• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ SORUŞTURMASINDA HANGİ KAMU KURUMUNDA KAÇ GÖZALTI KAÇ TUTUKLU VAR

Samsun Valiliği FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında 18 Ağustos 2016 Perşembe günü itibari ile kamu kurumlarında gözaltına alınan ve tutuklanan personel sayısı ile ilgili son rakamları açıkladı.

18 Ağustos 2016 Perşembe 19:46
Samsun'da FETÖ soruşturmasında hangi kamu kurumunda kaç gözaltı kaç tutuklu var

Samsun Valiliği kamu kurumlarında FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında 18 Ağustos 2016 Perşembe günü itibari ile gözaltına alınan, görevden uzaklaştırılan ve tutuklanan kamu personeli sayısı ile ilgili bilgi verdi.

 

Buna göre 18 Ağustos 2016 Perşembe günü saat 19:00 itibari ile Samsun'da kamu kurumlarında yapılan FETÖ/PDY operasyonları ile ilgili 310  personel tutuklandı, 816  kişi ise gözaltına alındı.  Samsun'da FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında kamu kurumlarında toplam bin 491 personel ise görevden uzaklaştırıldı. 


Samsun Valiliği tarafından yapılan bilgilendirmede kamu kurumlarında FETÖ/PDY operasyonları kapsamında Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 879 personelin açığa alındığı, 278 personelin ise gözaltında olduğu, 65 Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin ise tutuklu olduğu bildirildi. 


Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında en fazla görevden uzaklaştırmanın yaşandığı kurum olurken, Samsun İl Emniyet Müdürlüğünde ise 132 personel açığa alındı, 114 personel gözaltına alındı, 79 personel ise tutuklandı. 

 

İşte Samsun Valiliği tarafından 18 Ağustos 2016 Perşembe günü saat 19:00 itibari ile kamu kurumlarında görevden uzaklaştırılan, gözaltına alınan, tutuklanan personel sayısı..

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET