• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'TEN SUAT KILIÇ HAKKINDA ŞOK İDDİA

Galip Öztürk'ten Suat Kılıç hakkında şok iddia. Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın FETÖ'nün imamlarına para vermesi için aracılık yaptığını açıkladı.

04 Ağustos 2016 Perşembe 16:17
Galip Öztürk'ten Suat Kılıç hakkında şok iddia

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, FETÖ iddiası ile hakkında suç duyurusu yapılan Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç hakkında şok bir iddiada bulundu.

 


Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, AK Parti Samsun eski Milletvekili ve Gençlik  Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın FETÖ imamlarına para vermesi için aracı olduğunu gündeme getirdi.

 

 

 


Galip Öztürk, twitterda yaptığı açıklamada, hakkında FETÖ ile ilgili suç duyurusu yapılan Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç ile ilgili, yaptığı paylaşımda "Suat Kılıç FETÖ imamlarına para vermeme aracılık etmiştir ayrıca Samsun'da bir yurt yapımı için babasına para vermiştim" dedi.

 

Galip Öztürk bu iddiasının ardından Suat Kılıç'ın Twitter'da kendisini engellediğini de gündeme getirdi. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İran Türk Büyükelçiyi Dışişleri Bakanlığına çağırdı

İran Türk Büyükelçiyi Dışişleri Bakanlığına çağırdı İran Türk Büyükelçiyi Dışişleri Bakanlığına çağırdı! Türkiye'nin Tahran Büyükelçisi Rıza Hakan Tekin, İran Dışişleri Bakanlığına çağrıldı.

Samsun Çarşamba AFB Hukuk Fakültesinin taşınması isteğine ortak tepki

Samsun Çarşamba AFB Hukuk Fakültesinin taşınması isteğine ortak tepki Samsun’un Çarşamba ilçesindeki sivil toplum kuruluşları, son günlerde gündeme gelen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesinin merkeze taşınması tartışmalarına yaptıkları basın açıklaması ile ortak tepki gösterdi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den Başkanlık Sistemi açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den Başkanlık Sistemi açıklaması AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Başkanlık Sistemi ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Yeni anayasa ve başkanlık sistemi, ülkedeki kalkınma hamlesini daha da hızlandıracaktır" dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı

Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir araya geldiği muhtarlara kaçak yapılaşmalara karşı hoşgörülü olunmamasını istedi.

KÖŞE YAZARLARI