• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KESK ÜYESİ ÖĞRETMEN VE KAMU ÇALIŞANLARI HAYIR BİLDİRİSİ DAĞITTI

Samsun'da KESK üyesi öğretmen ve kamu çalışanları Hayır bildirisi dağıttı. Samsun'da Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu'na(KESK) bağlı sendikalı çalışanlar İstiklal caddesinde 'Hayır' bildirisi dağıttı.

14 Nisan 2017 Cuma 20:26
Samsun'da KESK üyesi öğretmen ve kamu çalışanları Hayır bildirisi dağıttı

Samsun Haber- Samsun'da Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu'na(KESK) bağlı sendikalı çalışanlar İstiklal caddesinde 'Hayır' bildirisi dağıttı.

 


Samsun'da KESK'e bağlı sendikalarda örgütlü kamu çalışanları, İstiklal caddesinde(Çiftlik) yürüyüş yaparak 16 Nisan'da yapılacak referandum seçimi öncesi Hayır bildirisi dağıttı. İstiklal caddesinde yapılan yürüyüşte KESK'e bağlı Eğitim-Sen üyesi öğretmenler ise "Anayasal haklarımız, kıdem tazminatımız için Hayır diyoruz. Ekmeğimiz için Hayır. Kıdem tazminatlarımız gasp edilmesin. işten atılan arkadaşlarımızın biran önce yargı hakkından yararlanması için Hayır diyoruz." dedi. 

Kaynak: haber55

DİĞER HABERLER

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET