• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İSHAK TAŞÇI, CHP KONVOYUNA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artivin'de CHP konvoyu ve Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı şiddetle kınadığını açıkladı.

25 Ağustos 2016 Perşembe 16:12
İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı

Samsun'un AK Parti'li Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı kınadığını açıkladı.

 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyuna yapılan saldırı olayı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Artvin'de CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik gerçekleştirilen terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Bu saldırı milletimize, demokrasiye ve milli iradeye yönelik gerçekleştirilmiştir. Ülkemizi içeriden ve dışarıdan kıskaca almak isteyen vatan hainleri ve onların destekçileri, Türkiye Cumhuriyetini asla bölemeyecekler. İhanet içerisinde kurdukları haince hayallerine asla ulaşamayacaklar. 15 Temmuz Destanımız, bunun en somut örneğidir. Devletimiz ve milletimiz bu hainlere asla müsaade etmeyecektir. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ve heyetine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu hainlere fırsat vermesin, milletimizin ve devletimizin gücüne güç katsın inşallah." dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı. Samsun'un Bafra ilçesi Alpaslan Mahallesi Lale Sokak'ta 5 katlı bir apartmanın 3. katında bulunan evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan isimli kadını itfaiye ekipleri kurtardı.

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi. HSYK'nın 19/01/2017 Perşembe günü yayınladığı Adli Yargı Kararnamesi ile Samsun'un Bafra ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van Cumhuriyet Başsavcılığına görevlendirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlar toplantısında "Ey kaymakam sen kendini ne sanıyorsun? Haddini bileceksin. " diyerek tepki gösterdiği Kaymakam'ın kim olduğu merak konusu oldu.

Hüsnü Mahalli iddianamesi onaylandı: Hüsnü Mahalli'ye istenen hapis cezası belli oldu

Hüsnü Mahalli iddianamesi onaylandı: Hüsnü Mahalli'ye istenen hapis cezası belli oldu Hüsnü Mahalli iddianamesi onaylandı: Hüsnü Mahalli'ye istenen hapis cezası belli oldu. Gazeteci Hüsnü Mahalli'ye Cumhurbaşkanına hakaret suçlarından 2 yıl 4 aydan, 7 yıl 5 aya kadar hapis cezası istendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET