• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İSHAK TAŞÇI, CHP KONVOYUNA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artivin'de CHP konvoyu ve Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı şiddetle kınadığını açıkladı.

25 Ağustos 2016 Perşembe 16:12
İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı

Samsun'un AK Parti'li Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı kınadığını açıkladı.

 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyuna yapılan saldırı olayı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Artvin'de CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik gerçekleştirilen terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Bu saldırı milletimize, demokrasiye ve milli iradeye yönelik gerçekleştirilmiştir. Ülkemizi içeriden ve dışarıdan kıskaca almak isteyen vatan hainleri ve onların destekçileri, Türkiye Cumhuriyetini asla bölemeyecekler. İhanet içerisinde kurdukları haince hayallerine asla ulaşamayacaklar. 15 Temmuz Destanımız, bunun en somut örneğidir. Devletimiz ve milletimiz bu hainlere asla müsaade etmeyecektir. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ve heyetine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu hainlere fırsat vermesin, milletimizin ve devletimizin gücüne güç katsın inşallah." dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor. Emeklilerin banka promosyonu için beklediği o tarih belli oldu. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödenecek. Emeklilerin banka promosyon ödemeleri 2017 Mart ayı itibari ile başlayacak..

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı. Samsun Çarşamba Havalimanı 16 Nisan'da yapılacak referandumda yurt dışı seçmenlerinin oy kullanabileceği gümrük kapısı listesinden YSK kararı ile çıkartıldı.

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak. Hükümet, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/C kapsamında görev yapan mevcut personele 'terör' soruşturmasının önünü açtı.

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı. Türk Hava Yolları’nın (THY) Miami-İstanbul seferini gerçekleştirecek tarifeli uçağında yolculardan birinin "Üzerimde bomba var" demesi üzerine yolcu uçaktan indirilerek gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET