• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KREDİ KULLANACAKLARA MÜJDE

Kredi kullanacaklara müjde %1'i zorlayan kredi faiz oranları 2016 yılının en düşük seviyesine indi. Karşılaştırma sitesi Hesapkurdu.com'un analizi kredi kullanacaklar için kritik mesajlar içeriyor.

26 Temmuz 2016 Salı 11:40
Kredi kullanacaklara müjde

%1'i zorlayan kredi faiz oranları 2016 yılının en düşük seviyesine indi. Karşılaştırma sitesiHesapkurdu.com'un analizi kredi kullanacaklar için kritik mesajlar içeriyor.

 

Karşılaştırma sitesi Hesapkurdu.com'un analizine göre kredi araştırırken bankaları karşılaştırmak ortalama 10 bin TL kazanç sağlıyor. Çok sayıda bankadan teklif alarak en iyi oranlara ulaşabilen tüketicinin elinin güçlenmesi her ay kredi arayan 2 milyon kullanıcıyı internetten araştırmaya itiyor.

 

Tek Tıkla 20 Bankadan Teklif

Kendilerine ulaşıp kredi araştırması yapan kullanıcılar için günlük olarak indirimli oranları belirleyen Hesapkurdu.com düzenli olarak 20 bankayı tarıyor ve özel teklifler alıyor. En yoğun olarak araştırılan ürünler ise konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve kredi kartı.

 

Her Ay 15 bin kişi indirimli konut kredisi oranları için başvururken 60 bin kişi ödemekte zorlandığı kredi ve kart borçlarını tek kredide birleştirerek uzun vadeye yayıyor.

Size özel en hesaplı konut kredisi,ihtiyaç kredisi,kredi kartı tekliflerini öğrenin.

 

Konut Kredisinde Ortalama 16 Bin TL Tasarruf

Nisan ayından bu yana gerileyen konut kredisi oranları sebebiyle indirimli konut kredisi en çok ilgi çeken ürünlerden biri. Hesapkurdu.com'dan ulaşılabilen ve şu anda piyasadaki en ucuz konut kredisi olarak öne çıkan %1,03 faiz oranı 2016 yılının en düşük teklifi oldu.

Tüm bankaların konut kredisi oranları analiz edildiğinde ortalama tüketicinin bankalardan almakta olduğu konut kredisi teklifinin %1,16 olduğu ortaya çıkıyor. Halbuki karşılaştırma sitesi ile araştırma yapıldığında %1,03 orana ulaşmak mümkün. Bu fark ortalama 150 bin TL konut kredisi için 10 yıl vadede 16 bin TL tutarında bir tasarruf anlamına geliyor. Yani tüketici gereksiz yere 16 bin TL ek faiz ödemekten kurtuluyor.

Kredi ve Kart Borçlarını Ödemekte Zorlananlar Çoğunlukta

Karşılaştırma sitelerinde tatil kredisi, bayram kredisi, evlilik kredisi gibi ihtiyaca özel seçimlerle araştırma yapılabiliyor. İhtiyaç kredisi başvurularının büyük kısmı ise kredi ve kart borçlarını ödemekte zorlanan kişilerin yapılandırma talepleri. Bu kişiler tüm borçlarını tek kredide birleştirerek uzun vadeye yaymayı tercih ediyorlar. Bu aşamada banka karşılaştırmanın yanında online başvuru, anında kredi onayı gibi özellikler öne çıkıyor.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Adana Aladağ'da yurt yangınında ölenleri taşıyan cenaze araçları çamura saplandı

Adana Aladağ'da yurt yangınında ölenleri taşıyan cenaze araçları çamura saplandı Adana Aladağ'da yurt yangınında ölenleri taşıyan cenaze araçları çamura saplandı. Adana Aladağ ilçesi Sinanpaşa mahallesinde ki kız öğrenci yurdunda çıkan yangında ölen 10 öğrenciyi taşıyan cenaze araçları çamura saplandı.

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen OMÜ öğretim üyeleri eylem yaptı

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen OMÜ öğretim üyeleri eylem yaptı Samsun'da Kanun Hükmünde Kararnameler(KHK) ile meslekten ihraç edilen 19 Mayıs Üniversitesi(OMÜ) öğretim üyeleri eylem yaparak görevlerine geri iade edilmelerini talep etti.

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen Atakum Belediyesi çalışanları eylem yaptı

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen Atakum Belediyesi çalışanları eylem yaptı Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen Atakum Belediyesi çalışanları eylem yaptı. Samsun'da Kanun Hükmünde Kararnameler(KHK) ile meslekten ihraç edilen Atakum Belediyesi çalışanları eylem yaparak göreve iade istedi.

Kış lastiği takmayan sürücüler dikkat: Uygulama başladı

Kış lastiği takmayan sürücüler dikkat: Uygulama başladı Kış lastiği takmayan sürücüler dikkat: Uygulama başladı! Zorunlu kış lastiği uygulaması bugün itibari ile başladı. 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Otogarı çıkışında uygulama yapan trafik ekipleri, kar lastiği takılmamış otobüslere ceza keserek, yola devam etmelerine izin vermedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET