• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

OMÜ KÜTÜPHANESİNDE FETHULLAH GÜLEN'İN KİTAPLARI YAKILDI

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) kütüphanesinde bulunan Fethullah Gülen'e ait kitaplar ile cemaate yakın yazarların yazmış olduğu kitapların yakıldığı bildirildi.

27 Temmuz 2016 Çarşamba 15:26
OMÜ kütüphanesinde Fethullah Gülen'in kitapları yakıldı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi kütphanesinde bulunan Fethullah Gülen'e ait kitaplar ile cemaate yakın yazarların yazmış olduğu tüm kitapların yakıldığı öğrenildi.

 

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde(OMÜ) Fethullah Gülen'e ait kitapların yakıldığı öğrenildi. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) 500 bin kitap bulunduğu ve bu kitaplar arasında Fethullah Gülen, Ekrem Dumanlı tarafından yazılan kitaplarında bulunduğu bildirildi. OMÜ yetkililerinden edinilen bilgiye göre üniversite kütüphanesinde yer alan Fethullah Gülen, Ekrem Dumanlı ile Feza Gazetecilik tarafından basılmış tüm kitapların yakılarak imha edildiği öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor! Mersin’de kıyıya yakın bölgelerde balıkçıların oltalarına takılan balon balıkları, tedirginliğe neden oluyor. Bulunduğu bölgede kendisinden başka tür balıkların yaşamasına izin vermeyen ve başka balıklar tarafından da tüketilemeyen balon balıklarının Akdeniz’de üremesi, diğer türlerin yok olmasının önünü açıyor.

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı. Samsun'da kapatılan Feza Okulları’na yönelik FETÖ operasyonunda aranan bir kişi Sinop'ta yakalandıktan sonra tutuklandı.

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi. İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye edildi.

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da daha önce gözaltına alınıq serbest bırakılan Aktif-Sen üyesi 3 öğretmenden 2'si FETÖ'den tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI