• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN HAKİMİN OĞLUNUN İSMİNİ FETHULLAH GÜLEN KOYMUŞ

Samsun'da tutuklanan hakim oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş. Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerindende çıkan 1 dolar bulundu

09 Ağustos 2016 Salı 15:00
Samsun'da tutuklanan hakimin oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş

Samsun'da FETÖ operasyonunda tutuklanan hakim T.T'nin oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen'in koyduğu gündeme geldi.

 

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan T.T isimli hakim ile ilgili şok iddialar gündeme geldi. İddiaya göre Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerinden çıkan 1 Dolar bulundu.

 

FETÖ operasyonu kapsamında Samsun'da tutuklanan hakim T.T ile ilgili bir diğer iddia ise oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen tarafından konulduğu oldu.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine yönelik FETÖ/PYD operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan hakiminsık sık Pensilvanya'ya giderek Fethullah Gülen ile görüştüğü ileri sürüldü. Tutuklu hakimin oğlunun ismini de yakın ilişki nedeniyle bizzat Fethullah Gülen'in koyduğu bildirildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu. Rusya'nın Novosibirsk kentindeki Tolmaçevo Havaalanı'ndan yapılan açıklamada THY'nin Novosibirsk'ten İstanbul'a yaptığı doğrudan uçuşları durduracağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET