• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'TEN ŞOK AÇIKLAMA: SUİKAST PLANININ ARKASINDA SAMSUNLU ESKİ MİLLETVEKİLİ VAR

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

04 Eylül 2016 Pazar 14:46
Galip Öztürk'ten şok açıklama: Suikast planının arkasında Samsunlu eski milletvekili var

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk' Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

 

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde Sedat Şahin'in kendisini öldürmek için Batum'a tetikçisini gönderdiğini iddia etmişti. Galip Öztürk'ün bu iddiası ile ilgili açıklama yapan Sedat Şahin ise söz konusu olayı yalanlamıştı.

 

Galip Öztürk, Sedat Şahin  tarafından Batum'a gönderildiğini iddia ettiği tetikçinin kendi el yazısı ile yazdığı itiraf mektubunu ise Twitter sayfasında yayınlamıştı.  Sedat Şahin'in ise tetikçi iddiasına yaptığı bir açıklama ile cevap vermişti.

 


Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planı ile ilgili ise yeni bir iddiada daha bulundu.  Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planının arkasında Samsun eski milltvekilinin olduğunu gündeme getiren Galip Öztürk, Twitter sayfasında bu konu ile ilgili, "Bana yapılmak istenen suikast girişiminin arkasında FETÖ pisi eski Samsun milletvekili tespit ettim yakında paylaşacağım. Her defasında Pensilvanya'ya selam gönderen FETÖ piçi bakan bozuntusu vatan haini kimleri kullandıysan hepsi belgeli" açıklaması yaptı. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da FETÖ'cüleri ByLock ele verdi: 252 gözaltı, 50 tutuklama

Samsun'da FETÖ'cüleri ByLock ele verdi: 252 gözaltı, 50 tutuklama Samsun'da FETÖ'cüleri ByLock ele verdi: 252 gözaltı, 50 tutuklama. Samsun'da 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ByLock kullanan 252 FETÖ'cü gözaltına alınırken 50 kişi ise tutuklandı.

Gültan Kışanak Diyarbakır Havalimanı’nda gözaltına alındı

Gültan Kışanak Diyarbakır Havalimanı’nda gözaltına alındı Gültan Kışanak Diyarbakır Havalimanı’nda gözaltına alındı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, Meclis Darbe Komisyonu’na ifade verdikten sonra geldiği Diyarbakır Havalimanı’nda, gözaltına alındı.

Fulya Özdemir'i bıçaklayarak öldüren cezaevi firarisi katil Atilla M. tutuklandı

Fulya Özdemir'i bıçaklayarak öldüren cezaevi firarisi katil Atilla M. tutuklandı Fulya Özdemir'i bıçaklayarak öldüren cezaevi firarisi katil Atilla M. tutuklandı. Antalya'nın Kaş ilçesinde 9 gündür yapılan arama sonucu, bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan Fulya Özdemir'in katili tutuklandı. Fulya Özdemir'i öldüren katilin cezaevi firarisi olduğu ortaya çıktı.

Canik Başarı Üniversitesinde ki FETÖ yapılanmasına operasyon: 36 gözaltı

Canik Başarı Üniversitesinde ki FETÖ yapılanmasına operasyon: 36 gözaltı Samsun merkezli 9 şehirde yapılan eş zamanlı operasyonda kapatılan Canik Başarı Üniversitesinde kie FETÖ yapılanması ile ilgili 36 kişi gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI