• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GÖZALTINA ALINAN GARNİZON KOMUTANI MEHMET ŞÜKRÜ EKEN EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ

Samsun'da gözaltına alınan Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken Emniyete götürüldü. Samsun'da 15 Temmuz askeri darbe girişimi kapsamında gözaltına alınan Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Şükrü Eken, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:16
Samsun'da gözaltına alınan Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken Emniyete  götürüldü

Samsun'da 15 Temmuz askeri darbe girişimi kapsamında gözaltına alınan Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Şükrü Eken, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

 


Samsun'da 15 Temmuz askeri darbe girişiminde son dakika. Gözaltına alınan Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Şükrü Eken, Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında bulunan evinde arama yapıldı. Samsun'da polisler Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığına giderek Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Şükrü Eken'i gözaltına aldı. Samsun Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in 15 Temmuz gecesi yapılan askeri darbe girişimi kapsamında gözaltına alındığı öğrenildi.


Gözaltına alınan Samsun Garnizon Komutanı Eken'in evinde yapılan aramanın sona erdiği öğrenildi. Polisler, Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında gözaltına alınan Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'i önce sağlık kontrolüne daha sonrada ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğü binasına götürdü. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor! Erzurum’da 481 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan "Binbir Hatim" geleneğini devam ettiren esnaf, arkadaşları ile birlikte doğaya bin 1 ekmek bıraktı.

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu! İzmir’in Ödemiş ilçesindeki Gölcük Mahallesinde, orman alanlarının düzenlenmesiyle Osmanlı dönemine ait mezarlıklar ortaya çıkarken, mezarlığı gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi.

Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü

Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü! Nevşehir’de dünden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle, dünyanın en büyük yeraltı şehri de karla kaplandı.

Iğdır'da Dolar bozduruna bedava tıraş

Iğdır'da Dolar bozduruna bedava tıraş Iğdır'da Dolar bozduruna bedava tıraş! Iğdırlı kuaför, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek vermek için en az 250 dolarını Türk Lirasına çeviren herkese ücretsiz saç sakal tıraşı yapmak için kampanya başlattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET