• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ÇEKİLEN EN GÜZEL 23 NİSAN FOTOĞRAFI

Samsun'da çekilen en güzel 23 Nisan fotoğrafı. Samsun'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklar Atatürk'ü unutmadı.

23 Nisan 2017 Pazar 16:42
Samsun'da çekilen en güzel 23 Nisan fotoğrafı

Samsun'da büyük coşku ile  kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklar kendilerine 23 Nisan'ı armağan eden Atatürk'ü unutmadı.

 

Samsun'un Havza ilçesinde yapılan 23 Nisan kutlama törenlerinde çocuklar Atatürk posterinin etrafında toplanarak güzel bir embiyans oluşturdu. Havza ilçesinde 23 Nisan'ı kutlayan çocukların Atatürk posteri önünde verdiği göründü ise 25 Mayıs Spor Salonunu dolduran vatandaşlardan büyük alkış aldı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI