• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İSTANBUL'DA Kİ TEKNE KAZASINDA ÖLEN CEMAL ERDEN SAMSUN HAVZA'DA TOPRAĞA VERİLDİ

İstanbul'da ki tekne kazasında ölen Cemal Erden Samsun Havza'da toprağa verildi. İstanbul'da Beylikdüzü ambarlı limanında yaşanan tekne kazasında ölen Samsunlu Cemal Erden memleketi Havza ilçesinde toprağa verildi. 

10 Temmuz 2016 Pazar 15:29
İstanbul'da ki tekne kazasında ölen Cemal Erden Samsun Havza'da toprağa verildi

İstanbul'da Beylikdüzü ambarlı limanında yaşanan tekne kazasında ölen Samsunlu Cemal Erden memleketi Havza ilçesinde toprağa verildi. 


İstanbul'da meydana gelen tekne kazasında yaşamını yitiren Samsun'lu Cemal Erden, Havza ilçesinde toprağa verildi. 

 

İstanbul'da Gürpınar açıklarında önceki gün batan teknede yer alan Samsun'un Havza ilçesi doğumlu Cemal Erden, Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu İmdat Gökdeniz ile birlikte hayatını kaybetmişti. Yaşanan tekne kazasında ölen Havzalı Cemal Erden ise bugün düzenlenen tören ile toprağa verildi.


İstanbul'da yaşanan tekne kazasında yaşamını yitiren Samsunlu Cemal Erden'in aynı zamanda CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'in de akrabası olduğu öğrenildi. CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, tekne kazasında ölen Cemal Erden'in Havza ilçesinde gerçekleşen cenaze namazına katıldı. 

 

Öte yandan tekne kazasında ölen Ladik ilçesi doğumlu İmdat Gökdeniz'nde toprağa verildiği öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor. Emeklilerin banka promosyonu için beklediği o tarih belli oldu. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödenecek. Emeklilerin banka promosyon ödemeleri 2017 Mart ayı itibari ile başlayacak..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET