• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA SURİYELİ ÇOCUK DİLENCİLER HER YERDE..

Samsun'da Suriyeli çocuk dilenciler her yerde.. Samsun'da yaşayan Suriyeli çocuk mülteciler araçların önlerini keserek dilencilik yapıyor.

07 Kasım 2016 Pazartesi 13:14
Samsun'da Suriyeli çocuk dilenciler her yerde..

Samsun'da yaşayan Suriyeli mülteci çocuklar trafikte araçların önlerini keserek dilencilik yapıyor. Samsun'da mülteci çocukların sokaklarda dilencilik yapması içinde bulundukları çaresizliği de gözler önüne seriyor.

 

Samsun'un en işlek cadde ve sokaklarında dilencilik yaparken görmeye alıştığımız Suriyeli mülteci ailelerin çocuklarıda aynı işi yaparak evlerine ekmek götürmek için çabalıyor. Vatandaşların kimi zaman yardım ettiği kimi zamanda tepki gösterdiği Suriyeli dilenci çocuklar, yaşanan mülteci sorununu da gözler önüne seriyor. 

 

Haber ve fotoğraflar: Oktay Zerrin

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı. Gazeteci Yasemin Asan, 15 Temmuz’un hemen ardından acıları taze olan ailelerle görüşerek, şehitlerin hikayelerini kitaba dönüştürdü.

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır?

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? 2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı hac ücretleri açıklandı.

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET