• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN HAKİMİN OĞLUNUN İSMİNİ FETHULLAH GÜLEN KOYMUŞ

Samsun'da tutuklanan hakim oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş. Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerindende çıkan 1 dolar bulundu

09 Ağustos 2016 Salı 15:00
Samsun'da tutuklanan hakimin oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş

Samsun'da FETÖ operasyonunda tutuklanan hakim T.T'nin oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen'in koyduğu gündeme geldi.

 

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan T.T isimli hakim ile ilgili şok iddialar gündeme geldi. İddiaya göre Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerinden çıkan 1 Dolar bulundu.

 

FETÖ operasyonu kapsamında Samsun'da tutuklanan hakim T.T ile ilgili bir diğer iddia ise oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen tarafından konulduğu oldu.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine yönelik FETÖ/PYD operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan hakiminsık sık Pensilvanya'ya giderek Fethullah Gülen ile görüştüğü ileri sürüldü. Tutuklu hakimin oğlunun ismini de yakın ilişki nedeniyle bizzat Fethullah Gülen'in koyduğu bildirildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Valisi İbrahim Şahin Tokat'ta yapılan OKA toplantısına katıldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin Tokat'ta yapılan OKA toplantısına katıldı Samsun Valisi İbrahim Şahin Tokat'ta yapılan OKA toplantısına katıldı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Tokat Turhal Şeker Fabrikası toplantı salonunda düzenlenen (OKA) Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Ekim ayı toplantısına katıldı.

Başbakan Binali Yıldırım: Bahçeli ne diyorsa odur

Başbakan Binali Yıldırım: Bahçeli ne diyorsa odur Başbakan Binali Yıldırım: Bahçeli ne diyorsa odur. Başbakan Binali Yıldırım, Devlet Bahçeli'nin Başkanlık Sistemi ile ilgili açıklamalarını, "Bahçeli'nin lafı üstüne laf söylemek bize yakışmaz, ne diyorsa odur" diyerek değerlendirdi.

Samsun eski Jandarma Alay Komutanı Mustafa Doğru, FETÖ'den tutuklandı

Samsun eski Jandarma Alay Komutanı Mustafa Doğru, FETÖ'den tutuklandı Samsun eski Jandarma Alay Komutanı Mustafa Doğru FETÖ'den tutuklandı. Giresun'da yaşanan helikopter kazasında kızı ve eşini kaybeden Giresun eski Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru, tutuklandı. 

Samsun Valiliği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 93. Yıl Dönümü Kutlama Programını açıkladı

Samsun Valiliği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 93. Yıl Dönümü Kutlama Programını açıkladı Samsun Valiliği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 93. Yıl Dönümü Kutlama Programını açıkladı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, 29 Ekim 2016 Cumhuriyet Bayramı ile ilgili Samsun'da yapılacak kutlama programı ile ilgili basın açıklaması yaptı.

KÖŞE YAZARLARI