• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BİN 546 KİŞİ GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI 916 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI 330 KİŞİ TUTUKLANDI

Samsun'da kumu kurumlarında FETÖ soruşturması kapsamında bin 546 kişinin görevlerinden uzaklaştırıldığı, 916 kişinin gözaltına alındığı, 330 kişinin tutuklandığı, 449 kişinin ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı bildirildi. 

24 Ağustos 2016 Çarşamba 20:10
Samsun'da bin 546 kişi görevden uzaklaştırıldı 916 kişi gözaltına alındı 330 kişi tutuklandı

Samsun Haber- Samsun'da kumu kurumlarında FETÖ soruşturması kapsamında kaç kişi tutuklandı, kaç kişi gözaltına alındı. 

 

Samsun Valiliği kamu kurumlarına yönelik FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile son rakamları açıkladı.

 

Samsun Valiliği tarafından yapılan bilgilendirmede 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile kamu kurumlarında FETÖ soruşturması kapsamında bin 546 kişinin görevlerinden uzaklaştırıldığı, 916 kişinin gözaltanı alındığı, 330 kişinin tutuklandığı, 449 kişinin ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı bildirildi. 

 

Samsun'da kamu kurumlarına yönelik yürütülen FETÖ/PYD darbe soruşturmasında bugün itibari ile Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünde 884 kişi görevden uzaklaştırılırken, aynı kurumda 306 personel gözaltına alındı, 67 kişi ise tutuklandı. Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünde 189 kişi adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, 24 kişi serbest kaldı. 

 

Samsun Valiliğinin bu akşam yayınladığı son bilgilere göre Samsun İl Emniyet Müdürlüğünde ise147 personel görevden uzaklaştırıldı, 147 personel gözaltına alındı, 81 personel ise tutuklanırken, 28 kişi adli kontrol şartı ile serbest, 7 kişi ise serbest kaldı. 

 

SAMSUN'DA 47 KİŞİ MEMURİYETTEN ÇIKARTILDI


Samsun Emniyet Müdürlüğünde FETÖ soruşturması kapsamında 25 personel memuriyetten çıkartılırken, Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Birliğinde 3, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında 1, Çevre Şehircilik Samsun İl Müdürlüğünde 2, Tapu ve Kadastro X. Bölge Müdürlüğünde 1, İller Bankası Samsun Bölge Müdürlüğünde 3, Orta Karadeniz Gümrük ve Ticaret Müdürlüğünde 3, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Samsun İl Koordinatörlüğünde 1, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğinde 2, Halkbank Samsun Bölge Müdürlüğünde 1, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunda ise 3 personel olmak üzere toplam 47 kişi memuriyetten çıkartıldı.


Samsun Valiliğinin 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile kamu kurumlarında gözaltı ve tutuklamalarla ilgili yayınladığı son bilgiler şöyle.Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Van depreminin 5. yıl dönümü: Van depreminde kaç kişi öldü

Van depreminin 5. yıl dönümü: Van depreminde kaç kişi öldü Van depreminin 5. yıl dönümü: Van depreminde kaç kişi öldü. Van'ın Erciş ilçesinde 2011 yılında yaşanan 7.2 büyüklüğünde ki depremin üzerinden 5 yıl geçti. Van depremi Yunus'un hikayesi. Van depreminin 5. yıl dönümü anılıyor

BBP Genel Başkanı Destici, Irmak Kupal'ı öldüren Himmet Aktürk için idam istedi

BBP Genel Başkanı Destici, Irmak Kupal'ı öldüren Himmet Aktürk için idam istedi BBP Genel Başkanı Destici, Irmak Kupal'ı öldüren Himmet Aktürk için idam istedi. Büyük Birlik Partisi(BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Manisa'da 4 yaşında ki Irmak Kupal'ı tecavüz edip öldüren Himmet Aktürk için idam istedi.

Samsun Bafra Umut Derneği Silopi'ye 10 koli giysi ve kırtasiye yardımı gönderdi

Samsun Bafra Umut Derneği Silopi'ye 10 koli giysi ve kırtasiye yardımı gönderdi Samsun Bafra Umut Derneği Silopi'ye 10 koli giysi ve kırtasiye yardımı gönderdi. Samsun Bafra Umut Derneği, Silopi’deki Vali Kamil Acun Çok Programı Anadolu Lisesi’ne yardım elini uzattı.

Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu

Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu. Samsun'un Bafra ilçesi Hacınabi Mahallesi Yelken Sokak'ta Aysel Yenigeldi isimli vatandaşa ait ev elektrik kontağından çıkan yangında kül oldu.

KÖŞE YAZARLARI