• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

OMÜ KÜTÜPHANESİNDE FETHULLAH GÜLEN'İN KİTAPLARI YAKILDI

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) kütüphanesinde bulunan Fethullah Gülen'e ait kitaplar ile cemaate yakın yazarların yazmış olduğu kitapların yakıldığı bildirildi.

27 Temmuz 2016 Çarşamba 15:26
OMÜ kütüphanesinde Fethullah Gülen'in kitapları yakıldı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi kütphanesinde bulunan Fethullah Gülen'e ait kitaplar ile cemaate yakın yazarların yazmış olduğu tüm kitapların yakıldığı öğrenildi.

 

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde(OMÜ) Fethullah Gülen'e ait kitapların yakıldığı öğrenildi. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) 500 bin kitap bulunduğu ve bu kitaplar arasında Fethullah Gülen, Ekrem Dumanlı tarafından yazılan kitaplarında bulunduğu bildirildi. OMÜ yetkililerinden edinilen bilgiye göre üniversite kütüphanesinde yer alan Fethullah Gülen, Ekrem Dumanlı ile Feza Gazetecilik tarafından basılmış tüm kitapların yakılarak imha edildiği öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET