• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK KANAL A EKRANINDA FETÖ'NÜN KENDİSİNE KURDUĞU KUMPASLARI ANLATTI

Galip Öztürk Kanal A ekranında FETÖ'nün kendisine kurduğu kumpasları anlattı. Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Kanal A ekranlarında yaptığı açıklamada FETÖ avukatı Yusuf Danyal'ın kendisinden 60 milyon dolar talep ettiğini açıkladı.

03 Kasım 2016 Perşembe 13:22
Galip Öztürk Kanal A ekranında FETÖ'nün kendisine kurduğu kumpasları anlattı

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Kanal A ekranlarına çıkarak FETÖ terör örgütünün kendisine kurduğu kumpasları bir bir anlattı. Galip Öztürk, FETÖ'cü avukatlarından cezaevinde kendisinden 60 milyon dolar talep ettiğini söyledi. 

 

Moderatörlüğünü Mehmet Toprak'ın yaptığı ve Kanal A ekranlarında her Çarşamba 21.20'de yayınlanan A Politik programının bu haftaki konuğu işadamı Galip Öztürk oldu.

 

Galip Öztürk FETÖ avukatı Yusuf Danyal'ın kendisine yaptığı teklifi anlattı, "O gün 10 milyon dolar karşılığında beni bıraktıracağını söyleyen bir Yusuf Danyal vardı." dedi.

 

FETÖ'CÜ AVUKAT PARA İSTİYOR!

 

FETÖ'cü avukatlar, bir tanesi cezaevinde Yusuf Danyal diye bir avukat hatta Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın Batum'daki kapıdan getirilip Gürcistan'a teslim edilmesi orada bir konsolosluk çalışanı ve Gürcistan'daki imamların karşıladığı ve buradaki avukatın oraya kadar eşlik ettiği biliniyor.

 

Muammer Akkaş'ın odasında yanıma gelerek, benim avukatlığımı üstlenmek istediğini ve bu davadan da beni kendisinin kurtarabileceğini, hizmetle beni barıştırabileceğini teklif etti. 

 

 

Neticede birileri sizi içeri atıyor yine o birileri diyor ki bu işi ben çözerim, bu konuda ticari olarak anlaşalım diyor. Biz de böyle bir anlaşmaya yanaşmayacağımızı söyledik. 

 

O gün 10 milyon dolar karşılığında beni bıraktıracağını söyleyen bir Yusuf Danyal vardı. Sayın Ersan Şen de avukatlığımı yapıyordu ama Onun yanında söylemedi. Çok sonra bu miktar 60 milyon dolara kadar çıktı.

 

Daha dramatik daha duygulu bir olay var! Balyoz savcısı Hüseyin Kaplan Teyzemin kızı ile tanışmışlığımız yok, sadece bir kaç yerde merhabalaşmışız. Muammer Akkaş'tan izin alarak bana odasında çay ikram etti.

 

TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK YARGILANACAKSINIZ

 

Kendisine sordum Hüseyin kardeşim sen hangi davalara bakıyorsun sen ne yapıyorsun? Ben neden burada olduğumu biliyorum kalemimi kırdınız. ABD'den uyardılar beni ama sen bugün Futhullah Gülen'in savcısıysan bir gün bu yargılandığın dosyalardan yargılanacaksın dedim. Bunu unutma dedim. "Abi yok ya nasıl yargılanacağız" dedi.

 

Bir gün terör örgütü olarak yargılanacaksınız dediğimde bana gülmüştü.

 

 

 

HAKSIZ YERE TUTUKLAYANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

Benim davam ile ilgili o süreçte yer alan tüm görevliler FETÖ'cüydü. Beni tutuklayan genç komser ABD'ye ödül olarak Fethullah Gülen'in yanına gönderildi.

 

Haksız yere imamlarından aldıkları emirle beni tutuklayanlar teker teker ödüllendirildi.

 

Bana benim olmayan bir silahtan dolayı 24 ay ceza verdiler. Daha acısı var cezaevi aracının güzergahında olmayan bir bölgeden geçiriyorlar.

 

Kavacık'a yaklaştığımızda beni aracın nezarethanesinden çıkarıp dışarı izlememi istediler. Dönüşte de benim yaptığım oradaki yapımı devam eden evlerin yıkılmasını izlettiler.

 

KESİNLİKLE KOZA İPEK'İ ALACAĞIZ

 

Akın İpek bir örgütün bir yapının desteğini alarak zengin oluyor. Metro Maden'in İzmir Altıntepe'deki ruhsatlarını iptal ettirdi Akın İpek.

 

Bütün yatırımlarımız orada kaldı. Altıntepe'deki yatırımlarımız için şimdi harekete geçtik Milli İrade'nin desteğiyle madenleri yeniden çıkaracağız.

 

Bir kaç yabancı şirketle görüşüyoruz. Kesinlikle Koza İpek'i Metro Grubu olarak almaya talibiz. 

 

Ortadoğu sermayeli bir grupla da görüşüyoruz. İnşallah altınımızı çıkaracağız.

Kaynak: Ajanslar

60 MİLYON DOLARI NEREDEN KAZANDIN

SAMSUNLU/KAVAKLI
03 Kasım 2016 Perşembe 23:07

Sen bir çaycı iken 60.000.000 doları nereden kazandın. Otobüs sahipleri otobüslerine lastik alamıyor bandrolleri ödeyemiyor Ulusoy gibi yılları şirketi ayakta duramıyor. Sattığın bütün biletler kar olsa senin konuştuğun paralar etmiyor. Hiç mazot yakmasan,hiç otoyol köprü parası vermesen yinede olmuyor. Otobüs işletmeciliği yapan biri çıkıp gerçekleri anlatsın artık.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

GALİP ÖZTÜRK

AHMET KABADAYI
03 Kasım 2016 Perşembe 21:09

ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN MİLLİ İŞ ADAMI

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak. Gazeteci Tayfun Talipoğlu, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Tayfun Talipoğlu için Ankara'da, Oran'daki cem evinde tören yapıldıktan sonra Kocatepe Caminde kılınacak cenaze namazı kılınacak.

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi. Başbakan Binali Yıldırım, ismini yakın komşuların olan bir alevi ailenin koyduğunu anlattı.

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum. Samsun'a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Anemon Otel'de muhtarlar ve dernekler yöneticileri ile yaptığı toplantıda, "600 milletvekili neden isteniyor, ben bilmiyorum. Biri bunu bana anlatsın" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET