• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İŞADAMLARININ FETÖ/PYD YAPILANMA ŞEMASINI SAMSUN VALİLİĞİ YAYINLADI

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı. Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD örgüt yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ yapılanma şeması

10 Ağustos 2016 Çarşamba 14:57
Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şemasını Samsun Valiliği yayınladı

Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması. Samsun Valiliği, FETÖ/PYD işadamları yapılanma şemasını yayınladı.

 


Samsun'da işadamlarınını FETÖ/PYD yapılanmasına ait şema Samsun Valiliği tarafından yayınlandı. Samsun'da FETÖ bağlantılı işadamlarının, muhasebeci, himmet kuryesi, örgütün muhasebecisi ve sözde il imamı ile olan bağlantıları yayınlanan şema ile ortaya konuldu.


Samsun Valiliği tarafından yayınlanan şemada, işadamlarının, muhasebeci ve himmet kuryesi ile bağlantıları, ev abilerinin ise iş adamları ile bağlantıları gösterildi. 


Samsun'da FETÖ/PYD örgüt yapılanması şemasında mütevelli grup imamlarının, büyük bölge imamları ve büyük bölge imamlarının da sözde Samsun Valisi olarak tanımlanan İl İmamı ile olan bağlantıları grafiklerle deşifre edildi.

 

İşte Samsun'da işadamlarının FETÖ/PYD yapılanma şeması

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET