• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN HAKİMİN OĞLUNUN İSMİNİ FETHULLAH GÜLEN KOYMUŞ

Samsun'da tutuklanan hakim oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş. Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerindende çıkan 1 dolar bulundu

09 Ağustos 2016 Salı 15:00
Samsun'da tutuklanan hakimin oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş

Samsun'da FETÖ operasyonunda tutuklanan hakim T.T'nin oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen'in koyduğu gündeme geldi.

 

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan T.T isimli hakim ile ilgili şok iddialar gündeme geldi. İddiaya göre Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerinden çıkan 1 Dolar bulundu.

 

FETÖ operasyonu kapsamında Samsun'da tutuklanan hakim T.T ile ilgili bir diğer iddia ise oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen tarafından konulduğu oldu.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine yönelik FETÖ/PYD operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan hakiminsık sık Pensilvanya'ya giderek Fethullah Gülen ile görüştüğü ileri sürüldü. Tutuklu hakimin oğlunun ismini de yakın ilişki nedeniyle bizzat Fethullah Gülen'in koyduğu bildirildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı Nevşehir merkezli, İstanbul, Bursa, Şanlıurfa, Kilis, Antalya, Samsun, Şırnak, Mersin ve Ankara’da meslekten ihraç edilen 19 askere yönelik yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı. El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu uzman çavuş Ramazan Taşkın'ın cenazesine binler katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama. Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum kararı sonrası yaptığı ilk açıklamada "Birileri hala ne yaptınız ki diyor, hamd olsun. Şimdi milletim inşallah gerçek ve nihai kararı verecektir." dedi.

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Samsunlu asker Ramazan Taşkın toprağa verildi. Fırat Kalkanı Harekatı'nda El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen 5 askerden biri olan Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın, memleketi Samsun’da son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET