• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İBRAHİM ERKAL VEFAT MI ETTİ, SON DURUMU NE: YENİ BİR AÇIKLAMA YAPILDI

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

09 Mayıs 2017 Salı 18:47
İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal'ın resmi facebook sayfasından sanatçının beyin ölümünün gerçekleştiği yönünde yapılan bilgilendirme üzerine sanatçının hayranları şok yaşadı. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde mesajın yayınlandığı facebook sayfasında ikinci bir açıklama daha yapıldı. 

 

İbrahim Erkal'ın son durumu ile ilgili "Değerli sanatçımız İbrahim Erkal tüm çabalara rağmen hakka rahmetine kavuşmuştur. Dualarımız birlikte olsun dileğimiz tek olsun, mekanı cennet olsun. Başımız sağolsun" mesajı yayınlanmıştı. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiğini belirten mesajın ardından sosyal medyada sanatçının hayranları başsağlığı mesajları yayınlamaya başladı.

 

Ancak İbrahim Erkal'ın facebook sayfasından biraz önce yapılan ikinci bir açıklamada ise sanatçı ile ilgili "Sevgili Dostlar değerli Sanatçımız İbrahim Erkal'ın Durumu 48 Saat daha bekleme yapılacaktır..Tüm vücut fonksiyonlarının burda takibinin yapılması için öyle karar alındı.. Maddiyatla alakalı bir durum söz konusu değil.. Az önce vefat haberi vermekten dolayı Herkesten Özür dileriz. Sadece DUA DUA DUA edelim.. İbrahim Erkal Basın Merkezi" denildi.

 

Bu mesajın ardından ise İbrahim Erkal'ın hayranları duruma tepki gösterdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

KÖŞE YAZARLARI