• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CHP'NİN YENİKAPI MİTİNGİNE KATILMASINDAN UTANDIĞINI SÖYLEYEN SENDİKACIYA TEPKİ YAĞDI

Samsun'da CHP'nin Yenikapı mitingine katılmasından utandığını söyleyen sendikacıya tepki yağdı. CHP'den Samsun milletvekili adayı olan sendikacı Müşfik Veysel Erdoğan, Yenikapı mitingine katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan utandığını söyleyince tepkileri üzerine çekti.

08 Ağustos 2016 Pazartesi 16:57
Samsun'da CHP'nin Yenikapı mitingine katılmasından utandığını söyleyen sendikacıya tepki yağdı

CHP'den Samsun milletvekili adayı olan sendikacı Müşfik Veysel Erdoğan, Yenikapı mitingine katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan utandığını söyleyince tepkileri üzerine çekti.

 

Cumhuriyet Halk Partisinden Samsun Milletvekili adayı olan sendikacı Müşfik Veysel Erdoğan, Yenikapı'da Demokrasi ve Şehitler Mitingine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için facebook sayfasında "Cumhuriyet Halk Partisi, Tayyip Erdoğan Show'unun figüranı durumuna düşürülemez. Utanıyorum." şeklinde bir yorum yaptı.


Müşfik Veysel Erdoğan'nın 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ örgütüne karşı 5 milyon kişinin katıldığı Demokrasi ve Şehitler mitingini "Recep Tayyip Erdoğan'nın Showu' olarak nitelemesi tepkilere neden oldu. 


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, TBMM Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın katıldığı Yenikapı mitingi ile ilgili sosyal medya sayfasında CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak, "Cumhuriyet Halk Partisi, Tayyip Erdoğan Show'unun figüranı durumuna düşürülemez. Utanıyorum." diyen Müşfik Veysel Erdoğan, tepkiler sonrası bu yorumunu silmek zorunda kaldı.

 

Yenikapı mitingine CHP'nin katılmasından utandığını söyleyen Müşfik Veysel Erdoğan'a tehki gösteren bir çok CHP'li ise Kemal Kılıçdaroğlu'nun doğru olanı yaptığını ve milyonlarla birlikte "Söz konusu vatansa gerisi teferruattır" dediğini belirtti.
 

Müşfik Veysel Erdoğan, facebookta yaptığı paylaşımda ayrıca askeri okulların kapatılmasını da "II.Meşrutiyet Dönemi'nin Milli Eğitim Bakanı Emrullah Efendi'nin şaka amacıyla söylemiş olduğu " Şu mektepler olmasa maarifi ne güzel idare ederdim." sözü artık şaka değil. Askeriyeyi daha iyi idare edebilmek için askeri okullar kapatıldı" diyerek eleştirdi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Yenikapı mitinginde askeri okulların kapatılmasını eleştirenlere ise "Bazı eski askerler yanlış dediler, şimdi ben de onlara sesleniyorum. İşte oradan yetiştirilmiş o tek tip FETÖ'cüler bu olayı yaptılar. Harp okullarımız duracak, tüm liselerimizden yetişenler gelsin rahatlıkla buraya girsin. Tek tip niye olsun? Harp Akademilerinde hangi eğitim veriliyorsa orada verilsin. Benzer teşebbüste bulunan herkes milletimden aynı cevabı alacaktır." yanıtını vermişti.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Bu nasıl haber, bu nasıl görsel

Vatandaş
09 Ağustos 2016 Salı 02:23

Haydar isminin kelime anlamı: "1. Aslan. 2. Cesur, yiğit kimse. 3. Hz.Ali’nin lakabı." İnsan böyle bir haber yapıp böyle bir görselle bu kadar çirkin bir başlık atmadan önce, hadi etiği, ahlakı geçtik hiç bir şey düşünmüyorsa isminden utanır. Yorumda küfür vs yayımlanmaz deyip başlıkta küfür etmek ne demektir. İyice şaşırdınız. Derhal özür dileyip hatanızı düzeltin.

1 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla

FETÖ CÜ CHPLİ

ömer muhtar
08 Ağustos 2016 Pazartesi 20:52

bunlarda CHP deki FETÖ cüler bu adam hala DSİ de mühendis derhal açığa alınmalı cumhuriyet savcıları ne duruyor acilen içeri alınmalı bu FETÖ cünun

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET