• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE KARŞITI ELİF RAVZA HİMMETOĞLU İSİMLİ BEBEĞİN FOTOĞRAFI FENOMEN OLDU

Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu. Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 20:00
Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu

Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

 


Samsun'un İlkadım ilçesinde oturan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğraf biran da sosyal medyanın gündemi oldu.  15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bir elinde bayrak, bir elinde ise oklava bulunuyor. 


Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğrafta, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili,  evde ki elbiselerden ve tabaklardan bir tank ve yine çoraplardan da bir uçak yapıldığı görülüyor. Evdeki eşyalardan yapılan tank ve uçağın karşısında ise 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebek ise elinde bir Türk Bayrağı ve oklava ile karşı duruyor.  


15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta bulunan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bu fotoğrafı sosyal medyaya düşer düşmez büyük ilgi gördü.  

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı Nevşehir merkezli, İstanbul, Bursa, Şanlıurfa, Kilis, Antalya, Samsun, Şırnak, Mersin ve Ankara’da meslekten ihraç edilen 19 askere yönelik yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı. El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu uzman çavuş Ramazan Taşkın'ın cenazesine binler katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama. Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum kararı sonrası yaptığı ilk açıklamada "Birileri hala ne yaptınız ki diyor, hamd olsun. Şimdi milletim inşallah gerçek ve nihai kararı verecektir." dedi.

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi. Fırat Kalkanı Harekatı'nda El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 5 askerden biri olan Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın, memleketi Samsun’da son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET