• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İŞADAMLARININ FETÖ/PYD YAPILANMA ŞEMASINI SAMSUN VALİLİĞİ YAYINLADI

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı. Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD örgüt yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ yapılanma şeması

10 Ağustos 2016 Çarşamba 14:57
Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması. Samsun Valiliği, FETÖ/PYD işadamları yapılanma şemasını yayınladı.

 


Samsun'da işadamlarınını FETÖ/PYD yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. Samsun'da FETÖ bağlantılı işadamlarının, muhasebeci, himmet kuryesi, örgütün muhasebecisi ve sözde il imamı ile olan bağlantıları yayınlanan şema ile ortaya konuldu.


Samsun Valiliği tarafından yayınlanan şemada, işadamlarının, muhasebeci ve himmet kuryesi ile bağlantıları, ev abilerinin ise iş adamları ile bağlantıları gösterildi. 


Samsun'da FETÖ/PYD örgüt yapılanması şemasında mütevelli grup imamlarının, büyük bölge imamları ve büyük bölge imamlarının da sözde Samsun Valisi olarak tanımlanan İl İmamı ile olan bağlantıları grafiklerle deşifre edildi.

 

İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Cumhuriyet Meydanında fuhuş pazarlığı cep telefonuyla görüntülendi

Samsun Cumhuriyet Meydanında fuhuş pazarlığı cep telefonuyla görüntülendi Samsun Cumhuriyet Meydanında fuhuş pazarlığı cep telefonuyla görüntülendi. Samsun Cumhuriyet Meydanında kadınların gündüz vakti yaptığı fuhuş pazarlığı cep telefonu kameralarına yansıdı.

Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor

Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor. Reina saldırganı Abdulgadir Masharipov'la ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor. Reina katliamcısının ifade işlemleri devam ediyor. Sorguda sık sık 4.5 yaşındaki oğlunu sorduğu iddia edildi.

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı. Samsun'un Bafra ilçesi Alpaslan Mahallesi Lale Sokak'ta 5 katlı bir apartmanın 3. katında bulunan evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan isimli kadını itfaiye ekipleri kurtardı.

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi. HSYK'nın 19/01/2017 Perşembe günü yayınladığı Adli Yargı Kararnamesi ile Samsun'un Bafra ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van Cumhuriyet Başsavcılığına görevlendirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET