• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İSTANBUL'DA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ MEHMET SİNAN'I ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER

İstanbul'da üniversite öğrencisi Mehmet Sinan'ı öldüresiye dövdüler! Küçükçekmece'de okuldan çıkan üniversite öğrencisi genç, 4 kişi tarafından darp edildi. Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

14 Kasım 2016 Pazartesi 12:18
İstanbul'da üniversite öğrencisi Mehmet Sinan'ı öldüresiye dövdüler

Olay, önceki gün Küçükçekmece Beşyol’da meydana geldi. Özel bir üniversitede okuyan Mehmet Sinan (19), okul bitiminde arkadaşıyla birlikte aracına doğru yöneldi. O esnada kendisini takip eden 4 kişi, bir anda üniversite öğrencisi Mehmet Sinan’a saldırdı. Aldığı darbelerle yere düşen Sinan’ın kafasını tekmeleyen saldırganlar, öğrenciyi öldüresiye dövdü. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelerek darp raporu alan Mehmet Sinan olaydan sonra defalarca aranıp tehdit edildiğini ifade etti.

 

Dayak güvenlik kamerasında
Polis olaya ilişkin soruşturma başlatırken, yaşanan öldüresiye dayak güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde saldırgan grup, Mehmet Sinan'ı tekme ve tokat darbeleriyle yere düşürüyor. Bir türlü öfkeleri dinmeyen saldırganlar, Mehmet Sinan'ı yerde defalarca tekmeliyor. Sonra çevredeki esnafın müdahalesiyle saldırganların elinden kurtulan üniversite öğrencisi,n şahısların elinden kurtularak yakındaki bir iş yerine yöneliyor. Saldırı sonrası saldırganlar kaçarken, 19 yaşındaki genç çevredekilerin de yardımıyla hastaneye kaldırılıyor.

 

Saldırıyı anlatan Sinan, “Arabanın yanına yaklaştığımda beni takip eden 4 kişinin arkamda belirdiğini gördüm. Bu şahıslardan ikisinin ismini biliyorum. Biri Burak Y., diğeri Anıl G., diğer iki kişinin isimlerini bilmiyorum. Bu şahıslar benim okul çıkış saatimi bir yerden öğreniyor ve beni takip ediyor. Arabama yaklaşıp kapısını açmaya yeltendiğimde bu şahıslar beni ağır hasar alana kadar darp ediyor. Bu esnada çevredeki esnaflar yanıma gelerek yardım ediyor ve ayırıyorlar. Ondan sonra da yürüyerek oradan ayrılıyorlar” dedi.


Kendisini darp eden şahıslardan Burak Y.’nin geçen yıl sınıf arkadaşı olduğunu belirten Mehmet Sinan, “Bu arkadaşımın bu yıl çeşitli nedenlerden dolayı okulu bıraktığını öğrendim. Zaten dersleri de kötüydü. Abim diyerek adlandırdığı şahıs Anıl G. ise geçen yıl bu okuldan mezun oldu. Bana saldıranlardan birisi de bu. Diğer iki şahsın isimlerini bilmiyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Tehdit ediliyorum
Pazartesi günü vizelerin başlayacağını söyleyen Sinan, “Ben bu şahıslar yüzünden 5 gün rapor almak zorunda kaldım. Okulum aksayacak. Sınavlara giremeyeceğim. Şikayetimi geri almam için beni arayıp tehdit ediyorlar. Fakat bu böyle yürümez. Adaletin yerini bulmasını istiyorum. Temennim bu” açıklamasında bulundu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi üyeleri, hafif raylı sistem hattının-tramvay Ondokuz Mayıs Üniversitene uzatılması ile ilgili 11 adet tren alımı ve İller Bankasından 75 milyon TL kredi kullanılmasını oy birliği ile kabul etti.

Trabzon merkezli 5 şehirde FETÖ operasyonu: 10 üst rütbeli subay gözaltına alındı

Trabzon merkezli 5 şehirde FETÖ operasyonu: 10 üst rütbeli subay gözaltına alındı Trabzon merkezli 5 şehirde FETÖ operasyonu: 10 üst rütbeli subay gözaltına alındı. Trabzon merkezli yapılan FETÖ operasyonunda Ankara, Bolu, Çanakkale, İzmir ve Artvin illerinde aralarında albay, yüzbaşı, kurmay yarbay ve kurmay albaylarında bulunduğu 10 üst rütbeli subay gözaltına alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da 15 Temmuz şehitlerinin ailelerini ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da 15 Temmuz şehitlerinin ailelerini ziyaret etti Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da 15 Temmuz şehitlerinin ailelerini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz şehitlerinden Halil Kantarcı ve Osman Yılmaz’ın ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Kara listedeki esnaf için sicil affıyla ilgili düzenleme yapılacak

Kara listedeki esnaf için sicil affıyla ilgili düzenleme yapılacak Kara listedeki esnaf için sicil affıyla ilgili düzenleme yapılacak. Esnaflara müjde yeni sicil affı geliyor. Kara listede ki esnaflara sicil affı müjdesi Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'den geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET