• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'TEN ŞOK AÇIKLAMA: SUİKAST PLANININ ARKASINDA SAMSUNLU ESKİ MİLLETVEKİLİ VAR

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

04 Eylül 2016 Pazar 14:46
Galip Öztürk'ten şok açıklama: Suikast planının arkasında Samsunlu eski milletvekili var

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk' Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

 

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde Sedat Şahin'in kendisini öldürmek için Batum'a tetikçisini gönderdiğini iddia etmişti. Galip Öztürk'ün bu iddiası ile ilgili açıklama yapan Sedat Şahin ise söz konusu olayı yalanlamıştı.

 

Galip Öztürk, Sedat Şahin  tarafından Batum'a gönderildiğini iddia ettiği tetikçinin kendi el yazısı ile yazdığı itiraf mektubunu ise Twitter sayfasında yayınlamıştı.  Sedat Şahin'in ise tetikçi iddiasına yaptığı bir açıklama ile cevap vermişti.

 


Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planı ile ilgili ise yeni bir iddiada daha bulundu.  Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planının arkasında Samsun eski milltvekilinin olduğunu gündeme getiren Galip Öztürk, Twitter sayfasında bu konu ile ilgili, "Bana yapılmak istenen suikast girişiminin arkasında FETÖ pisi eski Samsun milletvekili tespit ettim yakında paylaşacağım. Her defasında Pensilvanya'ya selam gönderen FETÖ piçi bakan bozuntusu vatan haini kimleri kullandıysan hepsi belgeli" açıklaması yaptı. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı Nevşehir merkezli, İstanbul, Bursa, Şanlıurfa, Kilis, Antalya, Samsun, Şırnak, Mersin ve Ankara’da meslekten ihraç edilen 19 askere yönelik yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı. El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu uzman çavuş Ramazan Taşkın'ın cenazesine binler katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama. Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum kararı sonrası yaptığı ilk açıklamada "Birileri hala ne yaptınız ki diyor, hamd olsun. Şimdi milletim inşallah gerçek ve nihai kararı verecektir." dedi.

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi. Fırat Kalkanı Harekatı'nda El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 5 askerden biri olan Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın, memleketi Samsun’da son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET