• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ'DEN ALINAN ERÇALLAR AŞ. CEO'SU BURHAN ERÇAL SERBEST

Samsun'da FETÖ'den alınan Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal  serbest. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında adliyeye sevk edilen Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal, serbest bırakıldı.

28 Eylül 2016 Çarşamba 17:57
Samsun'da FETÖ'den alınan Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal serbest

Samsun'da FETÖ'den alınan Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal serbest. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında adliyeye sevk edilen Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal, serbest bırakıldı.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

AKP LİLER FETÖ CÜ OLSA BİLE TUTUKLANMIYOR

İHL Lİ ÖĞRETMEN
28 Eylül 2016 Çarşamba 22:11

AKP adaleti katletti,kendi adamlarını kolluyor,mazlumlara eza cefa ediyor.Bu zalimliği bir imam hatipli olarak,(eşim de baş örtülü ve devlet okulunda öğretmendir) 28 şubatta bile görmedik.Ben ve eşim FETÖ cü değiliz görevden de alınmadık. bu gidiş iyi gidiş değil.Numan kurtulmuş firavun demişti, süleyman soylu ise sen kim menderes kim demişti. RTE ye .Olsa olsa BOP eşbaşkanı olur.

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Çarşamba AFB Hukuk Fakültesinin taşınması isteğine ortak tepki

Samsun Çarşamba AFB Hukuk Fakültesinin taşınması isteğine ortak tepki Samsun’un Çarşamba ilçesindeki sivil toplum kuruluşları, son günlerde gündeme gelen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesinin merkeze taşınması tartışmalarına yaptıkları basın açıklaması ile ortak tepki gösterdi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den Başkanlık Sistemi açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den Başkanlık Sistemi açıklaması AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Başkanlık Sistemi ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Yeni anayasa ve başkanlık sistemi, ülkedeki kalkınma hamlesini daha da hızlandıracaktır" dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı

Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir araya geldiği muhtarlara kaçak yapılaşmalara karşı hoşgörülü olunmamasını istedi.

Ordu Fatsa'da 2.5 yaşında ki çocuğu öldüresiye döven adam-video

Ordu Fatsa'da 2.5 yaşında ki çocuğu öldüresiye döven adam-video Ordu Fatsa'da 2.5 yaşında ki çocuğu öldüresiye döven adam-video. Ordu'nun Fatsa ilçesinde bayan arkadaşının 2.5 yaşında ki oğlunu restoranın çocuk oyun bölümünde öldüresiye tokatlayarak döven adamın görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

KÖŞE YAZARLARI