• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE KARŞITI ELİF RAVZA HİMMETOĞLU İSİMLİ BEBEĞİN FOTOĞRAFI FENOMEN OLDU

Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu. Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 20:00
Samsun'da darbe karşıtı Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin fotoğrafı fenomen oldu

Samsun'da 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin 15 Temmuz  darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

 


Samsun'un İlkadım ilçesinde oturan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğraf biran da sosyal medyanın gündemi oldu.  15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bir elinde bayrak, bir elinde ise oklava bulunuyor. 


Elif Ravza Himmetoğlu'nun annesi tarafından çekilen fotoğrafta, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili,  evde ki elbiselerden ve tabaklardan bir tank ve yine çoraplardan da bir uçak yapıldığı görülüyor. Evdeki eşyalardan yapılan tank ve uçağın karşısında ise 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebek ise elinde bir Türk Bayrağı ve oklava ile karşı duruyor.  


15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesini konu alan fotoğrafta bulunan 4 aylık Elif Ravza Himmetoğlu isimli bebeğin bu fotoğrafı sosyal medyaya düşer düşmez büyük ilgi gördü.  

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor! Mersin’de kıyıya yakın bölgelerde balıkçıların oltalarına takılan balon balıkları, tedirginliğe neden oluyor. Bulunduğu bölgede kendisinden başka tür balıkların yaşamasına izin vermeyen ve başka balıklar tarafından da tüketilemeyen balon balıklarının Akdeniz’de üremesi, diğer türlerin yok olmasının önünü açıyor.

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı. Samsun'da kapatılan Feza Okulları’na yönelik FETÖ operasyonunda aranan bir kişi Sinop'ta yakalandıktan sonra tutuklandı.

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi. İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye edildi.

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da daha önce gözaltına alınıq serbest bırakılan Aktif-Sen üyesi 3 öğretmenden 2'si FETÖ'den tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI