• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ERHAN USTA HAVZA İLÇESİNDE MEZUN OLDUĞU İMAM HATİP LİSESİNDE DERS VERDİ

Erhan Usta Havza ilçesinde mezun olduğu İmam Hatip Lisesinde ders verdi. MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Havza ilçesinde mezun olduğu İmam Hatip Lisesinde öğrencilere ders verdi.

14 Nisan 2017 Cuma 14:51
Erhan Usta Havza ilçesinde mezun olduğu İmam Hatip Lisesinde ders verdi

MHP Gurup Başkanvekili Erhan Usta Samsun'un Havza ilçesinde mezun olduğu okulda öğrencilere gelecek dersi verdi.

 

Meslek tanıtım programları kapsamında Havza İmam Hatip lisesi ve Havza Fen Lisesinin daveti üzerine son sınıf öğrencileri ile bir araya gelen Samsun MHP milletvekili Erhan Usta öğrencilere kalan son iki ayı iyi değerlendirmeleri konusunda öğütte bulundu.

 

İlk olarak Havza Fen lisesinde hazırlanan programa katıldı, Usta burada öğrencilere bürokraside ve okul hayatında yaşadığı olayları anlattı. Erhan Usta; "Başarmanın yolu çok çalışmaktan geçer, öğrenci arkadaşlarımıza tavsiyem yakalaşan sınavlar öncesi çok çalışmaları yapılan bir doğru cevap sizleri sıralamada binlerce kişinin önüne geçirir. İdeallerinizi ve yapmak istedikleriniz hedefleri belirleyiniz, son 2 aylık dönemde eksiklerinizi gidermeniz ve bilgilerinizi pekiştirmeniz bu anlamda faydalı olacaktır" dedi.

 

 

Daha sonra mezun olduğu Havza İmam Hatip lisesinde hazırlanan programa katılan Usta burada okulun geçmişten günümüze hazırlanan fotoğraf albümünü inceledi. Daha sonra ise İmam Hatip Lisesi Son sınıf öğrencileri ile bir araya gelerek İmam Hatiplilik bilinci ve meslek tanıtım programı kapsamında bilgiler verdi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET