• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE KARŞITI ELİF RAVZA HİMMETOĞLU İSİMLİ BEBEĞİN FOTOĞRAFI FENOMEN OLDU

Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu. Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 20:00
Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu

Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

 


Samsun'un İlkadım ilçesinde oturan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğraf biran da sosyal medyanın gündemi oldu.  15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bir elinde bayrak, bir elinde ise oklava bulunuyor. 


Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğrafta, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili,  evde ki elbiselerden ve tabaklardan bir tank ve yine çoraplardan da bir uçak yapıldığı görülüyor. Evdeki eşyalardan yapılan tank ve uçağın karşısında ise 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebek ise elinde bir Türk Bayrağı ve oklava ile karşı duruyor.  


15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta bulunan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bu fotoğrafı sosyal medyaya düşer düşmez büyük ilgi gördü.  

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı. Samsun Valiliği, FETÖ soruşturması kapsamında Samsun'da tutuklanan ve gözaltına alınan kamu personeli sayısı ile ilgili bilgileri açıkladı.

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı 14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı. Tunceli'de 14 teröristi öldüren Şahinler JÖH timleri karargahta mehter marşı eşliğinde coşkuyla böyle karşılandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET