• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CHP'NİN YENİKAPI MİTİNGİNE KATILMASINDAN UTANDIĞINI SÖYLEYEN SENDİKACIYA TEPKİ YAĞDI

Samsun'da CHP'nin Yenikapı mitingine katılmasından utandığını söyleyen sendikacıya tepki yağdı. CHP'den Samsun milletvekili adayı olan sendikacı Müşfik Veysel Erdoğan, Yenikapı mitingine katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan utandığını söyleyince tepkileri üzerine çekti.

08 Ağustos 2016 Pazartesi 16:57
Samsun'da CHP'nin Yenikapı mitingine katılmasından utandığını söyleyen sendikacıya tepki yağdı

CHP'den Samsun milletvekili adayı olan sendikacı Müşfik Veysel Erdoğan, Yenikapı mitingine katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan utandığını söyleyince tepkileri üzerine çekti.

 

Cumhuriyet Halk Partisinden Samsun Milletvekili adayı olan sendikacı Müşfik Veysel Erdoğan, Yenikapı'da Demokrasi ve Şehitler Mitingine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için facebook sayfasında "Cumhuriyet Halk Partisi, Tayyip Erdoğan Show'unun figüranı durumuna düşürülemez. Utanıyorum." şeklinde bir yorum yaptı.


Müşfik Veysel Erdoğan'nın 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ örgütüne karşı 5 milyon kişinin katıldığı Demokrasi ve Şehitler mitingini "Recep Tayyip Erdoğan'nın Showu' olarak nitelemesi tepkilere neden oldu. 


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, TBMM Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın katıldığı Yenikapı mitingi ile ilgili sosyal medya sayfasında CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak, "Cumhuriyet Halk Partisi, Tayyip Erdoğan Show'unun figüranı durumuna düşürülemez. Utanıyorum." diyen Müşfik Veysel Erdoğan, tepkiler sonrası bu yorumunu silmek zorunda kaldı.

 

Yenikapı mitingine CHP'nin katılmasından utandığını söyleyen Müşfik Veysel Erdoğan'a tehki gösteren bir çok CHP'li ise Kemal Kılıçdaroğlu'nun doğru olanı yaptığını ve milyonlarla birlikte "Söz konusu vatansa gerisi teferruattır" dediğini belirtti.
 

Müşfik Veysel Erdoğan, facebookta yaptığı paylaşımda ayrıca askeri okulların kapatılmasını da "II.Meşrutiyet Dönemi'nin Milli Eğitim Bakanı Emrullah Efendi'nin şaka amacıyla söylemiş olduğu " Şu mektepler olmasa maarifi ne güzel idare ederdim." sözü artık şaka değil. Askeriyeyi daha iyi idare edebilmek için askeri okullar kapatıldı" diyerek eleştirdi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Yenikapı mitinginde askeri okulların kapatılmasını eleştirenlere ise "Bazı eski askerler yanlış dediler, şimdi ben de onlara sesleniyorum. İşte oradan yetiştirilmiş o tek tip FETÖ'cüler bu olayı yaptılar. Harp okullarımız duracak, tüm liselerimizden yetişenler gelsin rahatlıkla buraya girsin. Tek tip niye olsun? Harp Akademilerinde hangi eğitim veriliyorsa orada verilsin. Benzer teşebbüste bulunan herkes milletimden aynı cevabı alacaktır." yanıtını vermişti.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Bu nasıl haber, bu nasıl görsel

Vatandaş
09 Ağustos 2016 Salı 02:23

Haydar isminin kelime anlamı: "1. Aslan. 2. Cesur, yiğit kimse. 3. Hz.Ali’nin lakabı." İnsan böyle bir haber yapıp böyle bir görselle bu kadar çirkin bir başlık atmadan önce, hadi etiği, ahlakı geçtik hiç bir şey düşünmüyorsa isminden utanır. Yorumda küfür vs yayımlanmaz deyip başlıkta küfür etmek ne demektir. İyice şaşırdınız. Derhal özür dileyip hatanızı düzeltin.

1 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla

FETÖ CÜ CHPLİ

ömer muhtar
08 Ağustos 2016 Pazartesi 20:52

bunlarda CHP deki FETÖ cüler bu adam hala DSİ de mühendis derhal açığa alınmalı cumhuriyet savcıları ne duruyor acilen içeri alınmalı bu FETÖ cünun

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor! Mersin’de kıyıya yakın bölgelerde balıkçıların oltalarına takılan balon balıkları, tedirginliğe neden oluyor. Bulunduğu bölgede kendisinden başka tür balıkların yaşamasına izin vermeyen ve başka balıklar tarafından da tüketilemeyen balon balıklarının Akdeniz’de üremesi, diğer türlerin yok olmasının önünü açıyor.

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı. Samsun'da kapatılan Feza Okulları’na yönelik FETÖ operasyonunda aranan bir kişi Sinop'ta yakalandıktan sonra tutuklandı.

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi. İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye edildi.

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da daha önce gözaltına alınıq serbest bırakılan Aktif-Sen üyesi 3 öğretmenden 2'si FETÖ'den tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI