• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'TEN ŞOK AÇIKLAMA: SUİKAST PLANININ ARKASINDA SAMSUNLU ESKİ MİLLETVEKİLİ VAR

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

04 Eylül 2016 Pazar 14:46
Galip Öztürk'ten şok açıklama: Suikast planının arkasında Samsunlu eski milletvekili var

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk' Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

 

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde Sedat Şahin'in kendisini öldürmek için Batum'a tetikçisini gönderdiğini iddia etmişti. Galip Öztürk'ün bu iddiası ile ilgili açıklama yapan Sedat Şahin ise söz konusu olayı yalanlamıştı.

 

Galip Öztürk, Sedat Şahin  tarafından Batum'a gönderildiğini iddia ettiği tetikçinin kendi el yazısı ile yazdığı itiraf mektubunu ise Twitter sayfasında yayınlamıştı.  Sedat Şahin'in ise tetikçi iddiasına yaptığı bir açıklama ile cevap vermişti.

 


Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planı ile ilgili ise yeni bir iddiada daha bulundu.  Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planının arkasında Samsun eski milltvekilinin olduğunu gündeme getiren Galip Öztürk, Twitter sayfasında bu konu ile ilgili, "Bana yapılmak istenen suikast girişiminin arkasında FETÖ pisi eski Samsun milletvekili tespit ettim yakında paylaşacağım. Her defasında Pensilvanya'ya selam gönderen FETÖ piçi bakan bozuntusu vatan haini kimleri kullandıysan hepsi belgeli" açıklaması yaptı. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu. Rusya'nın Novosibirsk kentindeki Tolmaçevo Havaalanı'ndan yapılan açıklamada THY'nin Novosibirsk'ten İstanbul'a yaptığı doğrudan uçuşları durduracağını açıkladı.

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı Samsun'da emekli matematikçi Aydın Cerit, hazırladığı matematik sorusunu çözene evini, arabasını ve bankadaki parasını vereceğini açıklayınca karısı tarafından evden atıldı.

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak. Gazeteci Tayfun Talipoğlu, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Tayfun Talipoğlu için Ankara'da, Oran'daki cem evinde tören yapıldıktan sonra Kocatepe Caminde kılınacak cenaze namazı kılınacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET