• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ'DEN ALINAN ERÇALLAR AŞ. CEO'SU BURHAN ERÇAL SERBEST

Samsun'da FETÖ'den alınan Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal  serbest. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında adliyeye sevk edilen Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal, serbest bırakıldı.

28 Eylül 2016 Çarşamba 17:57
Samsun'da FETÖ'den alınan Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal serbest

Samsun'da FETÖ'den alınan Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal serbest. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında adliyeye sevk edilen Erçallar AŞ. Ceo'su Burhan Erçal, serbest bırakıldı.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

AKP LİLER FETÖ CÜ OLSA BİLE TUTUKLANMIYOR

İHL Lİ ÖĞRETMEN
28 Eylül 2016 Çarşamba 22:11

AKP adaleti katletti,kendi adamlarını kolluyor,mazlumlara eza cefa ediyor.Bu zalimliği bir imam hatipli olarak,(eşim de baş örtülü ve devlet okulunda öğretmendir) 28 şubatta bile görmedik.Ben ve eşim FETÖ cü değiliz görevden de alınmadık. bu gidiş iyi gidiş değil.Numan kurtulmuş firavun demişti, süleyman soylu ise sen kim menderes kim demişti. RTE ye .Olsa olsa BOP eşbaşkanı olur.

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET