• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK FEDERASYONU İDAM CEZASI İÇİN KAMPANYA BAŞLATACAK

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu İdam Cezası için kampanya başlatacak. Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, idam cezasının yasalaşması için kampanya başlatacaklarını açıkladı.

31 Ekim 2016 Pazartesi 21:46
Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu İdam Cezası için kampanya başlatacak

Merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu, İdam Cezasının yasalaşması için kampanya başlatmaya hazırlanıyor. Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, idam cezası ile ilgili başlatacakları kampanya ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, idam cezası ile ilgili siyasi partileri ziyaret edeceklerini ve başlatacakları kampanyaya destek talebinde bulunacaklarını açıkladı. 

 

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı yaptığı açıklamada Başbakan Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın idam cezasının yasalaşması ile ilgili sözlerinin hatırlatılarak  "İdamın toplumsal bir talep olduğu biliniyor, 15 Temmuz darbe girişimiyle beraber ama unutmayalım ki idamı AK Parti'nin tek başına getirme imkanı yok. Dolayısıyla partilerle bir uzlaşma suretiyle ancak olabilecek durum. Bu doğrultuda ben idam cezasının meclise gelmesi halinde destek bulacağına inanıyorum. Ülkemizde vatan hainleri için, sapık ve tecavüzcüler için halkımız idam cezası istemektedir. 15 Temmuz'da ülkemize darbe yapmaya kalkışan FETÖ'cü hainler ile birlikte, PKK'lı teröristler ve çocuk tecavüzcüleri için idam gelmelidir. Bu bir toplumsal taleptir, buna kulak tıkayamazsınız. Küçük Irmak'ın öldürülmesinin ardından binlerce vatandaş, sosyal medya hesapları üzerinden olaya tepki gösterirken, "Çocuk tecavüzcülerine idam istiyoruz" adı altında başlatılan imza kampanyasını 11 binin üzerinde vatandaşın imzaladığı konuşuluyor . İnternet üzerinden yürütülen kampanyada, çocukları cinsel yönden istismar eden kişilere idam cezasının getirilmesi isteniyor. Birçok kişi de Twitter, Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarından yaptığı yorumlarda, bu tip suçları işleyen kişilerin idam edilmesi çağrısında bulunuyor. Bu toplumsal talep için Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu olarak bir sivil toplum kuruluşu olarak önümüzdeki  hafta bir kampanya başlatarak tecavüzcüler ve vatan hainlerine İDAM yasası için bu toplumsal talebe ışık tutacağız"dedi..

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı. Gazeteci Yasemin Asan, 15 Temmuz’un hemen ardından acıları taze olan ailelerle görüşerek, şehitlerin hikayelerini kitaba dönüştürdü.

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır?

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? 2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı hac ücretleri açıklandı.

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

KÖŞE YAZARLARI

ANKET