• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK FEDERASYONU İDAM CEZASI İÇİN KAMPANYA BAŞLATACAK

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu İdam Cezası için kampanya başlatacak. Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, idam cezasının yasalaşması için kampanya başlatacaklarını açıkladı.

31 Ekim 2016 Pazartesi 21:46
Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu İdam Cezası için kampanya başlatacak

Merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu, İdam Cezasının yasalaşması için kampanya başlatmaya hazırlanıyor. Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, idam cezası ile ilgili başlatacakları kampanya ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, idam cezası ile ilgili siyasi partileri ziyaret edeceklerini ve başlatacakları kampanyaya destek talebinde bulunacaklarını açıkladı. 

 

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı yaptığı açıklamada Başbakan Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın idam cezasının yasalaşması ile ilgili sözlerinin hatırlatılarak  "İdamın toplumsal bir talep olduğu biliniyor, 15 Temmuz darbe girişimiyle beraber ama unutmayalım ki idamı AK Parti'nin tek başına getirme imkanı yok. Dolayısıyla partilerle bir uzlaşma suretiyle ancak olabilecek durum. Bu doğrultuda ben idam cezasının meclise gelmesi halinde destek bulacağına inanıyorum. Ülkemizde vatan hainleri için, sapık ve tecavüzcüler için halkımız idam cezası istemektedir. 15 Temmuz'da ülkemize darbe yapmaya kalkışan FETÖ'cü hainler ile birlikte, PKK'lı teröristler ve çocuk tecavüzcüleri için idam gelmelidir. Bu bir toplumsal taleptir, buna kulak tıkayamazsınız. Küçük Irmak'ın öldürülmesinin ardından binlerce vatandaş, sosyal medya hesapları üzerinden olaya tepki gösterirken, "Çocuk tecavüzcülerine idam istiyoruz" adı altında başlatılan imza kampanyasını 11 binin üzerinde vatandaşın imzaladığı konuşuluyor . İnternet üzerinden yürütülen kampanyada, çocukları cinsel yönden istismar eden kişilere idam cezasının getirilmesi isteniyor. Birçok kişi de Twitter, Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarından yaptığı yorumlarda, bu tip suçları işleyen kişilerin idam edilmesi çağrısında bulunuyor. Bu toplumsal talep için Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu olarak bir sivil toplum kuruluşu olarak önümüzdeki  hafta bir kampanya başlatarak tecavüzcüler ve vatan hainlerine İDAM yasası için bu toplumsal talebe ışık tutacağız"dedi..

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da FETÖ davasında serbest bırakılan 21 kişinin isimleri

Samsun Bafra'da FETÖ davasında serbest bırakılan 21 kişinin isimleri Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ'den tutuklanan ve serbest bırakılan 21 kişinin isimleri.

Uğur Mumcu FETÖ tehlikesini önceden görüp uyarmıştı: İşte Uğur Mumcu'nun o konuşması

Uğur Mumcu FETÖ tehlikesini önceden görüp uyarmıştı: İşte Uğur Mumcu'nun o konuşması Uğur Mumcu FETÖ tehlikesini önceden görüp uyarmıştı: İşte Uğur Mumcu'nun o konuşması. 24 Ocak 1993'te Ankara'da Karlı Sokak'taki evinin önünde, arabasına konulan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden gazeteci-yazar Uğur Mumcu'nun FETÖ yapılanması ile ilgili yıllar önce uyarıda bulunduğunu biliyor muydunuz

Satranç haramdır diyen Cübbeli'ye bir darbe daha

Satranç haramdır diyen Cübbeli'ye bir darbe daha Satranç haramdır diyen Cübbeli'ye bir darbe daha! Diyanet Vakfı'nın İslam Ansiklopedisi'nde, "Birçok İslam âlimi satrancın zihni kuvvetlendirdiğini, insanı sosyalleştirdiğini hatırlatarak satranç oynamanın mübah olduğunu ifade etmiştir" deniliyor

Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu

Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu. İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Kurucuova Köyü yakınlarında koyun otlatan Akif Geniş, tesadüf eseri 2 bin yıl öncesine ait olduğu düşünülen bir kilisenin ya da hamamın tavanını buldu. Ayasuluk Tepesi olarak bilinen bölgede çocuk yaşlardan bu yana koyun otlattığını belirten Geniş, tepede eski dönemlere ait çok sayıda kalıntıyı gördüğünü söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET