• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'ÜN YENİDEN YARGILANMAK İÇİN YAPTIĞI BAŞVURU REDDEDİLDİ

Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi. FETÖ kumpasları ile mağdur edilen Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat Karakulak tarafından reddedildi.

02 Ekim 2016 Pazar 17:34
Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi

Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi. FETÖ kumpasları ile mağdur edilen Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat Karakulak tarafından reddedildi.

 

Ünlü işadamı Galip Öztürk'ün  FETÖ kumpaslarıyla elinden alınan özgürlüğünü kazanması ve yeniden yargılanması  için nöbetçi mahkemeye yaptığı başvuru reddedildi. Karara imza atan hakim paralele hiç de uzak olmayan bir isim çıktı! 


Galip Öztürk'ün infaz durdurma talebini reddeden İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat KARAKULAK, geçmişte verdiği kararlarla "FETÖ mensubu mu" sorusunu gündeme getiriyor?

 

KARAKULAK, FETÖ 'cü 17 Aralık polislerini sorgulayan savcının tutuklama talebini reddederek serbest kalmalarını sağlayan isimdi! KARAKULAK'ın, aynı zamanda FETÖ 'cü olduğu gerekçesiyle tutuklanan eski MHP milletvekili Av. Zeynel Balkız'la yakın dost olduğu ortaya çıktı!

 

FETÖ’CÜLERE ÇAĞRI MI?

 

Galip Öztürk'ün avukatı, müvekkilinin infazının durdurulması ve yeniden yargılanması talebini yaklaşık iki ay önce mahkemeye sunmuş, ancak bu talepleri bir türlü karara bağlanmamıştı. Uzun süren bekleyişin ardından dilekçeye ret cevabı veren KARAKULAK'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ise hayli dikkat çekici KARAKULAK'ın yazdıkları adeta  "FETÖ 'cülere çağrı" niteliği taşıyor.


İşadamı Galip Öztürk sosyal medya hesabından bütün bu ayrıntıları yayınlarken, yaptığı son paylaşım ise hayli dikkat çekiciydi. Öztürk çok yakında üst düzey kripto paralelcilerin isimlerini yazacağını duyurdu. 


Öte yandan  Öztürk’ün son attığı tweet ise “Bir özel kalem müdürünün odasında oturan hangi üst düzey bürokrat Öztürk’ün adını duyunca odayı terk etti” sorusunu da gündeme getirdi.

 

İŞTE O TWEETLER

 

İşte Öztürk’ün Maksut KARAKULAK'ın verdiği o kararlara dair paylaşımları:

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kara listedeki esnaf için sicil affıyla ilgili düzenleme yapılacak

Kara listedeki esnaf için sicil affıyla ilgili düzenleme yapılacak Kara listedeki esnaf için sicil affıyla ilgili düzenleme yapılacak. Esnaflara müjde yeni sicil affı geliyor. Kara listede ki esnaflara sicil affı müjdesi Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'den geldi.

Rodi Giyim'in sahibi Fatih Kazancı'nın evine FETÖ operasyonu: Rodi Giyim'in sahibi firarda

Rodi Giyim'in sahibi Fatih Kazancı'nın evine FETÖ operasyonu: Rodi Giyim'in sahibi firarda Rodi Giyim'in sahibi Fatih Kazancı'nın evine FETÖ operasyonu: Rodi Giyim'in sahibi firarda. Rodi Giyim'in sahibi Fatih Kazancı ve İdil Kolonyaları'nın sahibi Mehmet Timuroğlu'nun da bulunduğu 18 şüphelinin evlerine FETÖ baskını yapıldı.

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak. Samsun'un İlkadım Belediyesi 11 Aralık 2016 Pazar Mevlid Kandili Gecesinde Gürbüz Cami'nde Mevlit Kandili Özel Programı düzenleyecek.

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri. Mevlit Kandili 11 Aralık 2016 Pazar günü. Mevlid Kandilinde neler yapılmalı, nasıl ibadet edilmeli, hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili gecesinde okunması gereken dualar ve Mevlid Kandilinin faziletleri haberimizde

KÖŞE YAZARLARI

ANKET