• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE KARŞITI ELİF RAVZA HİMMETOĞLU İSİMLİ BEBEĞİN FOTOĞRAFI FENOMEN OLDU

Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu. Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 20:00
Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu

Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

 


Samsun'un İlkadım ilçesinde oturan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğraf biran da sosyal medyanın gündemi oldu.  15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bir elinde bayrak, bir elinde ise oklava bulunuyor. 


Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğrafta, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili,  evde ki elbiselerden ve tabaklardan bir tank ve yine çoraplardan da bir uçak yapıldığı görülüyor. Evdeki eşyalardan yapılan tank ve uçağın karşısında ise 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebek ise elinde bir Türk Bayrağı ve oklava ile karşı duruyor.  


15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta bulunan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bu fotoğrafı sosyal medyaya düşer düşmez büyük ilgi gördü.  

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti Samsun'un Atakum ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü Samsun Ek Hizmet Binası iş görüşmesi için giden Iraklı Muhammet Abdul Majeet açık sandığı kapıya kafasını çarpınca kırılan cam boğazını keserek korkunç şekilde öldü.

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu! Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 33 dereceye kadar düştüğü Ardahan’da, 126 bin metrekare alana sahip Çıldır Gölü’nün üzerini buz tabakası kapladı.

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi! Kars Çayı’nda kanadı kırık olarak yaklaşık 10 gündür kurtarılmayı bekleyen yeşil başlı yaban ördeği, kendisi kurtarmak için gelen dalgıcı eksi 20 derece soğukta terletti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET