• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK, 15 TEMMUZ KAHRAMANI ÖMER HALİSDEMİR'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ

Galip Öztürk, 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etti. Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, 15 Temmuz kahramanı şehit Astsubay ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret ederek dua etti.

31 Ekim 2016 Pazartesi 11:24
Galip Öztürk, 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etti

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, 15 Temmuz kahramanı şehit astsubay Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret ederek dua etti.

 

Galip Öztürk, Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra 15 Temmuz kahramanı şehit Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etti. Şehit Ömer Halisdemir için dua eden Galip Öztürk, "Özgürlüğüme vesile olan kahraman kardeşim Ömer Halisdemir'i kabrinde ziyaret ettikten sonra Niğde ve Kayseri'de dostlarla biraraya geldik" dedi. 

 

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Niğde'nin Bor ilçesi Çukurkuyu beldesine yaptığı ziyarette ayrıca şehit Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir'e de başsağlığı temennisinde bulundu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

milletin adamı galip öztürk ömer halisdemir

ahmet kabadayı
31 Ekim 2016 Pazartesi 14:38

allah razı olsun galip bey senden şu samsun sporu rezil ettiler bi el atıver de kurtar samsunun onurunu ama bu yönetim gitsin sen gel yada birini koy oraya çare sensın

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti Samsun'un Atakum ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü Samsun Ek Hizmet Binası iş görüşmesi için giden Iraklı Muhammet Abdul Majeet açık sandığı kapıya kafasını çarpınca kırılan cam boğazını keserek korkunç şekilde öldü.

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu! Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 33 dereceye kadar düştüğü Ardahan’da, 126 bin metrekare alana sahip Çıldır Gölü’nün üzerini buz tabakası kapladı.

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi! Kars Çayı’nda kanadı kırık olarak yaklaşık 10 gündür kurtarılmayı bekleyen yeşil başlı yaban ördeği, kendisi kurtarmak için gelen dalgıcı eksi 20 derece soğukta terletti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET