• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 19 EYLÜL İTİBARİ İLE KAMU KURUMLARINDA 440 KİŞİ TUTUKLANDI, BİN 125 PERSONEL GÖZALTINA ALINDI

Samsun Valiliği 19 Eylül 2016 Pazartesi tarihi itibari ile kamu kurumlarında FETÖ soruşturması kapsamında memuriyetten çıkartılan, gözaltına alınan ve tutuklanan personel sayısını açıkladı.

19 Eylül 2016 Pazartesi 22:26
Samsun'da 19 Eylül itibari ile kamu kurumlarında 440 kişi tutuklandı, bin 125 personel gözaltına alındı

Samsun Valiliği, 19 Eylül 2016 Pazartesi günü itibari ile FETÖ-PDY darbe soruşturması kapsamında kamu kurumlarında görevden uzaklaştırılan, gözaltına alınan, tutuklanan ve memuriyetten çıkartılan personel sayısı ile ilgili son bilgileri verdi. 

 

Samsun Valiliği tarafından 19 Eylül 2016 Pazartesi itibari ile yayınlanan son bilgilere göre Samsun'da kamu kurumlarında FETÖ soruşturması kapsamında 641 personel görevden uzaklaştırıldı, bin 125 personel gözaltına alındı, 440 personel tutuklandı, bin 120 kamu çalışanı ise memuriyetten çıkartıldı.


Samsun ili FETÖ/PDY darbe soruşturması icmialine göre Samsun'da kamu kurumlarında en fazla gözaltı,  ve memuriyetten çıkartma Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünde yaşandı. Buna göre Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğünde FETÖ soruşturması kapsamında şuan itibari ile 140 personel görevden uzaklaştırıldı, 360 personel gözaltına alındı, 103 personel tutuklandı, 776 personel memuriyetten çıkartıldı. 


Samsun İl Emniyet Müdürlüğün'de 19 Eylül 2016 Pazartesi itibari ile 57 personel görevden uzaklaştırıldı, 148 personel gözaltına alındı, 105 personel tutuklandı, 121 personel ise memuriyetten çıkartıldı.

 

İşte Samsun Valiliğinin 19 Eylül 2016 Pazartesi günü itibari ile Samsun'da kamu kurumlarında gözaltı, görevden uzaklaştırma, tutuklama ve memuriyetten çıkartılan personel sayısı ile ilgili son bilgiler... 

 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın Beşiktaş'taki bombalı saldırı ile ilgili açıklama yaptı

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın Beşiktaş'taki bombalı saldırı ile ilgili açıklama yaptı TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın Beşiktaş'taki bombalı saldırı ile ilgili açıklama yaptı. TŞOF Başkanı Apaydın, İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleşen bombalı saldırı olayı ile ilgili açıklamasında "Şehitlerimizin kanları hiçbir zaman yerde kalmayacaktır." dedi.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Beşiktaş'taki bombalı saldırıyı kınadı

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Beşiktaş'taki bombalı saldırıyı kınadı Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Beşiktaş'taki bombalı saldırıyı kınadı. Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan; İstanbul Beşiktaş'ta düzenlenen ve çevik kuvvet polislerimizi, sivil vatandaşlarımızı hedef alan bu alçak saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

Beşiktaş'ta bombalı saldırıda tıp öğrencisi Mustafa Berkay Akbaş şehit oldu

Beşiktaş'ta bombalı saldırıda tıp öğrencisi Mustafa Berkay Akbaş şehit oldu Beşiktaş'ta bombalı saldırıda tıp öğrencisi Mustafa Berkay Akbaş şehit oldu.Beşiktaş'ta Vodafon Arena yakınlarında dün akşam yaşanan bombalı terör saldırısında 19 yaşındaki tıp öğrencisi Mustafa Berkay Akbaş da şehit oldu.

Beşiktaş Vodafone Arena bombalı saldırıda polis Vefa Karakurdu şehit oldu

Beşiktaş Vodafone Arena bombalı saldırıda polis Vefa Karakurdu şehit oldu Beşiktaş Vodafone Arena bombalı saldırıda polis Vefa Karakurdu şehit oldu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürü Vefa Karakurdu, Beşiktaş'ta yapılan bombalı terörist saldırıda şehit düştü.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET