• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BİN 546 KİŞİ GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI 916 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI 330 KİŞİ TUTUKLANDI

Samsun'da kumu kurumlarında FETÖ soruşturması kapsamında bin 546 kişinin görevlerinden uzaklaştırıldığı, 916 kişinin gözaltına alındığı, 330 kişinin tutuklandığı, 449 kişinin ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı bildirildi. 

24 Ağustos 2016 Çarşamba 20:10
Samsun'da bin 546 kişi görevden uzaklaştırıldı 916 kişi gözaltına alındı 330 kişi tutuklandı

Samsun Haber- Samsun'da kumu kurumlarında FETÖ soruşturması kapsamında kaç kişi tutuklandı, kaç kişi gözaltına alındı. 

 

Samsun Valiliği kamu kurumlarına yönelik FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile son rakamları açıkladı.

 

Samsun Valiliği tarafından yapılan bilgilendirmede 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile kamu kurumlarında FETÖ soruşturması kapsamında bin 546 kişinin görevlerinden uzaklaştırıldığı, 916 kişinin gözaltanı alındığı, 330 kişinin tutuklandığı, 449 kişinin ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı bildirildi. 

 

Samsun'da kamu kurumlarına yönelik yürütülen FETÖ/PYD darbe soruşturmasında bugün itibari ile Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünde 884 kişi görevden uzaklaştırılırken, aynı kurumda 306 personel gözaltına alındı, 67 kişi ise tutuklandı. Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünde 189 kişi adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, 24 kişi serbest kaldı. 

 

Samsun Valiliğinin bu akşam yayınladığı son bilgilere göre Samsun İl Emniyet Müdürlüğünde ise147 personel görevden uzaklaştırıldı, 147 personel gözaltına alındı, 81 personel ise tutuklanırken, 28 kişi adli kontrol şartı ile serbest, 7 kişi ise serbest kaldı. 

 

SAMSUN'DA 47 KİŞİ MEMURİYETTEN ÇIKARTILDI


Samsun Emniyet Müdürlüğünde FETÖ soruşturması kapsamında 25 personel memuriyetten çıkartılırken, Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Birliğinde 3, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında 1, Çevre Şehircilik Samsun İl Müdürlüğünde 2, Tapu ve Kadastro X. Bölge Müdürlüğünde 1, İller Bankası Samsun Bölge Müdürlüğünde 3, Orta Karadeniz Gümrük ve Ticaret Müdürlüğünde 3, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Samsun İl Koordinatörlüğünde 1, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğinde 2, Halkbank Samsun Bölge Müdürlüğünde 1, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunda ise 3 personel olmak üzere toplam 47 kişi memuriyetten çıkartıldı.


Samsun Valiliğinin 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile kamu kurumlarında gözaltı ve tutuklamalarla ilgili yayınladığı son bilgiler şöyle.Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam. Suriye'nin El Bab bölgesinde terörist gruplar ile çatışmalar yoğun bir şekilde devam ederken Samsunlu yiğit askerler memleketlerine ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a selam gönderdi.

Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü

Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü. Kapadokya'da sıcak hava balonu düştü, bir yolcu hayatını kaybetti. Pilotunun kalp krizi geçirmesi sonucu kazanın meydana geldiği sanılıyor.

Başbakan Yıldırım Şanlıurfa Viranşehir'deki bombalı araçlı saldırı ile ilgili konuştu

Başbakan Yıldırım Şanlıurfa Viranşehir'deki bombalı araçlı saldırı ile ilgili konuştu Başbakan Yıldırım'dan Şanlıurfa Viranşehir'de bombalı araçlı saldırı açıklaması. Başbakan Yıldırım, Viranşehir’deki saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada terör örgütünü lanetledi ve flaş açıklamalarda bulundu.

Nesli tehlike altındaki Su Samuru, fotokapanla görüntülendi

Nesli tehlike altındaki Su Samuru, fotokapanla görüntülendi Nesli tehlike altındaki Su Samuru, fotokapanla görüntülendi. Bursa'da sulak alanlarda yaşayan su samurları, tür popülasyonunu takip etmek amacıyla kurulan fotokapan sayesinde doğal yaşam alanında görüntülendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET