• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ OKULUNDA GİZLİ ODADA ÇELİK KASA BULUNDU

Samsun'da kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde, gizli odada çelik kasa bulundu. Samsun'da kapatılan FETÖ okulunda Fethullah Gülen'e ait takkenin 500 bin liraya satıldığı gündeme gelmişti.

07 Kasım 2016 Pazartesi 15:12
Samsun'da FETÖ okulunda gizli odada çelik kasa bulundu

Samsun'da kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinin üst katında ki gizli odalarda kameralarla gözetlenen bir çelik kasa odası bulundu.

 

Samsun'da Kanun Hükmünde Kararname(KHK) ile kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde bulunan gizli odaların birinde şuana kadar hiç açılmamış bir çelik kasa bulundu.

 

Samsun'da kapatılan FETö okulunda bulunan çelik kasanın içinde ne olduğu henüz bilinmiyor. Emniyet yetkilileri çelik kasayı işlemlerin tamamlansı ile birlikte açacak. Ancak edinilen bilgiye göre FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde KHK kararı ile kapatma işlemi gerçekleşmeden önce, burada bulunan bilgisayara ait hard diskler tamamen boşaltılmış. A Haber Samsun Temsilcisi Mahmut Erdoğan'ın ekranlara taşığı haberde, FETÖ okulunda bulunan çelik kasa ve bilgisayar odasının 24 saat boyunca kameralarla gözetlendiği ortaya çıktı.

 

 

KHK kararı ile kapatılan Samsun Feza Berk Kolejinin üst katında bulunan toplantı salonunda FETÖ terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen'e ait olduğu iddia edilen bir takkeninde daha önce açık arttırma yolu ile satıldığı gündeme gelmişti.

 

 

Kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinin üst katında gizli odalar bulunmuştu. KHK kararı ile kapatılan kolejin üst katına kartlı asansörlerle çıkılabildiği ve üst katta 22 ayrı oda bulunduğu belirlenmişti.  FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde otel konforunda yatak odaları, toplantı salonları, tele konferans sistemli bir salonun bulunduğu ortaya çıkarken,  A Haber'de Mahmut Erdoğan'ın gündeme getirdiği önemli iddiaya göre Fethullah Gülen'in fesi burada açık arttırma ile satıldı. Kapatılan Feza Berk Kolejinin üst katında gerçekleştiği gündeme gelen açık arttırmada iddiaya göre Fethullah Gülen'e ait takke 500 bin TL'ye satıldı. 

Kaynak: ahaber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET