• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KREDİ KULLANACAKLARA MÜJDE

Kredi kullanacaklara müjde %1'i zorlayan kredi faiz oranları 2016 yılının en düşük seviyesine indi. Karşılaştırma sitesi Hesapkurdu.com'un analizi kredi kullanacaklar için kritik mesajlar içeriyor.

26 Temmuz 2016 Salı 11:40
Kredi kullanacaklara müjde

%1'i zorlayan kredi faiz oranları 2016 yılının en düşük seviyesine indi. Karşılaştırma sitesiHesapkurdu.com'un analizi kredi kullanacaklar için kritik mesajlar içeriyor.

 

Karşılaştırma sitesi Hesapkurdu.com'un analizine göre kredi araştırırken bankaları karşılaştırmak ortalama 10 bin TL kazanç sağlıyor. Çok sayıda bankadan teklif alarak en iyi oranlara ulaşabilen tüketicinin elinin güçlenmesi her ay kredi arayan 2 milyon kullanıcıyı internetten araştırmaya itiyor.

 

Tek Tıkla 20 Bankadan Teklif

Kendilerine ulaşıp kredi araştırması yapan kullanıcılar için günlük olarak indirimli oranları belirleyen Hesapkurdu.com düzenli olarak 20 bankayı tarıyor ve özel teklifler alıyor. En yoğun olarak araştırılan ürünler ise konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve kredi kartı.

 

Her Ay 15 bin kişi indirimli konut kredisi oranları için başvururken 60 bin kişi ödemekte zorlandığı kredi ve kart borçlarını tek kredide birleştirerek uzun vadeye yayıyor.

Size özel en hesaplı konut kredisi,ihtiyaç kredisi,kredi kartı tekliflerini öğrenin.

 

Konut Kredisinde Ortalama 16 Bin TL Tasarruf

Nisan ayından bu yana gerileyen konut kredisi oranları sebebiyle indirimli konut kredisi en çok ilgi çeken ürünlerden biri. Hesapkurdu.com'dan ulaşılabilen ve şu anda piyasadaki en ucuz konut kredisi olarak öne çıkan %1,03 faiz oranı 2016 yılının en düşük teklifi oldu.

Tüm bankaların konut kredisi oranları analiz edildiğinde ortalama tüketicinin bankalardan almakta olduğu konut kredisi teklifinin %1,16 olduğu ortaya çıkıyor. Halbuki karşılaştırma sitesi ile araştırma yapıldığında %1,03 orana ulaşmak mümkün. Bu fark ortalama 150 bin TL konut kredisi için 10 yıl vadede 16 bin TL tutarında bir tasarruf anlamına geliyor. Yani tüketici gereksiz yere 16 bin TL ek faiz ödemekten kurtuluyor.

Kredi ve Kart Borçlarını Ödemekte Zorlananlar Çoğunlukta

Karşılaştırma sitelerinde tatil kredisi, bayram kredisi, evlilik kredisi gibi ihtiyaca özel seçimlerle araştırma yapılabiliyor. İhtiyaç kredisi başvurularının büyük kısmı ise kredi ve kart borçlarını ödemekte zorlanan kişilerin yapılandırma talepleri. Bu kişiler tüm borçlarını tek kredide birleştirerek uzun vadeye yaymayı tercih ediyorlar. Bu aşamada banka karşılaştırmanın yanında online başvuru, anında kredi onayı gibi özellikler öne çıkıyor.

DİĞER HABERLER

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı. Samsun Valiliği, FETÖ soruşturması kapsamında Samsun'da tutuklanan ve gözaltına alınan kamu personeli sayısı ile ilgili bilgileri açıkladı.

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı 14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı. Tunceli'de 14 teröristi öldüren Şahinler JÖH timleri karargahta mehter marşı eşliğinde coşkuyla böyle karşılandı.

Jandarma araçlarından siyah plaka kaldırılacak

Jandarma araçlarından siyah plaka kaldırılacak Jandarma araçlarından siyah plaka kaldırılacak. İçişleri Bakanlığı'na bağlanan Jandarma Genel Komutanlığı'na bağlı araçlar artık siyah plaka yerine turkuaz renkli plaka kullanmaya başladılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geliyor, tramvay Salı günü ücretsiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geliyor, tramvay Salı günü ücretsiz Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geliyor, tramvay Salı günü ücretsiz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın (28 Mart 2017 Salı) Samsun'a geliyor. SAMULAŞ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun ziyareti nedeniyle Salı günü tramvayın ücretsiz olacağını duyurdu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET