• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'ÜN YENİDEN YARGILANMAK İÇİN YAPTIĞI BAŞVURU REDDEDİLDİ

Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi. FETÖ kumpasları ile mağdur edilen Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat Karakulak tarafından reddedildi.

02 Ekim 2016 Pazar 17:34
Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi

Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi. FETÖ kumpasları ile mağdur edilen Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat Karakulak tarafından reddedildi.

 

Ünlü işadamı Galip Öztürk'ün  FETÖ kumpaslarıyla elinden alınan özgürlüğünü kazanması ve yeniden yargılanması  için nöbetçi mahkemeye yaptığı başvuru reddedildi. Karara imza atan hakim paralele hiç de uzak olmayan bir isim çıktı! 


Galip Öztürk'ün infaz durdurma talebini reddeden İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat KARAKULAK, geçmişte verdiği kararlarla "FETÖ mensubu mu" sorusunu gündeme getiriyor?

 

KARAKULAK, FETÖ 'cü 17 Aralık polislerini sorgulayan savcının tutuklama talebini reddederek serbest kalmalarını sağlayan isimdi! KARAKULAK'ın, aynı zamanda FETÖ 'cü olduğu gerekçesiyle tutuklanan eski MHP milletvekili Av. Zeynel Balkız'la yakın dost olduğu ortaya çıktı!

 

FETÖ’CÜLERE ÇAĞRI MI?

 

Galip Öztürk'ün avukatı, müvekkilinin infazının durdurulması ve yeniden yargılanması talebini yaklaşık iki ay önce mahkemeye sunmuş, ancak bu talepleri bir türlü karara bağlanmamıştı. Uzun süren bekleyişin ardından dilekçeye ret cevabı veren KARAKULAK'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ise hayli dikkat çekici KARAKULAK'ın yazdıkları adeta  "FETÖ 'cülere çağrı" niteliği taşıyor.


İşadamı Galip Öztürk sosyal medya hesabından bütün bu ayrıntıları yayınlarken, yaptığı son paylaşım ise hayli dikkat çekiciydi. Öztürk çok yakında üst düzey kripto paralelcilerin isimlerini yazacağını duyurdu. 


Öte yandan  Öztürk’ün son attığı tweet ise “Bir özel kalem müdürünün odasında oturan hangi üst düzey bürokrat Öztürk’ün adını duyunca odayı terk etti” sorusunu da gündeme getirdi.

 

İŞTE O TWEETLER

 

İşte Öztürk’ün Maksut KARAKULAK'ın verdiği o kararlara dair paylaşımları:

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu. Rusya'nın Novosibirsk kentindeki Tolmaçevo Havaalanı'ndan yapılan açıklamada THY'nin Novosibirsk'ten İstanbul'a yaptığı doğrudan uçuşları durduracağını açıkladı.

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı Samsun'da emekli matematikçi Aydın Cerit, hazırladığı matematik sorusunu çözene evini, arabasını ve bankadaki parasını vereceğini açıklayınca karısı tarafından evden atıldı.

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak. Gazeteci Tayfun Talipoğlu, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Tayfun Talipoğlu için Ankara'da, Oran'daki cem evinde tören yapıldıktan sonra Kocatepe Caminde kılınacak cenaze namazı kılınacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET