• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'TEN ŞOK AÇIKLAMA: SUİKAST PLANININ ARKASINDA SAMSUNLU ESKİ MİLLETVEKİLİ VAR

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

04 Eylül 2016 Pazar 14:46
Galip Öztürk'ten şok açıklama: Suikast planının arkasında Samsunlu eski milletvekili var

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk' Batum'da kendisine yapılması planlanan suikast girişiminin arkasında Samsunlu eski bir milletvekilinin olduğunu gündeme getirdi.

 

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde Sedat Şahin'in kendisini öldürmek için Batum'a tetikçisini gönderdiğini iddia etmişti. Galip Öztürk'ün bu iddiası ile ilgili açıklama yapan Sedat Şahin ise söz konusu olayı yalanlamıştı.

 

Galip Öztürk, Sedat Şahin  tarafından Batum'a gönderildiğini iddia ettiği tetikçinin kendi el yazısı ile yazdığı itiraf mektubunu ise Twitter sayfasında yayınlamıştı.  Sedat Şahin'in ise tetikçi iddiasına yaptığı bir açıklama ile cevap vermişti.

 


Galip Öztürk, Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planı ile ilgili ise yeni bir iddiada daha bulundu.  Batum'da kendisine yapılmak istenen suikast planının arkasında Samsun eski milltvekilinin olduğunu gündeme getiren Galip Öztürk, Twitter sayfasında bu konu ile ilgili, "Bana yapılmak istenen suikast girişiminin arkasında FETÖ pisi eski Samsun milletvekili tespit ettim yakında paylaşacağım. Her defasında Pensilvanya'ya selam gönderen FETÖ piçi bakan bozuntusu vatan haini kimleri kullandıysan hepsi belgeli" açıklaması yaptı. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET