• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'ÜN YENİDEN YARGILANMAK İÇİN YAPTIĞI BAŞVURU REDDEDİLDİ

Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi. FETÖ kumpasları ile mağdur edilen Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat Karakulak tarafından reddedildi.

02 Ekim 2016 Pazar 17:34
Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi

Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi. FETÖ kumpasları ile mağdur edilen Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat Karakulak tarafından reddedildi.

 

Ünlü işadamı Galip Öztürk'ün  FETÖ kumpaslarıyla elinden alınan özgürlüğünü kazanması ve yeniden yargılanması  için nöbetçi mahkemeye yaptığı başvuru reddedildi. Karara imza atan hakim paralele hiç de uzak olmayan bir isim çıktı! 


Galip Öztürk'ün infaz durdurma talebini reddeden İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat KARAKULAK, geçmişte verdiği kararlarla "FETÖ mensubu mu" sorusunu gündeme getiriyor?

 

KARAKULAK, FETÖ 'cü 17 Aralık polislerini sorgulayan savcının tutuklama talebini reddederek serbest kalmalarını sağlayan isimdi! KARAKULAK'ın, aynı zamanda FETÖ 'cü olduğu gerekçesiyle tutuklanan eski MHP milletvekili Av. Zeynel Balkız'la yakın dost olduğu ortaya çıktı!

 

FETÖ’CÜLERE ÇAĞRI MI?

 

Galip Öztürk'ün avukatı, müvekkilinin infazının durdurulması ve yeniden yargılanması talebini yaklaşık iki ay önce mahkemeye sunmuş, ancak bu talepleri bir türlü karara bağlanmamıştı. Uzun süren bekleyişin ardından dilekçeye ret cevabı veren KARAKULAK'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ise hayli dikkat çekici KARAKULAK'ın yazdıkları adeta  "FETÖ 'cülere çağrı" niteliği taşıyor.


İşadamı Galip Öztürk sosyal medya hesabından bütün bu ayrıntıları yayınlarken, yaptığı son paylaşım ise hayli dikkat çekiciydi. Öztürk çok yakında üst düzey kripto paralelcilerin isimlerini yazacağını duyurdu. 


Öte yandan  Öztürk’ün son attığı tweet ise “Bir özel kalem müdürünün odasında oturan hangi üst düzey bürokrat Öztürk’ün adını duyunca odayı terk etti” sorusunu da gündeme getirdi.

 

İŞTE O TWEETLER

 

İşte Öztürk’ün Maksut KARAKULAK'ın verdiği o kararlara dair paylaşımları:

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu

Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu. Samsun'un Bafra ilçesi Hacınabi Mahallesi Yelken Sokak'ta Aysel Yenigeldi isimli vatandaşa ait ev elektrik kontağından çıkan yangında kül oldu.

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk’ten Samsun'da flaş açıklamalar

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk’ten Samsun'da flaş açıklamalar Ünlü iş adamı Galip Öztürk, "Artık millet olarak kendimizi kullandırmayacağımızı 15 Temmuz’da gösterdik. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki bir ülkenin de artık millet olarak, üst aklın hesabını göreceğine, milletin milli duygularla daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum” dedi.

Manisa'da tecavüz edilip öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cesedi bulundu

Manisa'da tecavüz edilip öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cesedi bulundu Manisa'da tecavüz edilip öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cesedi bulundu! Manisa'da tecavüz edildikten sonra vahşice öldürülen 4 yaşındaki minik Irmak'ın cansız bedeni uzun aramalar sonucunda bulundu.

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsun'a geldi

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsun'a geldi Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsun'a geldi! Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsun'un Ayvacık ilçesi Gürpınar köyünde coşkuyla karşılandı.

KÖŞE YAZARLARI