• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMKON GENEL BAŞKANI SEZGİN GÜMÜŞ, 16 NİSAN REFERANDUM SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİ

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

17 Nisan 2017 Pazartesi 19:02
SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan 2017 referandum seçim sonuçlarının ülkeye hayırlar getirmesini diledi. 

 

Sezgin Gümüş, referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı dönemde 16 Nisan'da tarihi bir döneme tanıklık edildiğini kaydederek, Türkiye'nin sıkı bir demokrasi sınavından geçtiğini söyledi.

 

SEZGİN GÜMÜŞ: KAZANAN TÜRKİYE


Yapılan 16 Nisan referandum seçiminde Evet oyu verenin de Hayır oyu verenin de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğuna dikkat çeken SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

 

"Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti. Süreç içinde oluşan husumetleri geride bırakıp artık yeni sistemle geleceğe kolkola nasıl yürüyebiliriz onun yolunu aramalıyız.  Sonuç ne olursa olsun referandum seçiminde Evet verende Hayır verende aziz milletimizin şerefli birer evladıdır. Artık millet olarak tefrik olunup küçülen Türkiye'yi değil birleşip büyüyen Türkiye'yi yaratmalıyız. Zira küçülen Türkiye'de hiç birimize yer yok ancak birleşerek büyüteceğimiz Türkiye'de hepimize ziyadesiyle yer var. Kazanan EVET diyenler değil Türkiye olmalıdır anlayışıyla, milletimizin mübarek oylarıyla ortaya çıkan tablonun milletimize, ülkemize ve bütün mukaddesatımıza hayırlar getirmesini diliyorum."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

KÖŞE YAZARLARI