• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İSHAK TAŞÇI, CHP KONVOYUNA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artivin'de CHP konvoyu ve Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı şiddetle kınadığını açıkladı.

25 Ağustos 2016 Perşembe 16:12
İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı

Samsun'un AK Parti'li Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı kınadığını açıkladı.

 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyuna yapılan saldırı olayı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Artvin'de CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik gerçekleştirilen terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Bu saldırı milletimize, demokrasiye ve milli iradeye yönelik gerçekleştirilmiştir. Ülkemizi içeriden ve dışarıdan kıskaca almak isteyen vatan hainleri ve onların destekçileri, Türkiye Cumhuriyetini asla bölemeyecekler. İhanet içerisinde kurdukları haince hayallerine asla ulaşamayacaklar. 15 Temmuz Destanımız, bunun en somut örneğidir. Devletimiz ve milletimiz bu hainlere asla müsaade etmeyecektir. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ve heyetine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu hainlere fırsat vermesin, milletimizin ve devletimizin gücüne güç katsın inşallah." dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da ilaç mümessili Okay Altınışık trafik kazasında hayatını kaybetti

Samsun'da ilaç mümessili Okay Altınışık trafik kazasında hayatını kaybetti Samsun'da ilaç mümessili Okay Altınışık trafik kazasında hayatını kaybetti. Samsun'un Yakakent ilçesinde kullandığı otomobil traktör ile çarpışan ilaç mümessili Okay Altınışık hayatını kaybetti.

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de! Dışişleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Sağlık bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Samsun'da 1 üsteğmen, 1 astsubay ve eski eşi FETÖ'den gözaltına alındı

Samsun'da 1 üsteğmen, 1 astsubay ve eski eşi FETÖ'den gözaltına alındı Samsun'da Sahra Sıhhiye Eğitim Merkez Komutanlığı'nda görev yaparken ihraç oldukları ileri sürülen 1 üsteğmen, 1 astsubay kıdemli başçavuş ve astsubayın eski eşi FETÖ soruşturmasında ByLock kullandıkları iddiasıyla gözaltına aldı.

CHP'liler Adana Aladağ'da ki yurt yangınına otobüste göbek atarak gitmiş

CHP'liler Adana Aladağ'da ki yurt yangınına otobüste göbek atarak gitmiş CHP'liler Adana Aladağ'da 11 kişinin öldüğü yurt yangınına otobüste göbek atarak gitmiş. CHP'liler Aladağ yurt yangınında ölenlere taziye ziyaretine otobüste göbek atarak gittikleri ortaya çıktı. CHP'lilerin göbekli taziyesi-video

KÖŞE YAZARLARI

ANKET