• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK, 15 TEMMUZ KAHRAMANI ÖMER HALİSDEMİR'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ

Galip Öztürk, 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etti. Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, 15 Temmuz kahramanı şehit Astsubay ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret ederek dua etti.

31 Ekim 2016 Pazartesi 11:24
Galip Öztürk, 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etti

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, 15 Temmuz kahramanı şehit astsubay Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret ederek dua etti.

 

Galip Öztürk, Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra 15 Temmuz kahramanı şehit Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etti. Şehit Ömer Halisdemir için dua eden Galip Öztürk, "Özgürlüğüme vesile olan kahraman kardeşim Ömer Halisdemir'i kabrinde ziyaret ettikten sonra Niğde ve Kayseri'de dostlarla biraraya geldik" dedi. 

 

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Niğde'nin Bor ilçesi Çukurkuyu beldesine yaptığı ziyarette ayrıca şehit Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir'e de başsağlığı temennisinde bulundu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

milletin adamı galip öztürk ömer halisdemir

ahmet kabadayı
31 Ekim 2016 Pazartesi 14:38

allah razı olsun galip bey senden şu samsun sporu rezil ettiler bi el atıver de kurtar samsunun onurunu ama bu yönetim gitsin sen gel yada birini koy oraya çare sensın

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET