• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE KARŞITI ELİF RAVZA HİMMETOĞLU İSİMLİ BEBEĞİN FOTOĞRAFI FENOMEN OLDU

Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu. Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 20:00
Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu

Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

 


Samsun'un İlkadım ilçesinde oturan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğraf biran da sosyal medyanın gündemi oldu.  15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bir elinde bayrak, bir elinde ise oklava bulunuyor. 


Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğrafta, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili,  evde ki elbiselerden ve tabaklardan bir tank ve yine çoraplardan da bir uçak yapıldığı görülüyor. Evdeki eşyalardan yapılan tank ve uçağın karşısında ise 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebek ise elinde bir Türk Bayrağı ve oklava ile karşı duruyor.  


15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta bulunan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bu fotoğrafı sosyal medyaya düşer düşmez büyük ilgi gördü.  

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da FETÖ'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak duruşmada kendini savundu

Samsun'da FETÖ'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak duruşmada kendini savundu Samsun'da FET'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak, yargılandığı davada kendini savunarak, "15 Temmuz’da her kim darbe girişiminde bulunmuş ise Allah belasını versin. Fetullah Gülen de bu işin içindeyse Allah onun da belasını versin" dedi.

İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar

İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar. İzmir'in Menemen ilçesinde kaybolan ve cesedi su kuyusunda bulunan lise öğrencisi Ahmet Coşkun neden öldürüldü. Küçük Ahmet'in annesi cinayet zanlısı Müştak'tan 3 aylık hamile..

Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı

Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı. Iğdır-Aralık Karayolu üzerinde Iğdır Turizm ve Metro Turizm'e ait iki yolcu otobüsünün çarpışması sonucu 8 kişi hayatını kaybederken, 28 kişi de yaralandı.

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var. İstanbul'da 3 katlı binanın girişindeki pastanede doğalgazdan kaynaklanan patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1'i ağır 7 kişi yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET