• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TACİZ, TECAVÜZ HABERLERİ İLE NAM SALAN AJANS BULVAR AVM'DEKİ BOMBA İHBARINI PAS GEÇTİ

Samsun'da taciz, tecavüz haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'de ki bomba ihbarını pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ajans Bulvar AVM önündeki bomba ihbarını görmezden geldi.

11 Kasım 2016 Cuma 12:38
Samsun'da taciz, tecavüz haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'deki bomba ihbarını pas geçti

Samsun'da asayiş haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'de ki bomba ihbarını pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ajans Bulvar AVM önündeki bomba ihbarını görmezden geldi.

 

Samsun'da Bulvar AVM önünde ki şüpheli valiz bomba imha uzmanları tarafından kontrollü bir şekilde patlatıldı. 


Bulvar AVM önünde iki gün önce şüpheli bir valiz olduğu ihbarı yapılınca olay yerine polisler ve bomba imha ekibi gitti. 


Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri  Bulvar AVM'nin de yer aldığı bölgeyi güvenlik şeridi çekerek caddeyi yaya ve araç trafiğine kapattı. 


Samsun Haber TC'de yayınlanan habere göre olay yerinde özel kıyafetlerini giyen bomba imha uzmanı polis sinyal kesici cihaz ile paketin olduğu yere yaklaşarak fünyeyi bıraktı. Kontrollü bir şekilde patlatılan valizin içerisi boş çıktı.


Öte yandan şehirde asayiş haberleri ile nam salan ajans ise bu olayı servis etmeyerek pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ve bugüne kadar bomba ihbarı yapılan her noktada ki olayı abonelerine servis eden ajans her nedense Bulvar AVM'de ki bu olayı görmezden geldi. 


Bulvar AVM önünde yaşanan bu olaya duygusal yaklaştığı öne sürülen ajansın bu nedenle abonesi olan ticari işletmeler, hastaneler ve  belediyelerde yaşanan olumsuzluklarda da üç maymunu oynayarak 'Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum' politikası uyguladığı öne sürülüyor. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET