• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TACİZ, TECAVÜZ HABERLERİ İLE NAM SALAN AJANS BULVAR AVM'DEKİ BOMBA İHBARINI PAS GEÇTİ

Samsun'da taciz, tecavüz haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'de ki bomba ihbarını pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ajans Bulvar AVM önündeki bomba ihbarını görmezden geldi.

11 Kasım 2016 Cuma 12:38
Samsun'da taciz, tecavüz haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'deki bomba ihbarını pas geçti

Samsun'da asayiş haberleri ile nam salan ajans Bulvar AVM'de ki bomba ihbarını pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ajans Bulvar AVM önündeki bomba ihbarını görmezden geldi.

 

Samsun'da Bulvar AVM önünde ki şüpheli valiz bomba imha uzmanları tarafından kontrollü bir şekilde patlatıldı. 


Bulvar AVM önünde iki gün önce şüpheli bir valiz olduğu ihbarı yapılınca olay yerine polisler ve bomba imha ekibi gitti. 


Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri  Bulvar AVM'nin de yer aldığı bölgeyi güvenlik şeridi çekerek caddeyi yaya ve araç trafiğine kapattı. 


Samsun Haber TC'de yayınlanan habere göre olay yerinde özel kıyafetlerini giyen bomba imha uzmanı polis sinyal kesici cihaz ile paketin olduğu yere yaklaşarak fünyeyi bıraktı. Kontrollü bir şekilde patlatılan valizin içerisi boş çıktı.


Öte yandan şehirde asayiş haberleri ile nam salan ajans ise bu olayı servis etmeyerek pas geçti. Samsun'da taciz, tecavüz, cinayet ve benzeri haberleri atlamayan ve bugüne kadar bomba ihbarı yapılan her noktada ki olayı abonelerine servis eden ajans her nedense Bulvar AVM'de ki bu olayı görmezden geldi. 


Bulvar AVM önünde yaşanan bu olaya duygusal yaklaştığı öne sürülen ajansın bu nedenle abonesi olan ticari işletmeler, hastaneler ve  belediyelerde yaşanan olumsuzluklarda da üç maymunu oynayarak 'Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum' politikası uyguladığı öne sürülüyor. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor! Erzurum’da 481 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan "Binbir Hatim" geleneğini devam ettiren esnaf, arkadaşları ile birlikte doğaya bin 1 ekmek bıraktı.

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu! İzmir’in Ödemiş ilçesindeki Gölcük Mahallesinde, orman alanlarının düzenlenmesiyle Osmanlı dönemine ait mezarlıklar ortaya çıkarken, mezarlığı gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi.

Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü

Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü! Nevşehir’de dünden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle, dünyanın en büyük yeraltı şehri de karla kaplandı.

Iğdır'da Dolar bozduruna bedava tıraş

Iğdır'da Dolar bozduruna bedava tıraş Iğdır'da Dolar bozduruna bedava tıraş! Iğdırlı kuaför, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek vermek için en az 250 dolarını Türk Lirasına çeviren herkese ücretsiz saç sakal tıraşı yapmak için kampanya başlattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET