• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İSHAK TAŞÇI, CHP KONVOYUNA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artivin'de CHP konvoyu ve Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı şiddetle kınadığını açıkladı.

25 Ağustos 2016 Perşembe 16:12
İshak Taşçı, CHP konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı

Samsun'un AK Parti'li Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyı kınadığını açıkladı.

 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Artvin'de CHP konvoyuna yapılan saldırı olayı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Artvin'de CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik gerçekleştirilen terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Bu saldırı milletimize, demokrasiye ve milli iradeye yönelik gerçekleştirilmiştir. Ülkemizi içeriden ve dışarıdan kıskaca almak isteyen vatan hainleri ve onların destekçileri, Türkiye Cumhuriyetini asla bölemeyecekler. İhanet içerisinde kurdukları haince hayallerine asla ulaşamayacaklar. 15 Temmuz Destanımız, bunun en somut örneğidir. Devletimiz ve milletimiz bu hainlere asla müsaade etmeyecektir. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ve heyetine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu hainlere fırsat vermesin, milletimizin ve devletimizin gücüne güç katsın inşallah." dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da FETÖ'cüleri ByLock ele verdi: 252 gözaltı, 50 tutuklama

Samsun'da FETÖ'cüleri ByLock ele verdi: 252 gözaltı, 50 tutuklama Samsun'da FETÖ'cüleri ByLock ele verdi: 252 gözaltı, 50 tutuklama. Samsun'da 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ByLock kullanan 252 FETÖ'cü gözaltına alınırken 50 kişi ise tutuklandı.

Gültan Kışanak Diyarbakır Havalimanı’nda gözaltına alındı

Gültan Kışanak Diyarbakır Havalimanı’nda gözaltına alındı Gültan Kışanak Diyarbakır Havalimanı’nda gözaltına alındı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, Meclis Darbe Komisyonu’na ifade verdikten sonra geldiği Diyarbakır Havalimanı’nda, gözaltına alındı.

Fulya Özdemir'i bıçaklayarak öldüren cezaevi firarisi katil Atilla M. tutuklandı

Fulya Özdemir'i bıçaklayarak öldüren cezaevi firarisi katil Atilla M. tutuklandı Fulya Özdemir'i bıçaklayarak öldüren cezaevi firarisi katil Atilla M. tutuklandı. Antalya'nın Kaş ilçesinde 9 gündür yapılan arama sonucu, bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan Fulya Özdemir'in katili tutuklandı. Fulya Özdemir'i öldüren katilin cezaevi firarisi olduğu ortaya çıktı.

Canik Başarı Üniversitesinde ki FETÖ yapılanmasına operasyon: 36 gözaltı

Canik Başarı Üniversitesinde ki FETÖ yapılanmasına operasyon: 36 gözaltı Samsun merkezli 9 şehirde yapılan eş zamanlı operasyonda kapatılan Canik Başarı Üniversitesinde kie FETÖ yapılanması ile ilgili 36 kişi gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI