• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

OMÜ KÜTÜPHANESİNDE FETHULLAH GÜLEN'İN KİTAPLARI YAKILDI

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) kütüphanesinde bulunan Fethullah Gülen'e ait kitaplar ile cemaate yakın yazarların yazmış olduğu kitapların yakıldığı bildirildi.

27 Temmuz 2016 Çarşamba 15:26
OMÜ kütüphanesinde Fethullah Gülen'in kitapları yakıldı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi kütphanesinde bulunan Fethullah Gülen'e ait kitaplar ile cemaate yakın yazarların yazmış olduğu tüm kitapların yakıldığı öğrenildi.

 

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde(OMÜ) Fethullah Gülen'e ait kitapların yakıldığı öğrenildi. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) 500 bin kitap bulunduğu ve bu kitaplar arasında Fethullah Gülen, Ekrem Dumanlı tarafından yazılan kitaplarında bulunduğu bildirildi. OMÜ yetkililerinden edinilen bilgiye göre üniversite kütüphanesinde yer alan Fethullah Gülen, Ekrem Dumanlı ile Feza Gazetecilik tarafından basılmış tüm kitapların yakılarak imha edildiği öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı

Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı. Yazdığı köşe yazılarında PKK/KCK terör örgütü propagandası yaptığı iddia edilen Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı.

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık. Yıldız Sarayı Müzesi kataloğu tanıtım programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Ne yazık ki Abdülhamit Han'ın mirasının kıymeti yeterince anlaşılmamış ve tasfiye edilmiştir. Neyse ki bugün devletimizin ilgili organları bu mirasın toparlanarak bir araya getirilmesine öncülük etmiştir" dedi.

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde iki liseli kızın kavgasını arkadaşları cep telefonu ile görüntüledi. Birbirlerine saldıran iki öfkeli liseli kızı o sırada yanlarından geçen vatandaşlar ayırdı.

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET