• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'TEN SUAT KILIÇ HAKKINDA ŞOK İDDİA

Galip Öztürk'ten Suat Kılıç hakkında şok iddia. Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın FETÖ'nün imamlarına para vermesi için aracılık yaptığını açıkladı.

04 Ağustos 2016 Perşembe 16:17
Galip Öztürk'ten Suat Kılıç hakkında şok iddia

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, FETÖ iddiası ile hakkında suç duyurusu yapılan Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç hakkında şok bir iddiada bulundu.

 


Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, AK Parti Samsun eski Milletvekili ve Gençlik  Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın FETÖ imamlarına para vermesi için aracı olduğunu gündeme getirdi.

 

 

 


Galip Öztürk, twitterda yaptığı açıklamada, hakkında FETÖ ile ilgili suç duyurusu yapılan Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç ile ilgili, yaptığı paylaşımda "Suat Kılıç FETÖ imamlarına para vermeme aracılık etmiştir ayrıca Samsun'da bir yurt yapımı için babasına para vermiştim" dedi.

 

Galip Öztürk bu iddiasının ardından Suat Kılıç'ın Twitter'da kendisini engellediğini de gündeme getirdi. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor. Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde bir restoranın akvaryumunda gözleri olmadan 2 yıldır yaşam mücadelesi veren japon balığı görenleri hayrete düşürüyor.

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü. Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düşen polis memuru Şenali Ocak’ın Erzurum’un Şenkaya nüfusuna kayıtlı olduğu açıklandı.

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu. Diyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit olan 4 polis memurundan Miraç Kadir Özcan’ın Trabzon’da yaşayan ailesine acı haber verildi.

Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu?

Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu? Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu? Düşen Türk kargo uçağının genel olarak özel kargo, değerli kargo, tehlikeli madde, kolay bozulan, çürüyen, değer kaybına uğrayan mallar taşıdığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET