• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİNDE AÇIĞA ALINANLARIN İSİMLERİ

Gaziantep Üniversitenide açığa alınanların isimleri. Gaziantep Üniversitesinde FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan akademisyenlerin isim listesi

25 Temmuz 2016 Pazartesi 16:46
Gaziantep Üniversitesinde açığa alınanların isimleri

Gaziantep Üniversitenide açığa alınanların isimleri. Gaziantep Üniversitesinde FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan akademisyenlerin isim listesi

 

Gaziantep Üniversitesinde 15 Temmuz darbe girişimi kapsamında yürütelen FETÖ soruştarmasında kimler açığa alındı. 


15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası başlayan paralel yapı operasyonları artarak devam ederken,  Gaziantep Üniversitesi'nde gözaltına alınan 4  profesörden biri olan Haluk Savaş serbest bırakıldı.

Haluk Savaş dün saat 13.00 gibi gözaltına alındığını saat 19.00 sıralarında ise serbest bırakıldığını belirterek, "Sosyal medyadan paylaşımlarımda sanki darbe savunuculuğu yapar gibi bir izlenim edinilmiş. Beni o nedenle gözaltına aldılar. Büromda arama yapıldı. Serbest bırakıldım" dedi.


Akşam saatlerinde gerçekleşen operasyonda Gaziantep Üniversitesi'nde Prof. Dr. Haluk Savaş'ın yanısıra, Prof. Dr. Mehmet Boşnak, Prof. Dr. Vedat Davutoğlu ve Prof. Dr. Ercan Sivaslı gözaltına alınmıştı.
 

 

Gaziantep Üniversitesinde açığa alınanların isim listesi

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak. Gazeteci Tayfun Talipoğlu, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Tayfun Talipoğlu için Ankara'da, Oran'daki cem evinde tören yapıldıktan sonra Kocatepe Caminde kılınacak cenaze namazı kılınacak.

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi. Başbakan Binali Yıldırım, ismini yakın komşuların olan bir alevi ailenin koyduğunu anlattı.

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum. Samsun'a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Anemon Otel'de muhtarlar ve dernekler yöneticileri ile yaptığı toplantıda, "600 milletvekili neden isteniyor, ben bilmiyorum. Biri bunu bana anlatsın" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET