• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 682 MEB PERSONELİ GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Samsun'da 682 MEB personeli görevden uzaklaştırıldı. Samsun Valiliği 682 Milli Eğitim personelinin görevden uzaklaştırıldığını duyurdu.

20 Temmuz 2016 Çarşamba 22:01
Samsun'da 682 MEB personeli görevden uzaklaştırıldı

Samsun Valiliği 15 Temmuz darbe girişimi ve paralel yapı soruşturması kapsamında Samsun'da 682 milli eğitim personelinin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.

 

Samsun'da 682 Milli Eğitim Müdürlüğü personelinini görevden uzaklaştırıldığı açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında görev yapan FETÖ ile irtibatlı kamu personeline yönelik çalışma kapsamında, açığa alınan kamu personeli sayısının 21 bin 738'e ulaştığını açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nda bugün de 6 bin 538 personel görevden alındı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan 6 bin 538 personel arasında Samsun'dan 682 kişinin bulunduğu öğrenildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Samsun Valiliği Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü personeli 682 kişinin görevden uzaklaştırdığını açıkladı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var. İstanbul'da 3 katlı binanın girişindeki pastanede doğalgazdan kaynaklanan patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1'i ağır 7 kişi yaralandı.

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam. Suriye'nin El Bab bölgesinde terörist gruplar ile çatışmalar yoğun bir şekilde devam ederken Samsunlu yiğit askerler memleketlerine ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a selam gönderdi.

Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü

Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü. Kapadokya'da sıcak hava balonu düştü, bir yolcu hayatını kaybetti. Pilotunun kalp krizi geçirmesi sonucu kazanın meydana geldiği sanılıyor.

Başbakan Yıldırım Şanlıurfa Viranşehir'deki bombalı araçlı saldırı ile ilgili konuştu

Başbakan Yıldırım Şanlıurfa Viranşehir'deki bombalı araçlı saldırı ile ilgili konuştu Başbakan Yıldırım'dan Şanlıurfa Viranşehir'de bombalı araçlı saldırı açıklaması. Başbakan Yıldırım, Viranşehir’deki saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada terör örgütünü lanetledi ve flaş açıklamalarda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET