• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TACİZ, TECAVÜZ HABERLERİ İLE NAM SALAN AJANS BULVAR AVM'DEKİ BOMBA İHBARINI PAS GEÇTİ

Samsun'da taciz, tecavüz haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'de ki bomba ihbarını pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ajans Bulvar AVM önündeki bomba ihbarını görmezden geldi.

11 Kasım 2016 Cuma 12:38
Samsun'da taciz, tecavüz haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'deki bomba ihbarını pas geçti

Samsun'da asayiş haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'de ki bomba ihbarını pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ajans Bulvar AVM önündeki bomba ihbarını görmezden geldi.

 

Samsun'da Bulvar AVM önünde ki şüpheli valiz bomba imha uzmanları tarafından kontrollü bir şekilde patlatıldı. 


Bulvar AVM önünde iki gün önce şüpheli bir valiz olduğu ihbarı yapılınca olay yerine polisler ve bomba imha ekibi gitti. 


Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri  Bulvar AVM'nin de yer aldığı bölgeyi güvenlik şeridi çekerek caddeyi yaya ve araç trafiğine kapattı. 


Samsun Haber TC'de yayınlanan habere göre olay yerinde özel kıyafetlerini giyen bomba imha uzmanı polis sinyal kesici cihaz ile paketin olduğu yere yaklaşarak fünyeyi bıraktı. Kontrollü bir şekilde patlatılan valizin içerisi boş çıktı.


Öte yandan şehirde asayiş haberleri ile nam salan ajans ise bu olayı servis etmeyerek pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ve bugüne kadar bomba ihbarı yapılan her noktada ki olayı abonelerine servis eden ajans her nedense Bulvar AVM'de ki bu olayı görmezden geldi. 


Bulvar AVM önünde yaşanan bu olaya duygusal yaklaştığı öne sürülen ajansın bu nedenle abonesi olan ticari işletmeler, hastaneler ve  belediyelerde yaşanan olumsuzluklarda da üç maymunu oynayarak 'Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum' politikası uyguladığı öne sürülüyor. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET