• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KAMU KURUMLARINDA BUGÜN İTİBARİ İLE 809 GÖZALTI, 307 TUTUKLAMA VAR

Samsun'da kamu kurumlarında 17 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile FETÖ soruşturmasında bin 460 kişi görevden uzaklaştırıldı, 809 personel gözaltına alındı, 307 personel ise tutuklandı.

17 Ağustos 2016 Çarşamba 20:28
Samsun'da kamu kurumlarında bugün itibari ile 809 gözaltı, 307 tutuklama var

Samsun Valiliği 17 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile kamu kurumlarında FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 1460 personelin görevden uzaklaştırıldığını, 809 kişinin gözaltına alındığını 307 personelin ise tutuklandığını açıkladı.

 


Samsun Valiliği FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında 17 Ağustos 2016 Çarşamb günü itibari ile kamu kurumlarında gözaltına alınan ve tutuklanan personel sayısı ile ilgili bilgi verdi.

 


EN FAZLA GÖREVDEN UZAKLAŞTIRMA SAMSUN MİLLİ EĞİTİM'DE

Buna göre 17 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile Samsun'da ki kamu kurumlarında sürdürülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında en fazla görevden uzaklaştırma Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünde yaşandı. 


Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bugün itibari ile görevden uzaklaştırılanların sayısı 878 olurken yine Samsun Milli Eğitim bünyesinde 271 personel ise gözaltına alındı, 63 personel tutuklandı, 181 personel hakkında ise adli kontrol verilirken 24 kişi ise serbest bırakıldı.

 

Samsun Valiliği'nin 17 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile kamu kurumlarında FETÖ/PDY soruşturmasında gözaltı, görevden uzaklaştırma ve tutuklamalarla ilgili son rakamlar şöyle.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit sayısı yürek yaktı: 29 şehit 166 yaralı

Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit sayısı yürek yaktı: 29 şehit 166 yaralı Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit sayısı yürek yaktı: 29 şehit 166 yaralı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beşiktaş'ta Vodafone Arena stadı yakınında yapılan bombalı saldırı olayında şehit sayısı ve yaralı sayısı hakkında bilgiler verdi. Süleyman Soylu 29 şehit, 166 yaralı olduğunu açıkladı.

Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu

Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu İstanbul Beşiktaş'da Vodafone Arena stadı yakınında yaşanan bombalı saldırı olayında kaç şehit kaç yaralı var. Beşiktaş'da bombalı saldırı şehit ve yaralıların isimleri belli oldu mu.

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti Samsun'un Atakum ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü Samsun Ek Hizmet Binası iş görüşmesi için giden Iraklı Muhammet Abdul Majeet açık sandığı kapıya kafasını çarpınca kırılan cam boğazını keserek korkunç şekilde öldü.

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET