• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İLKADIM VE HAVZA İLÇELERİNDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

Samsun'da İlkadım ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı İlkadım ve Havza ilçelerinde ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

21 Haziran 2016 Salı 17:51
Samsun'da İlkadım ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun İlinde programlı elektrik kesintisi bildirimi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle 'Programlı Elektrik Kesintisi' uygulanacaktır.
 
 
Kamuoyunun önceden bilgilendirilmesi amacıyla Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun İl Koordinatörlüğünden elektrik kesintisi uygulanacak olan bölgeler, zaman dilimi ve işin içeriği ile ilgili yapılan güncel bilgilendirme şöyledir:

 

25.06.2016 tarihinde 08:30- 12:00 saatleri arasında  Samsun İli Havza ilçesi  yeni mahallede bulunan 14 nolu  kök’ te  kesici takılacağından dolayı Yeni mahalle, 25 mayıs ve çay mahallesinin bir kısmına, Hastahane, E M.L, Turkcell, Futbol sahası'na,

 

26.06.2016 tarihinde 06:00-11:00 saatleri arasında Samsun İli İlkadım İlçesi Kale mahallesi İnce sokakta bulunan IM10/30 A nolu trafonun A.Gerilim pano değişikliği yapılacağından Kale mahallesi İnce sokak, Sanat sokak, Orhaniye sokak ile Gezi caddesine programlı olarak elektrik verilemeyecektir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, GATA'ya kaldırıldı

Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, GATA'ya kaldırıldı Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, GATA'ya kaldırıldı! Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, eski GATA'da yoğun bakıma alındı.

Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu

Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu! Akdeniz'de 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması. Hanife Avcı, Samsun Aydınlar Ocağı'nın Devlet Güvenliğine Yönelik Yapılar konferansında konuştu.

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor! Erzurum’da 481 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan "Binbir Hatim" geleneğini devam ettiren esnaf, arkadaşları ile birlikte doğaya bin 1 ekmek bıraktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET