• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İSHAK TAŞÇI, CHP KONVOYUNA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artivin'de CHP konvoyu ve Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı şiddetle kınadığını açıkladı.

25 Ağustos 2016 Perşembe 16:12
İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı

Samsun'un AK Parti'li Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı kınadığını açıkladı.

 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyuna yapılan saldırı olayı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Artvin'de CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik gerçekleştirilen terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Bu saldırı milletimize, demokrasiye ve milli iradeye yönelik gerçekleştirilmiştir. Ülkemizi içeriden ve dışarıdan kıskaca almak isteyen vatan hainleri ve onların destekçileri, Türkiye Cumhuriyetini asla bölemeyecekler. İhanet içerisinde kurdukları haince hayallerine asla ulaşamayacaklar. 15 Temmuz Destanımız, bunun en somut örneğidir. Devletimiz ve milletimiz bu hainlere asla müsaade etmeyecektir. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ve heyetine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu hainlere fırsat vermesin, milletimizin ve devletimizin gücüne güç katsın inşallah." dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET