• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FETÖ'YE 81 İLDE ŞAFAK OPERASYONU: BİN 9 MAHREM İMAM GÖZALTINA ALINDI

FETÖ'ye 81 ilde şafak operasyonu: Bin 9 mahrem imam gözaltına alındı. Türkiye geneli 81  il de FETÖ'nün Emniyet yapılanmasına yönelik yapılan operasyonlarda bin 9 mahrem imamın gözaltına alındığı açıklandı.

26 Nisan 2017 Çarşamba 11:36
FETÖ'ye 81 ilde şafak operasyonu: Bin 9 mahrem imam gözaltına alındı

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından FETÖ terör örgütüne yönelik sürdürülen operasyonlar kapsamında bu sabah saatlerinde 81 şehirde operasyonlar yapıldı.  

 

Ankara merkezli  operasyonlarda FETÖ'nün Emniyet Teşkilatlarında ki 'Mahrem İmamları gözaltına alındı. 


FETÖ/PDY  terör örgütüne yönelik  8 bin 500 polis eşliğinde Türkiye geneli 81 şehri kapsayan operasyonlarda şu ana dek 72 il de Fethullahçı terör örgütünün bin 9 mahrem imamı yakalandı.  


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yapılan operasyonlarla ilgili verdiği bilgide  "Adına mahrem imamlar dediğimiz ve neredeyse alternatif bir emniyet yapılanması ortaya koymaya çalışan, devletin kendi kurallarını hiçe sayan ve bu konuda kendi gündemini ve kendi taleplerini dile getirmeye çalışan bir yapıyı hem açığa çıkartmanın hem deşifre etmenin hem de çökertmenin çalışmasının en önemli adımı bu sabah 81 il de yapılan operasyonlarla gerçekleştirilmiştir.  Bu sabah 81 ilde operasyon gerçekleştirilmiştir. Halen devam etmektedir. Şu ana kadar 72 ilde bin 9 mahrem imam gözaltına alınmıştır." dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI