• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'TEN ŞOK AÇIKLAMA: SUİKAST PLANININ ARKASINDA SAMSUNLU ESKİ MİLLETVEKİLİ VAR

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

04 Eylül 2016 Pazar 14:46
Galip Öztürk'ten şok açıklama: Suikast planının arkasında Samsunlu eski milletvekili var

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk' Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

 

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde Sedat Şahin'in kendisini öldürmek için Batum'a tetikçisini gönderdiğini iddia etmişti. Galip Öztürk'ün bu iddiası ile ilgili açıklama yapan Sedat Şahin ise söz konusu olayı yalanlamıştı.

 

Galip Öztürk, Sedat Şahin  tarafından Batum'a gönderildiğini iddia ettiği tetikçinin kendi el yazısı ile yazdığı itiraf mektubunu ise Twitter sayfasında yayınlamıştı.  Sedat Şahin'in ise tetikçi iddiasına yaptığı bir açıklama ile cevap vermişti.

 


Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planı ile ilgili ise yeni bir iddiada daha bulundu.  Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planının arkasında Samsun eski milltvekilinin olduğunu gündeme getiren Galip Öztürk, Twitter sayfasında bu konu ile ilgili, "Bana yapılmak istenen suikast girişiminin arkasında FETÖ pisi eski Samsun milletvekili tespit ettim yakında paylaşacağım. Her defasında Pensilvanya'ya selam gönderen FETÖ piçi bakan bozuntusu vatan haini kimleri kullandıysan hepsi belgeli" açıklaması yaptı. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak. Samsun'un İlkadım Belediyesi 11 Aralık 2016 Pazar Mevlid Kandili Gecesinde Gürbüz Cami'nde Mevlit Kandili Özel Programı düzenleyecek.

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri. Mevlit Kandili 11 Aralık 2016 Pazar günü. Mevlid Kandilinde neler yapılmalı, nasıl ibadet edilmeli, hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili gecesinde okunması gereken dualar ve Mevlid Kandilinin faziletleri haberimizde

Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler

Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ), beklenen soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle don uyarısı yaptı.

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası Projesi’nin tamamlandığını açıklayarak "Hazırlanan bu proje bütün sektörlere rehberlik edecek" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET