• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İŞADAMLARININ FETÖ/PYD YAPILANMA ŞEMASINI SAMSUN VALİLİĞİ YAYINLADI

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı. Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD örgüt yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ yapılanma şeması

10 Ağustos 2016 Çarşamba 14:57
Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması. Samsun Valiliği, FETÖ/PYD işadamları yapılanma şemasını yayınladı.

 


Samsun'da işadamlarınını FETÖ/PYD yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. Samsun'da FETÖ bağlantılı işadamlarının, muhasebeci, himmet kuryesi, örgütün muhasebecisi ve sözde il imamı ile olan bağlantıları yayınlanan şema ile ortaya konuldu.


Samsun Valiliği tarafından yayınlanan şemada, işadamlarının, muhasebeci ve himmet kuryesi ile bağlantıları, ev abilerinin ise iş adamları ile bağlantıları gösterildi. 


Samsun'da FETÖ/PYD örgüt yapılanması şemasında mütevelli grup imamlarının, büyük bölge imamları ve büyük bölge imamlarının da sözde Samsun Valisi olarak tanımlanan İl İmamı ile olan bağlantıları grafiklerle deşifre edildi.

 

İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu

Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu. Samsun'un Bafra ilçesi Hacınabi Mahallesi Yelken Sokak'ta Aysel Yenigeldi isimli vatandaşa ait ev elektrik kontağından çıkan yangında kül oldu.

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk’ten Samsun'da flaş açıklamalar

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk’ten Samsun'da flaş açıklamalar Ünlü iş adamı Galip Öztürk, "Artık millet olarak kendimizi kullandırmayacağımızı 15 Temmuz’da gösterdik. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki bir ülkenin de artık millet olarak, üst aklın hesabını göreceğine, milletin milli duygularla daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum” dedi.

Manisa'da tecavüz edilip öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cesedi bulundu

Manisa'da tecavüz edilip öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cesedi bulundu Manisa'da tecavüz edilip öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cesedi bulundu! Manisa'da tecavüz edildikten sonra vahşice öldürülen 4 yaşındaki minik Irmak'ın cansız bedeni uzun aramalar sonucunda bulundu.

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsun'a geldi

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsun'a geldi Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsun'a geldi! Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsun'un Ayvacık ilçesi Gürpınar köyünde coşkuyla karşılandı.

KÖŞE YAZARLARI