• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MİT TIRLARINI DURDURAN ESKİ SAVCI YAŞAR KAVALCIOĞLU TUTUKLANDI

MİT tırlarını durdurarak arama yapmak isteyen Kırıkhan eski Cumhuriyet Savcısı Yaşar Kavalcıoğlu gözaltına alındıktan sonra Ankara Adliyesinde tutuklandı.

20 Nisan 2017 Perşembe 18:42
MİT tırlarını durduran eski savcı Yaşar Kavalcıoğlu tutuklandı

MİT tırlarının durdurulması olayında Harem Otagarında gözaltına alınan Kırıkhan eski Cumhuriyet Savcısı Yaşar Kavalcıoğlu, terör örgütü üyeliği iddiası ile tutuklandı.  

 


Hatay'da 2014 yılında MİT tırlarını durdurarak arama yapmak isteyen ve bu duruma itiraz eden MİT görevlilerini de tehdit ettiği ileri sürülen Kırıkhan eski Cumhuriyet Savcısı Yaşar Kavalcıoğlu'nun  FETÖ terör örgütünün haberleşme uygulaması ByLock kullandığı belirlendi. Meslekten ihraç edilen eski Kırıkhan Cumhuriyet Savcısı Yaşar Kavalcıoğlu,  gözaltına alındıktan sonra götürüldüğü Ankara Adliyesinde tutuklandı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET