• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İŞADAMLARININ FETÖ/PYD YAPILANMA ŞEMASINI SAMSUN VALİLİĞİ YAYINLADI

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı. Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD örgüt yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ yapılanma şeması

10 Ağustos 2016 Çarşamba 14:57
Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması. Samsun Valiliği, FETÖ/PYD işadamları yapılanma şemasını yayınladı.

 


Samsun'da işadamlarınını FETÖ/PYD yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. Samsun'da FETÖ bağlantılı işadamlarının, muhasebeci, himmet kuryesi, örgütün muhasebecisi ve sözde il imamı ile olan bağlantıları yayınlanan şema ile ortaya konuldu.


Samsun Valiliği tarafından yayınlanan şemada, işadamlarının, muhasebeci ve himmet kuryesi ile bağlantıları, ev abilerinin ise iş adamları ile bağlantıları gösterildi. 


Samsun'da FETÖ/PYD örgüt yapılanması şemasında mütevelli grup imamlarının, büyük bölge imamları ve büyük bölge imamlarının da sözde Samsun Valisi olarak tanımlanan İl İmamı ile olan bağlantıları grafiklerle deşifre edildi.

 

İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 15 Temmuz sonrası ikinci çağrı: Dolarları bozdurun

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 15 Temmuz sonrası ikinci çağrı: Dolarları bozdurun Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 15 Temmuz sonrası ikinci çağrı: Dolarları bozdurun. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’de dedikodusu yapılan ekonomik krizin de teğet geçeceğini belirterek, vatandaşlardan yastık altındaki dövizlerini altına yada Türk lirasına dönüştürmesini istedi.

Adana Aladağ'da yurt yangınında ölenleri taşıyan cenaze araçları çamura saplandı

Adana Aladağ'da yurt yangınında ölenleri taşıyan cenaze araçları çamura saplandı Adana Aladağ'da yurt yangınında ölenleri taşıyan cenaze araçları çamura saplandı. Adana Aladağ ilçesi Sinanpaşa mahallesinde ki kız öğrenci yurdunda çıkan yangında ölen 10 öğrenciyi taşıyan cenaze araçları çamura saplandı.

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen OMÜ öğretim üyeleri eylem yaptı

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen OMÜ öğretim üyeleri eylem yaptı Samsun'da Kanun Hükmünde Kararnameler(KHK) ile meslekten ihraç edilen 19 Mayıs Üniversitesi(OMÜ) öğretim üyeleri eylem yaparak görevlerine geri iade edilmelerini talep etti.

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen Atakum Belediyesi çalışanları eylem yaptı

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen Atakum Belediyesi çalışanları eylem yaptı Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilen Atakum Belediyesi çalışanları eylem yaptı. Samsun'da Kanun Hükmünde Kararnameler(KHK) ile meslekten ihraç edilen Atakum Belediyesi çalışanları eylem yaparak göreve iade istedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET