• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KREDİ KULLANACAKLARA MÜJDE

Kredi kullanacaklara müjde %1'i zorlayan kredi faiz oranları 2016 yılının en düşük seviyesine indi. Karşılaştırma sitesi Hesapkurdu.com'un analizi kredi kullanacaklar için kritik mesajlar içeriyor.

26 Temmuz 2016 Salı 11:40
Kredi kullanacaklara müjde

%1'i zorlayan kredi faiz oranları 2016 yılının en düşük seviyesine indi. Karşılaştırma sitesiHesapkurdu.com'un analizi kredi kullanacaklar için kritik mesajlar içeriyor.

 

Karşılaştırma sitesi Hesapkurdu.com'un analizine göre kredi araştırırken bankaları karşılaştırmak ortalama 10 bin TL kazanç sağlıyor. Çok sayıda bankadan teklif alarak en iyi oranlara ulaşabilen tüketicinin elinin güçlenmesi her ay kredi arayan 2 milyon kullanıcıyı internetten araştırmaya itiyor.

 

Tek Tıkla 20 Bankadan Teklif

Kendilerine ulaşıp kredi araştırması yapan kullanıcılar için günlük olarak indirimli oranları belirleyen Hesapkurdu.com düzenli olarak 20 bankayı tarıyor ve özel teklifler alıyor. En yoğun olarak araştırılan ürünler ise konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve kredi kartı.

 

Her Ay 15 bin kişi indirimli konut kredisi oranları için başvururken 60 bin kişi ödemekte zorlandığı kredi ve kart borçlarını tek kredide birleştirerek uzun vadeye yayıyor.

Size özel en hesaplı konut kredisi,ihtiyaç kredisi,kredi kartı tekliflerini öğrenin.

 

Konut Kredisinde Ortalama 16 Bin TL Tasarruf

Nisan ayından bu yana gerileyen konut kredisi oranları sebebiyle indirimli konut kredisi en çok ilgi çeken ürünlerden biri. Hesapkurdu.com'dan ulaşılabilen ve şu anda piyasadaki en ucuz konut kredisi olarak öne çıkan %1,03 faiz oranı 2016 yılının en düşük teklifi oldu.

Tüm bankaların konut kredisi oranları analiz edildiğinde ortalama tüketicinin bankalardan almakta olduğu konut kredisi teklifinin %1,16 olduğu ortaya çıkıyor. Halbuki karşılaştırma sitesi ile araştırma yapıldığında %1,03 orana ulaşmak mümkün. Bu fark ortalama 150 bin TL konut kredisi için 10 yıl vadede 16 bin TL tutarında bir tasarruf anlamına geliyor. Yani tüketici gereksiz yere 16 bin TL ek faiz ödemekten kurtuluyor.

Kredi ve Kart Borçlarını Ödemekte Zorlananlar Çoğunlukta

Karşılaştırma sitelerinde tatil kredisi, bayram kredisi, evlilik kredisi gibi ihtiyaca özel seçimlerle araştırma yapılabiliyor. İhtiyaç kredisi başvurularının büyük kısmı ise kredi ve kart borçlarını ödemekte zorlanan kişilerin yapılandırma talepleri. Bu kişiler tüm borçlarını tek kredide birleştirerek uzun vadeye yaymayı tercih ediyorlar. Bu aşamada banka karşılaştırmanın yanında online başvuru, anında kredi onayı gibi özellikler öne çıkıyor.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı Nevşehir merkezli, İstanbul, Bursa, Şanlıurfa, Kilis, Antalya, Samsun, Şırnak, Mersin ve Ankara’da meslekten ihraç edilen 19 askere yönelik yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı. El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu uzman çavuş Ramazan Taşkın'ın cenazesine binler katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama. Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum kararı sonrası yaptığı ilk açıklamada "Birileri hala ne yaptınız ki diyor, hamd olsun. Şimdi milletim inşallah gerçek ve nihai kararı verecektir." dedi.

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi. Fırat Kalkanı Harekatı'nda El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 5 askerden biri olan Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın, memleketi Samsun’da son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET