• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK'ÜN YENİDEN YARGILANMAK İÇİN YAPTIĞI BAŞVURU REDDEDİLDİ

Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi. FETÖ kumpasları ile mağdur edilen Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat Karakulak tarafından reddedildi.

02 Ekim 2016 Pazar 17:34
Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi

Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru reddedildi. FETÖ kumpasları ile mağdur edilen Galip Öztürk'ün yeniden yargılanmak için yaptığı başvuru İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat Karakulak tarafından reddedildi.

 

Ünlü işadamı Galip Öztürk'ün  FETÖ kumpaslarıyla elinden alınan özgürlüğünü kazanması ve yeniden yargılanması  için nöbetçi mahkemeye yaptığı başvuru reddedildi. Karara imza atan hakim paralele hiç de uzak olmayan bir isim çıktı! 


Galip Öztürk'ün infaz durdurma talebini reddeden İstanbul Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Maksut Berat KARAKULAK, geçmişte verdiği kararlarla "FETÖ mensubu mu" sorusunu gündeme getiriyor?

 

KARAKULAK, FETÖ 'cü 17 Aralık polislerini sorgulayan savcının tutuklama talebini reddederek serbest kalmalarını sağlayan isimdi! KARAKULAK'ın, aynı zamanda FETÖ 'cü olduğu gerekçesiyle tutuklanan eski MHP milletvekili Av. Zeynel Balkız'la yakın dost olduğu ortaya çıktı!

 

FETÖ’CÜLERE ÇAĞRI MI?

 

Galip Öztürk'ün avukatı, müvekkilinin infazının durdurulması ve yeniden yargılanması talebini yaklaşık iki ay önce mahkemeye sunmuş, ancak bu talepleri bir türlü karara bağlanmamıştı. Uzun süren bekleyişin ardından dilekçeye ret cevabı veren KARAKULAK'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ise hayli dikkat çekici KARAKULAK'ın yazdıkları adeta  "FETÖ 'cülere çağrı" niteliği taşıyor.


İşadamı Galip Öztürk sosyal medya hesabından bütün bu ayrıntıları yayınlarken, yaptığı son paylaşım ise hayli dikkat çekiciydi. Öztürk çok yakında üst düzey kripto paralelcilerin isimlerini yazacağını duyurdu. 


Öte yandan  Öztürk’ün son attığı tweet ise “Bir özel kalem müdürünün odasında oturan hangi üst düzey bürokrat Öztürk’ün adını duyunca odayı terk etti” sorusunu da gündeme getirdi.

 

İŞTE O TWEETLER

 

İşte Öztürk’ün Maksut KARAKULAK'ın verdiği o kararlara dair paylaşımları:

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır?

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? 2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı hac ücretleri açıklandı.

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET