• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KREDİ KULLANACAKLARA MÜJDE

Kredi kullanacaklara müjde %1'i zorlayan kredi faiz oranları 2016 yılının en düşük seviyesine indi. Karşılaştırma sitesi Hesapkurdu.com'un analizi kredi kullanacaklar için kritik mesajlar içeriyor.

26 Temmuz 2016 Salı 11:40
Kredi kullanacaklara müjde

%1'i zorlayan kredi faiz oranları 2016 yılının en düşük seviyesine indi. Karşılaştırma sitesiHesapkurdu.com'un analizi kredi kullanacaklar için kritik mesajlar içeriyor.

 

Karşılaştırma sitesi Hesapkurdu.com'un analizine göre kredi araştırırken bankaları karşılaştırmak ortalama 10 bin TL kazanç sağlıyor. Çok sayıda bankadan teklif alarak en iyi oranlara ulaşabilen tüketicinin elinin güçlenmesi her ay kredi arayan 2 milyon kullanıcıyı internetten araştırmaya itiyor.

 

Tek Tıkla 20 Bankadan Teklif

Kendilerine ulaşıp kredi araştırması yapan kullanıcılar için günlük olarak indirimli oranları belirleyen Hesapkurdu.com düzenli olarak 20 bankayı tarıyor ve özel teklifler alıyor. En yoğun olarak araştırılan ürünler ise konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve kredi kartı.

 

Her Ay 15 bin kişi indirimli konut kredisi oranları için başvururken 60 bin kişi ödemekte zorlandığı kredi ve kart borçlarını tek kredide birleştirerek uzun vadeye yayıyor.

Size özel en hesaplı konut kredisi,ihtiyaç kredisi,kredi kartı tekliflerini öğrenin.

 

Konut Kredisinde Ortalama 16 Bin TL Tasarruf

Nisan ayından bu yana gerileyen konut kredisi oranları sebebiyle indirimli konut kredisi en çok ilgi çeken ürünlerden biri. Hesapkurdu.com'dan ulaşılabilen ve şu anda piyasadaki en ucuz konut kredisi olarak öne çıkan %1,03 faiz oranı 2016 yılının en düşük teklifi oldu.

Tüm bankaların konut kredisi oranları analiz edildiğinde ortalama tüketicinin bankalardan almakta olduğu konut kredisi teklifinin %1,16 olduğu ortaya çıkıyor. Halbuki karşılaştırma sitesi ile araştırma yapıldığında %1,03 orana ulaşmak mümkün. Bu fark ortalama 150 bin TL konut kredisi için 10 yıl vadede 16 bin TL tutarında bir tasarruf anlamına geliyor. Yani tüketici gereksiz yere 16 bin TL ek faiz ödemekten kurtuluyor.

Kredi ve Kart Borçlarını Ödemekte Zorlananlar Çoğunlukta

Karşılaştırma sitelerinde tatil kredisi, bayram kredisi, evlilik kredisi gibi ihtiyaca özel seçimlerle araştırma yapılabiliyor. İhtiyaç kredisi başvurularının büyük kısmı ise kredi ve kart borçlarını ödemekte zorlanan kişilerin yapılandırma talepleri. Bu kişiler tüm borçlarını tek kredide birleştirerek uzun vadeye yaymayı tercih ediyorlar. Bu aşamada banka karşılaştırmanın yanında online başvuru, anında kredi onayı gibi özellikler öne çıkıyor.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı. Gazeteci Yasemin Asan, 15 Temmuz’un hemen ardından acıları taze olan ailelerle görüşerek, şehitlerin hikayelerini kitaba dönüştürdü.

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır?

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? 2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı hac ücretleri açıklandı.

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET