• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİNDE AÇIĞA ALINANLARIN İSİMLERİ

Gaziantep Üniversitenide açığa alınanların isimleri. Gaziantep Üniversitesinde FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan akademisyenlerin isim listesi

25 Temmuz 2016 Pazartesi 16:46
Gaziantep Üniversitesinde açığa alınanların isimleri

Gaziantep Üniversitenide açığa alınanların isimleri. Gaziantep Üniversitesinde FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan akademisyenlerin isim listesi

 

Gaziantep Üniversitesinde 15 Temmuz darbe girişimi kapsamında yürütelen FETÖ soruştarmasında kimler açığa alındı. 


15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası başlayan paralel yapı operasyonları artarak devam ederken,  Gaziantep Üniversitesi'nde gözaltına alınan 4  profesörden biri olan Haluk Savaş serbest bırakıldı.

Haluk Savaş dün saat 13.00 gibi gözaltına alındığını saat 19.00 sıralarında ise serbest bırakıldığını belirterek, "Sosyal medyadan paylaşımlarımda sanki darbe savunuculuğu yapar gibi bir izlenim edinilmiş. Beni o nedenle gözaltına aldılar. Büromda arama yapıldı. Serbest bırakıldım" dedi.


Akşam saatlerinde gerçekleşen operasyonda Gaziantep Üniversitesi'nde Prof. Dr. Haluk Savaş'ın yanısıra, Prof. Dr. Mehmet Boşnak, Prof. Dr. Vedat Davutoğlu ve Prof. Dr. Ercan Sivaslı gözaltına alınmıştı.
 

 

Gaziantep Üniversitesinde açığa alınanların isim listesi

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı. Gazeteci Yasemin Asan, 15 Temmuz’un hemen ardından acıları taze olan ailelerle görüşerek, şehitlerin hikayelerini kitaba dönüştürdü.

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır?

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? 2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı hac ücretleri açıklandı.

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

KÖŞE YAZARLARI

ANKET