• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 682 MEB PERSONELİ GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Samsun'da 682 MEB personeli görevden uzaklaştırıldı. Samsun Valiliği 682 Milli Eğitim personelinin görevden uzaklaştırıldığını duyurdu.

20 Temmuz 2016 Çarşamba 22:01
Samsun'da 682 MEB personeli görevden uzaklaştırıldı

Samsun Valiliği 15 Temmuz darbe girişimi ve paralel yapı soruşturması kapsamında Samsun'da 682 milli eğitim personelinin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.

 

Samsun'da 682 Milli Eğitim Müdürlüğü personelinini görevden uzaklaştırıldığı açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında görev yapan FETÖ ile irtibatlı kamu personeline yönelik çalışma kapsamında, açığa alınan kamu personeli sayısının 21 bin 738'e ulaştığını açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nda bugün de 6 bin 538 personel görevden alındı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan 6 bin 538 personel arasında Samsun'dan 682 kişinin bulunduğu öğrenildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Samsun Valiliği Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü personeli 682 kişinin görevden uzaklaştırdığını açıkladı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Reina katliamcısının yeni görüntüleri yayınlandı

Reina katliamcısının yeni görüntüleri yayınlandı Reina katliamcısının yeni görüntüleri yayınlandı. Reina saldırganının eğlence mekanının içinde yaptığı katliama ait görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde saldırganın elinde flashbang'in patladığı görülüyor.

Samsun'da Porsche aracı çalınan işadamı Okay Altın'a şok silahlı saldırı

Samsun'da Porsche aracı çalınan işadamı Okay Altın'a şok silahlı saldırı Samsun'da Porsche aracı çalınan işadamı Okay Altın'a şok silahlı saldırı. Samsun'da daha önce Porsche aracı ve 450 bin TL'si çalınan işadamı Okay Altın uğradığı silahlı saldırıda yaralandı.

Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıl hapis cezası istendi

Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıl hapis cezası istendi Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıl hapis cezası istendi. FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik soruşturmada Rota Haber Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıla kadar hapis cezası istendi.

FETÖ'den gözaltına alınan Atilla Taş kaç yıl hapis yatacak

FETÖ'den gözaltına alınan Atilla Taş kaç yıl hapis yatacak FETÖ'den gözaltına alınan Atilla Taş kaç yıl hapis yatacak. FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik, aralarında Said Sefa, Atilla Taş ve Hanım Büşra Erdal’ın da bulunduğu 29 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma tamamlanarak iddianame hazırlandı. İddianamede, Said Sefa’nın “Darbeye teşebbüs ve silahlı örgüt yöneticiliği” suçundan ağırlaştırılmış müebbet ve 15 yıla kadar hapsi, diğer 28 şüphelinin ise “silahlı örgüt üyeliği” suçundan 10 yıla kadar hapisleri istendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET