• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KAMU KURUMLARINDA BUGÜN İTİBARİ İLE 809 GÖZALTI, 307 TUTUKLAMA VAR

Samsun'da kamu kurumlarında 17 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile FETÖ soruşturmasında bin 460 kişi görevden uzaklaştırıldı, 809 personel gözaltına alındı, 307 personel ise tutuklandı.

17 Ağustos 2016 Çarşamba 20:28
Samsun'da kamu kurumlarında bugün itibari ile 809 gözaltı, 307 tutuklama var

Samsun Valiliği 17 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile kamu kurumlarında FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 1460 personelin görevden uzaklaştırıldığını, 809 kişinin gözaltına alındığını 307 personelin ise tutuklandığını açıkladı.

 


Samsun Valiliği FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamında 17 Ağustos 2016 Çarşamb günü itibari ile kamu kurumlarında gözaltına alınan ve tutuklanan personel sayısı ile ilgili bilgi verdi.

 


EN FAZLA GÖREVDEN UZAKLAŞTIRMA SAMSUN MİLLİ EĞİTİM'DE

Buna göre 17 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile Samsun'da ki kamu kurumlarında sürdürülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında en fazla görevden uzaklaştırma Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünde yaşandı. 


Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bugün itibari ile görevden uzaklaştırılanların sayısı 878 olurken yine Samsun Milli Eğitim bünyesinde 271 personel ise gözaltına alındı, 63 personel tutuklandı, 181 personel hakkında ise adli kontrol verilirken 24 kişi ise serbest bırakıldı.

 

Samsun Valiliği'nin 17 Ağustos 2016 Çarşamba günü itibari ile kamu kurumlarında FETÖ/PDY soruşturmasında gözaltı, görevden uzaklaştırma ve tutuklamalarla ilgili son rakamlar şöyle.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor

Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor. Reina saldırganı Abdulgadir Masharipov'la ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor. Reina katliamcısının ifade işlemleri devam ediyor. Sorguda sık sık 4.5 yaşındaki oğlunu sorduğu iddia edildi.

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı. Samsun'un Bafra ilçesi Alpaslan Mahallesi Lale Sokak'ta 5 katlı bir apartmanın 3. katında bulunan evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan isimli kadını itfaiye ekipleri kurtardı.

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi. HSYK'nın 19/01/2017 Perşembe günü yayınladığı Adli Yargı Kararnamesi ile Samsun'un Bafra ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van Cumhuriyet Başsavcılığına görevlendirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlar toplantısında "Ey kaymakam sen kendini ne sanıyorsun? Haddini bileceksin. " diyerek tepki gösterdiği Kaymakam'ın kim olduğu merak konusu oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET