• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'TEN SUAT KILIÇ HAKKINDA ŞOK İDDİA

Galip Öztürk'ten Suat Kılıç hakkında şok iddia. Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın FETÖ'nün imamlarına para vermesi için aracılık yaptığını açıkladı.

04 Ağustos 2016 Perşembe 16:17
Galip Öztürk'ten Suat Kılıç hakkında şok iddia

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, FETÖ iddiası ile hakkında suç duyurusu yapılan Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç hakkında şok bir iddiada bulundu.

 


Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, AK Parti Samsun eski Milletvekili ve Gençlik  Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın FETÖ imamlarına para vermesi için aracı olduğunu gündeme getirdi.

 

 

 


Galip Öztürk, twitterda yaptığı açıklamada, hakkında FETÖ ile ilgili suç duyurusu yapılan Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç ile ilgili, yaptığı paylaşımda "Suat Kılıç FETÖ imamlarına para vermeme aracılık etmiştir ayrıca Samsun'da bir yurt yapımı için babasına para vermiştim" dedi.

 

Galip Öztürk bu iddiasının ardından Suat Kılıç'ın Twitter'da kendisini engellediğini de gündeme getirdi. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu. Rusya'nın Novosibirsk kentindeki Tolmaçevo Havaalanı'ndan yapılan açıklamada THY'nin Novosibirsk'ten İstanbul'a yaptığı doğrudan uçuşları durduracağını açıkladı.

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı Samsun'da emekli matematikçi Aydın Cerit, hazırladığı matematik sorusunu çözene evini, arabasını ve bankadaki parasını vereceğini açıklayınca karısı tarafından evden atıldı.

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET