• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MUSTAFA VARANK'IN AĞABEYİ'NİN CENAZESİNDE YAŞLI BİR KADIN BAYILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın darbeciler tarafından şehit edilen ağabeyinin cenazesinde yaşlı bir kadın baygınlık geçirdi.

17 Temmuz 2016 Pazar 18:42
Mustafa Varank'ın Ağabeyi'nin Cenazesinde Yaşlı Bir Kadın Bayıldı

Aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın ağabeyi Prof. Dr. İlhan Varank'ında bulunduğu ve darbe girişiminde bulunan askerler tarafından öldürülen 6 vatandaş bugün son yolculuklarına uğurlandı.

 

NEVZAT YALÇINTAŞIN'DA CENAZESİ ORADAYDI

Ömer Cankadan , İbrahim Yılmaz, Erkan Pala, Halil Kalkancı, Yunus Emre Ecer, ve İlhan Varank'ın Türk Bayrağına sarılı tabutları yan yana konuldu. Dün hayatını kaybeden AK Parti kurucularından Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş'ın da cenazesi Fatih Camii'ndeydi.

 

YAŞLI BİR KADIN BAYGINLIK GEÇİRDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Alimler Birliği Başkanı Yusuf El-Kardavi gibi isimler cenazeye katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank taziyeleri kabul etti. Prof.Dr. İlhan Varank'ın oğlu Yusuf Varank babasının tabutunun başından hiç ayrılmadı. Cenaze sırasında yaşlı bir kadın baygınlık geçirdi.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu! Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 33 dereceye kadar düştüğü Ardahan’da, 126 bin metrekare alana sahip Çıldır Gölü’nün üzerini buz tabakası kapladı.

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi! Kars Çayı’nda kanadı kırık olarak yaklaşık 10 gündür kurtarılmayı bekleyen yeşil başlı yaban ördeği, kendisi kurtarmak için gelen dalgıcı eksi 20 derece soğukta terletti.

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi üyeleri, hafif raylı sistem hattının-tramvay Ondokuz Mayıs Üniversitene uzatılması ile ilgili 11 adet tren alımı ve İller Bankasından 75 milyon TL kredi kullanılmasını oy birliği ile kabul etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET