• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN HAKİMİN OĞLUNUN İSMİNİ FETHULLAH GÜLEN KOYMUŞ

Samsun'da tutuklanan hakim oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş. Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerindende çıkan 1 dolar bulundu

09 Ağustos 2016 Salı 15:00
Samsun'da tutuklanan hakimin oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş

Samsun'da FETÖ operasyonunda tutuklanan hakim T.T'nin oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen'in koyduğu gündeme geldi.

 

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan T.T isimli hakim ile ilgili şok iddialar gündeme geldi. İddiaya göre Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerinden çıkan 1 Dolar bulundu.

 

FETÖ operasyonu kapsamında Samsun'da tutuklanan hakim T.T ile ilgili bir diğer iddia ise oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen tarafından konulduğu oldu.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine yönelik FETÖ/PYD operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan hakiminsık sık Pensilvanya'ya giderek Fethullah Gülen ile görüştüğü ileri sürüldü. Tutuklu hakimin oğlunun ismini de yakın ilişki nedeniyle bizzat Fethullah Gülen'in koyduğu bildirildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu! Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 33 dereceye kadar düştüğü Ardahan’da, 126 bin metrekare alana sahip Çıldır Gölü’nün üzerini buz tabakası kapladı.

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi! Kars Çayı’nda kanadı kırık olarak yaklaşık 10 gündür kurtarılmayı bekleyen yeşil başlı yaban ördeği, kendisi kurtarmak için gelen dalgıcı eksi 20 derece soğukta terletti.

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi üyeleri, hafif raylı sistem hattının-tramvay Ondokuz Mayıs Üniversitene uzatılması ile ilgili 11 adet tren alımı ve İller Bankasından 75 milyon TL kredi kullanılmasını oy birliği ile kabul etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET