• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA AK PARTİ, CHP MİLLETVEKİLLERİ VE MHP'LİLER BİRLİKTE DEMOKRASİ NÖBETİ TUTTU

Samsun'da AK Parti ve CHP milletvekilleri ve MHP'liler birlikte Demokrasi Nöbeti tuttu. Samsun Cumhuriyet Meydanında AK Parti ve CHP Samsun Milletvekilleri ile MHP'li belediye başkanı birlikte Demokrasi Nöbeti tuttu.

21 Temmuz 2016 Perşembe 01:36
Samsun'da AK Parti, CHP milletvekilleri ve MHP'liler birlikte Demokrasi Nöbeti tuttu

Samsun'da Demokrasi Nöbetine AK Parti milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı ile  CHP Milletvekili Hayati Tekin ve MHP'li Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılaguz katılarak birlikte nöbet tuttu. 

 


Samsun’da 15 Temmuz darbe girişimine yönelik Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen Demokrasi Nöbetine AK Parti ve CHP Samsun Milletvekilleri katıldı.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, MHP'li Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılaguz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçe belediye başkanlarının katıldığı Demokrasi Nöbetinde Cumhuriyet Meydanında büyük coşku yaşandı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var. İstanbul'da 3 katlı binanın girişindeki pastanede doğalgazdan kaynaklanan patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1'i ağır 7 kişi yaralandı.

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam. Suriye'nin El Bab bölgesinde terörist gruplar ile çatışmalar yoğun bir şekilde devam ederken Samsunlu yiğit askerler memleketlerine ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a selam gönderdi.

Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü

Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü. Kapadokya'da sıcak hava balonu düştü, bir yolcu hayatını kaybetti. Pilotunun kalp krizi geçirmesi sonucu kazanın meydana geldiği sanılıyor.

Başbakan Yıldırım Şanlıurfa Viranşehir'deki bombalı araçlı saldırı ile ilgili konuştu

Başbakan Yıldırım Şanlıurfa Viranşehir'deki bombalı araçlı saldırı ile ilgili konuştu Başbakan Yıldırım'dan Şanlıurfa Viranşehir'de bombalı araçlı saldırı açıklaması. Başbakan Yıldırım, Viranşehir’deki saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada terör örgütünü lanetledi ve flaş açıklamalarda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET