• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ OKULUNDA GİZLİ ODADA ÇELİK KASA BULUNDU

Samsun'da kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde, gizli odada çelik kasa bulundu. Samsun'da kapatılan FETÖ okulunda Fethullah Gülen'e ait takkenin 500 bin liraya satıldığı gündeme gelmişti.

07 Kasım 2016 Pazartesi 15:12
Samsun'da FETÖ okulunda gizli odada çelik kasa bulundu

Samsun'da kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinin üst katında ki gizli odalarda kameralarla gözetlenen bir çelik kasa odası bulundu.

 

Samsun'da Kanun Hükmünde Kararname(KHK) ile kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde bulunan gizli odaların birinde şuana kadar hiç açılmamış bir çelik kasa bulundu.

 

Samsun'da kapatılan FETö okulunda bulunan çelik kasanın içinde ne olduğu henüz bilinmiyor. Emniyet yetkilileri çelik kasayı işlemlerin tamamlansı ile birlikte açacak. Ancak edinilen bilgiye göre FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde KHK kararı ile kapatma işlemi gerçekleşmeden önce, burada bulunan bilgisayara ait hard diskler tamamen boşaltılmış. A Haber Samsun Temsilcisi Mahmut Erdoğan'ın ekranlara taşığı haberde, FETÖ okulunda bulunan çelik kasa ve bilgisayar odasının 24 saat boyunca kameralarla gözetlendiği ortaya çıktı.

 

 

KHK kararı ile kapatılan Samsun Feza Berk Kolejinin üst katında bulunan toplantı salonunda FETÖ terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen'e ait olduğu iddia edilen bir takkeninde daha önce açık arttırma yolu ile satıldığı gündeme gelmişti.

 

 

Kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinin üst katında gizli odalar bulunmuştu. KHK kararı ile kapatılan kolejin üst katına kartlı asansörlerle çıkılabildiği ve üst katta 22 ayrı oda bulunduğu belirlenmişti.  FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde otel konforunda yatak odaları, toplantı salonları, tele konferans sistemli bir salonun bulunduğu ortaya çıkarken,  A Haber'de Mahmut Erdoğan'ın gündeme getirdiği önemli iddiaya göre Fethullah Gülen'in fesi burada açık arttırma ile satıldı. Kapatılan Feza Berk Kolejinin üst katında gerçekleştiği gündeme gelen açık arttırmada iddiaya göre Fethullah Gülen'e ait takke 500 bin TL'ye satıldı. 

Kaynak: ahaber

DİĞER HABERLER

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu! Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 33 dereceye kadar düştüğü Ardahan’da, 126 bin metrekare alana sahip Çıldır Gölü’nün üzerini buz tabakası kapladı.

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi! Kars Çayı’nda kanadı kırık olarak yaklaşık 10 gündür kurtarılmayı bekleyen yeşil başlı yaban ördeği, kendisi kurtarmak için gelen dalgıcı eksi 20 derece soğukta terletti.

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi üyeleri, hafif raylı sistem hattının-tramvay Ondokuz Mayıs Üniversitene uzatılması ile ilgili 11 adet tren alımı ve İller Bankasından 75 milyon TL kredi kullanılmasını oy birliği ile kabul etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET