• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ OKULUNDA GİZLİ ODADA ÇELİK KASA BULUNDU

Samsun'da kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde, gizli odada çelik kasa bulundu. Samsun'da kapatılan FETÖ okulunda Fethullah Gülen'e ait takkenin 500 bin liraya satıldığı gündeme gelmişti.

07 Kasım 2016 Pazartesi 15:12
Samsun'da FETÖ okulunda gizli odada çelik kasa bulundu

Samsun'da kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinin üst katında ki gizli odalarda kameralarla gözetlenen bir çelik kasa odası bulundu.

 

Samsun'da Kanun Hükmünde Kararname(KHK) ile kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde bulunan gizli odaların birinde şuana kadar hiç açılmamış bir çelik kasa bulundu.

 

Samsun'da kapatılan FETö okulunda bulunan çelik kasanın içinde ne olduğu henüz bilinmiyor. Emniyet yetkilileri çelik kasayı işlemlerin tamamlansı ile birlikte açacak. Ancak edinilen bilgiye göre FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde KHK kararı ile kapatma işlemi gerçekleşmeden önce, burada bulunan bilgisayara ait hard diskler tamamen boşaltılmış. A Haber Samsun Temsilcisi Mahmut Erdoğan'ın ekranlara taşığı haberde, FETÖ okulunda bulunan çelik kasa ve bilgisayar odasının 24 saat boyunca kameralarla gözetlendiği ortaya çıktı.

 

 

KHK kararı ile kapatılan Samsun Feza Berk Kolejinin üst katında bulunan toplantı salonunda FETÖ terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen'e ait olduğu iddia edilen bir takkeninde daha önce açık arttırma yolu ile satıldığı gündeme gelmişti.

 

 

Kapatılan FETÖ okulu Feza Berk Kolejinin üst katında gizli odalar bulunmuştu. KHK kararı ile kapatılan kolejin üst katına kartlı asansörlerle çıkılabildiği ve üst katta 22 ayrı oda bulunduğu belirlenmişti.  FETÖ okulu Feza Berk Kolejinde otel konforunda yatak odaları, toplantı salonları, tele konferans sistemli bir salonun bulunduğu ortaya çıkarken,  A Haber'de Mahmut Erdoğan'ın gündeme getirdiği önemli iddiaya göre Fethullah Gülen'in fesi burada açık arttırma ile satıldı. Kapatılan Feza Berk Kolejinin üst katında gerçekleştiği gündeme gelen açık arttırmada iddiaya göre Fethullah Gülen'e ait takke 500 bin TL'ye satıldı. 

Kaynak: ahaber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da FETÖ davasında serbest bırakılan 21 kişinin isimleri

Samsun Bafra'da FETÖ davasında serbest bırakılan 21 kişinin isimleri Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ'den tutuklanan ve serbest bırakılan 21 kişinin isimleri.

Uğur Mumcu FETÖ tehlikesini önceden görüp uyarmıştı: İşte Uğur Mumcu'nun o konuşması

Uğur Mumcu FETÖ tehlikesini önceden görüp uyarmıştı: İşte Uğur Mumcu'nun o konuşması Uğur Mumcu FETÖ tehlikesini önceden görüp uyarmıştı: İşte Uğur Mumcu'nun o konuşması. 24 Ocak 1993'te Ankara'da Karlı Sokak'taki evinin önünde, arabasına konulan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden gazeteci-yazar Uğur Mumcu'nun FETÖ yapılanması ile ilgili yıllar önce uyarıda bulunduğunu biliyor muydunuz

Satranç haramdır diyen Cübbeli'ye bir darbe daha

Satranç haramdır diyen Cübbeli'ye bir darbe daha Satranç haramdır diyen Cübbeli'ye bir darbe daha! Diyanet Vakfı'nın İslam Ansiklopedisi'nde, "Birçok İslam âlimi satrancın zihni kuvvetlendirdiğini, insanı sosyalleştirdiğini hatırlatarak satranç oynamanın mübah olduğunu ifade etmiştir" deniliyor

Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu

Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu. İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Kurucuova Köyü yakınlarında koyun otlatan Akif Geniş, tesadüf eseri 2 bin yıl öncesine ait olduğu düşünülen bir kilisenin ya da hamamın tavanını buldu. Ayasuluk Tepesi olarak bilinen bölgede çocuk yaşlardan bu yana koyun otlattığını belirten Geniş, tepede eski dönemlere ait çok sayıda kalıntıyı gördüğünü söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET