• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İŞADAMLARININ FETÖ/PYD YAPILANMA ŞEMASINI SAMSUN VALİLİĞİ YAYINLADI

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı. Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD örgüt yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ yapılanma şeması

10 Ağustos 2016 Çarşamba 14:57
Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması. Samsun Valiliği, FETÖ/PYD işadamları yapılanma şemasını yayınladı.

 


Samsun'da işadamlarınını FETÖ/PYD yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. Samsun'da FETÖ bağlantılı işadamlarının, muhasebeci, himmet kuryesi, örgütün muhasebecisi ve sözde il imamı ile olan bağlantıları yayınlanan şema ile ortaya konuldu.


Samsun Valiliği tarafından yayınlanan şemada, işadamlarının, muhasebeci ve himmet kuryesi ile bağlantıları, ev abilerinin ise iş adamları ile bağlantıları gösterildi. 


Samsun'da FETÖ/PYD örgüt yapılanması şemasında mütevelli grup imamlarının, büyük bölge imamları ve büyük bölge imamlarının da sözde Samsun Valisi olarak tanımlanan İl İmamı ile olan bağlantıları grafiklerle deşifre edildi.

 

İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da FETÖ'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak duruşmada kendini savundu

Samsun'da FETÖ'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak duruşmada kendini savundu Samsun'da FET'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak, yargılandığı davada kendini savunarak, "15 Temmuz’da her kim darbe girişiminde bulunmuş ise Allah belasını versin. Fetullah Gülen de bu işin içindeyse Allah onun da belasını versin" dedi.

İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar

İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar. İzmir'in Menemen ilçesinde kaybolan ve cesedi su kuyusunda bulunan lise öğrencisi Ahmet Coşkun neden öldürüldü. Küçük Ahmet'in annesi cinayet zanlısı Müştak'tan 3 aylık hamile..

Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı

Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı. Iğdır-Aralık Karayolu üzerinde Iğdır Turizm ve Metro Turizm'e ait iki yolcu otobüsünün çarpışması sonucu 8 kişi hayatını kaybederken, 28 kişi de yaralandı.

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var. İstanbul'da 3 katlı binanın girişindeki pastanede doğalgazdan kaynaklanan patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1'i ağır 7 kişi yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET