• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MURAT İKİZ'DEN REFERANDUM AÇIKLAMASI: 16 NİSAN'DA TÜRKİYE KAZANACAK

Murat ikiz'den referandum açıklaması: 16 Nisan'da Türkiye kazanacak. Samsun'un Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, bazı mahalleleri ziyaret ederek, anayasa değişikliği halk oylamasında "evet" oyu için destek istedi.

11 Nisan 2017 Salı 12:19
Murat ikiz'den referandum açıklaması: 16 Nisan'da Türkiye kazanacak

Samsun'un Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, bazı mahalleleri ziyaret ederek, anayasa değişikliği halk oylamasında "evet" oyu için destek istedi.


Murat İkiz, AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ile Karageçmiş, Taşkaracaören ve Güvercinlik mahallelerini ziyaret etti.
Halk oylaması sonrası çıkacak evetler ile milletin iradesinin tam olarak temsil edileceğini belirten İkiz; “Türkiye kazanacak. Krizler, darbeler, vesayet ve üzerimize oynan oyunlar son bulacak. Milletimize güveniyor, inanıyor, saygı duyuyoruz.16 Nisan ülkemiz tarihinde önemli bir tarih olacak. İnşallah 16 Nisan sonrası güçlü Türkiye dünya’da dengeleri bozacak ve daha güçlü şekilde Müslüman ve mazlum halkların yanında olacak.” diye konuştu. 


Özdemir de mevcut sistemin zayıf ve dışarıdan müdahalelere açık olduğunu belirterek; “Sistemi güçlendirmek için evet demeliyiz. Ülkemizde en büyük atılımlar güçlü iktidarlar dönemlerinde olmuştur. Güçlü iktidar için hep birlikte evet demeliyiz.” Dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET