• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ERDOĞAN TOK REFERANDUM OYUNU KULLANDI: KAZANAN TÜRKİYE OLSUN DEDİ

Erdoğan Tok referandum oyunu kullandı: Kazanan Türkiye olsun dedi. Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 16 Nisan 2017 referandum seçimi için oyunu kullanarak, "Kazanan Türkiye olsun" açıklaması yaptı.

16 Nisan 2017 Pazar 15:57
Erdoğan Tok referandum oyunu kullandı: Kazanan Türkiye olsun dedi

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 16 Nisan referandum seçiminde oyunu Yeşilyurt Demir Çelik İlkokulunda eşi ve üç kızı ile sandık başına giderek kullandı.

 


İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, oyunu kullandıktan sonra 16 Nisan referandum seçim sonucu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan Tok, "Bu oylama büyük Türkiye’nin, güçlü ekonominin, hızlı bürokrasinin ve demokrasinin oylamasıdır" dedi. 

 

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, referandum oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada "Türkiye için çok önemli bir gün olan 16 Nisan Referandumunda öncelikle huzurlu bir ortamda oy kullanmaktan oldukça memnunum. Bütün aile üyelerimle sakin bir ortamda oyumuzu kullandık. Uzun süren referandum çalışmalarımız ardından oylamanın ekonomik yükselişin ve istikrarın devamı için olumlu bir netice ile sonuçlanmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 


“GAYEMİZ MİLLETİN KAZANMASI”


16 Nisan referandumunun kazananının büyük Milletimiz olacağını unutmamalıyız diyen Başkan Erdoğan Tok; Cumhurbaşkanlığı Sistemi bir başlangıçtır. Bu sistem ile söz hakkı tam anlamıyla yüce Milletimizin olacaktır. Gece gündüz süren çalışmalarımızda bunun bir parti seçimi olmadığını vatandaşlarımıza anlattık. Bu oylama büyük Türkiye’nin, güçlü ekonominin, hızlı bürokrasinin ve demokrasinin oylamasıdır” dedi.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI