• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MİT TIRLARINI DURDURAN ESKİ SAVCI YAŞAR KAVALCIOĞLU TUTUKLANDI

MİT tırlarını durdurarak arama yapmak isteyen Kırıkhan eski Cumhuriyet Savcısı Yaşar Kavalcıoğlu gözaltına alındıktan sonra Ankara Adliyesinde tutuklandı.

20 Nisan 2017 Perşembe 18:42
MİT tırlarını durduran eski savcı Yaşar Kavalcıoğlu tutuklandı

MİT tırlarının durdurulması olayında Harem Otagarında gözaltına alınan Kırıkhan eski Cumhuriyet Savcısı Yaşar Kavalcıoğlu, terör örgütü üyeliği iddiası ile tutuklandı.  

 


Hatay'da 2014 yılında MİT tırlarını durdurarak arama yapmak isteyen ve bu duruma itiraz eden MİT görevlilerini de tehdit ettiği ileri sürülen Kırıkhan eski Cumhuriyet Savcısı Yaşar Kavalcıoğlu'nun  FETÖ terör örgütünün haberleşme uygulaması ByLock kullandığı belirlendi. Meslekten ihraç edilen eski Kırıkhan Cumhuriyet Savcısı Yaşar Kavalcıoğlu,  gözaltına alındıktan sonra götürüldüğü Ankara Adliyesinde tutuklandı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI