• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MUSTAFA VARANK'IN AĞABEYİ'NİN CENAZESİNDE YAŞLI BİR KADIN BAYILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın darbeciler tarafından şehit edilen ağabeyinin cenazesinde yaşlı bir kadın baygınlık geçirdi.

17 Temmuz 2016 Pazar 18:42
Mustafa Varank'ın Ağabeyi'nin Cenazesinde Yaşlı Bir Kadın Bayıldı

Aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın ağabeyi Prof. Dr. İlhan Varank'ında bulunduğu ve darbe girişiminde bulunan askerler tarafından öldürülen 6 vatandaş bugün son yolculuklarına uğurlandı.

 

NEVZAT YALÇINTAŞIN'DA CENAZESİ ORADAYDI

Ömer Cankadan , İbrahim Yılmaz, Erkan Pala, Halil Kalkancı, Yunus Emre Ecer, ve İlhan Varank'ın Türk Bayrağına sarılı tabutları yan yana konuldu. Dün hayatını kaybeden AK Parti kurucularından Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş'ın da cenazesi Fatih Camii'ndeydi.

 

YAŞLI BİR KADIN BAYGINLIK GEÇİRDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Alimler Birliği Başkanı Yusuf El-Kardavi gibi isimler cenazeye katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank taziyeleri kabul etti. Prof.Dr. İlhan Varank'ın oğlu Yusuf Varank babasının tabutunun başından hiç ayrılmadı. Cenaze sırasında yaşlı bir kadın baygınlık geçirdi.

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET