• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TACİZ, TECAVÜZ HABERLERİ İLE NAM SALAN AJANS BULVAR AVM'DEKİ BOMBA İHBARINI PAS GEÇTİ

Samsun'da taciz, tecavüz haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'de ki bomba ihbarını pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ajans Bulvar AVM önündeki bomba ihbarını görmezden geldi.

11 Kasım 2016 Cuma 12:38
Samsun'da taciz, tecavüz haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'deki bomba ihbarını pas geçti

Samsun'da asayiş haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'de ki bomba ihbarını pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ajans Bulvar AVM önündeki bomba ihbarını görmezden geldi.

 

Samsun'da Bulvar AVM önünde ki şüpheli valiz bomba imha uzmanları tarafından kontrollü bir şekilde patlatıldı. 


Bulvar AVM önünde iki gün önce şüpheli bir valiz olduğu ihbarı yapılınca olay yerine polisler ve bomba imha ekibi gitti. 


Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri  Bulvar AVM'nin de yer aldığı bölgeyi güvenlik şeridi çekerek caddeyi yaya ve araç trafiğine kapattı. 


Samsun Haber TC'de yayınlanan habere göre olay yerinde özel kıyafetlerini giyen bomba imha uzmanı polis sinyal kesici cihaz ile paketin olduğu yere yaklaşarak fünyeyi bıraktı. Kontrollü bir şekilde patlatılan valizin içerisi boş çıktı.


Öte yandan şehirde asayiş haberleri ile nam salan ajans ise bu olayı servis etmeyerek pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ve bugüne kadar bomba ihbarı yapılan her noktada ki olayı abonelerine servis eden ajans her nedense Bulvar AVM'de ki bu olayı görmezden geldi. 


Bulvar AVM önünde yaşanan bu olaya duygusal yaklaştığı öne sürülen ajansın bu nedenle abonesi olan ticari işletmeler, hastaneler ve  belediyelerde yaşanan olumsuzluklarda da üç maymunu oynayarak 'Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum' politikası uyguladığı öne sürülüyor. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı Nevşehir merkezli, İstanbul, Bursa, Şanlıurfa, Kilis, Antalya, Samsun, Şırnak, Mersin ve Ankara’da meslekten ihraç edilen 19 askere yönelik yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı. El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu uzman çavuş Ramazan Taşkın'ın cenazesine binler katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama. Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum kararı sonrası yaptığı ilk açıklamada "Birileri hala ne yaptınız ki diyor, hamd olsun. Şimdi milletim inşallah gerçek ve nihai kararı verecektir." dedi.

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi. Fırat Kalkanı Harekatı'nda El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 5 askerden biri olan Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın, memleketi Samsun’da son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET