• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ SORUŞTURMASINDA HANGİ KAMU KURUMUNDA KAÇ GÖZALTI KAÇ TUTUKLU VAR

Samsun Valiliği FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında 18 Ağustos 2016 Perşembe günü itibari ile kamu kurumlarında gözaltına alınan ve tutuklanan personel sayısı ile ilgili son rakamları açıkladı.

18 Ağustos 2016 Perşembe 19:46
Samsun'da FETÖ soruşturmasında hangi kamu kurumunda kaç gözaltı kaç tutuklu var

Samsun Valiliği kamu kurumlarında FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında 18 Ağustos 2016 Perşembe günü itibari ile gözaltına alınan, görevden uzaklaştırılan ve tutuklanan kamu personeli sayısı ile ilgili bilgi verdi.

 

Buna göre 18 Ağustos 2016 Perşembe günü saat 19:00 itibari ile Samsun'da kamu kurumlarında yapılan FETÖ/PDY operasyonları ile ilgili 310  personel tutuklandı, 816  kişi ise gözaltına alındı.  Samsun'da FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında kamu kurumlarında toplam bin 491 personel ise görevden uzaklaştırıldı. 


Samsun Valiliği tarafından yapılan bilgilendirmede kamu kurumlarında FETÖ/PDY operasyonları kapsamında Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 879 personelin açığa alındığı, 278 personelin ise gözaltında olduğu, 65 Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin ise tutuklu olduğu bildirildi. 


Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında en fazla görevden uzaklaştırmanın yaşandığı kurum olurken, Samsun İl Emniyet Müdürlüğünde ise 132 personel açığa alındı, 114 personel gözaltına alındı, 79 personel ise tutuklandı. 

 

İşte Samsun Valiliği tarafından 18 Ağustos 2016 Perşembe günü saat 19:00 itibari ile kamu kurumlarında görevden uzaklaştırılan, gözaltına alınan, tutuklanan personel sayısı..

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit sayısı yürek yaktı: 29 şehit 166 yaralı

Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit sayısı yürek yaktı: 29 şehit 166 yaralı Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit sayısı yürek yaktı: 29 şehit 166 yaralı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beşiktaş'ta Vodafone Arena stadı yakınında yapılan bombalı saldırı olayında şehit sayısı ve yaralı sayısı hakkında bilgiler verdi. Süleyman Soylu 29 şehit, 166 yaralı olduğunu açıkladı.

Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu

Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu İstanbul Beşiktaş'da Vodafone Arena stadı yakınında yaşanan bombalı saldırı olayında kaç şehit kaç yaralı var. Beşiktaş'da bombalı saldırı şehit ve yaralıların isimleri belli oldu mu.

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti Samsun'un Atakum ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü Samsun Ek Hizmet Binası iş görüşmesi için giden Iraklı Muhammet Abdul Majeet açık sandığı kapıya kafasını çarpınca kırılan cam boğazını keserek korkunç şekilde öldü.

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET