• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK FEDERASYONU İDAM CEZASI İÇİN KAMPANYA BAŞLATACAK

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu İdam Cezası için kampanya başlatacak. Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, idam cezasının yasalaşması için kampanya başlatacaklarını açıkladı.

31 Ekim 2016 Pazartesi 21:46
Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu İdam Cezası için kampanya başlatacak

Merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu, İdam Cezasının yasalaşması için kampanya başlatmaya hazırlanıyor. Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, idam cezası ile ilgili başlatacakları kampanya ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, idam cezası ile ilgili siyasi partileri ziyaret edeceklerini ve başlatacakları kampanyaya destek talebinde bulunacaklarını açıkladı. 

 

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı yaptığı açıklamada Başbakan Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın idam cezasının yasalaşması ile ilgili sözlerinin hatırlatılarak  "İdamın toplumsal bir talep olduğu biliniyor, 15 Temmuz darbe girişimiyle beraber ama unutmayalım ki idamı AK Parti'nin tek başına getirme imkanı yok. Dolayısıyla partilerle bir uzlaşma suretiyle ancak olabilecek durum. Bu doğrultuda ben idam cezasının meclise gelmesi halinde destek bulacağına inanıyorum. Ülkemizde vatan hainleri için, sapık ve tecavüzcüler için halkımız idam cezası istemektedir. 15 Temmuz'da ülkemize darbe yapmaya kalkışan FETÖ'cü hainler ile birlikte, PKK'lı teröristler ve çocuk tecavüzcüleri için idam gelmelidir. Bu bir toplumsal taleptir, buna kulak tıkayamazsınız. Küçük Irmak'ın öldürülmesinin ardından binlerce vatandaş, sosyal medya hesapları üzerinden olaya tepki gösterirken, "Çocuk tecavüzcülerine idam istiyoruz" adı altında başlatılan imza kampanyasını 11 binin üzerinde vatandaşın imzaladığı konuşuluyor . İnternet üzerinden yürütülen kampanyada, çocukları cinsel yönden istismar eden kişilere idam cezasının getirilmesi isteniyor. Birçok kişi de Twitter, Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarından yaptığı yorumlarda, bu tip suçları işleyen kişilerin idam edilmesi çağrısında bulunuyor. Bu toplumsal talep için Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu olarak bir sivil toplum kuruluşu olarak önümüzdeki  hafta bir kampanya başlatarak tecavüzcüler ve vatan hainlerine İDAM yasası için bu toplumsal talebe ışık tutacağız"dedi..

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET