• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN HAKİMİN OĞLUNUN İSMİNİ FETHULLAH GÜLEN KOYMUŞ

Samsun'da tutuklanan hakim oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş. Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerindende çıkan 1 dolar bulundu

09 Ağustos 2016 Salı 15:00
Samsun'da tutuklanan hakimin oğlunun ismini Fethullah Gülen koymuş

Samsun'da FETÖ operasyonunda tutuklanan hakim T.T'nin oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen'in koyduğu gündeme geldi.

 

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan T.T isimli hakim ile ilgili şok iddialar gündeme geldi. İddiaya göre Samsun'da tutuklanarak cezaevine konulan hakim T.T'nin arabasında 15 Temmuz gecesi darbeci subay ve komutanların üzerinden çıkan 1 Dolar bulundu.

 

FETÖ operasyonu kapsamında Samsun'da tutuklanan hakim T.T ile ilgili bir diğer iddia ise oğlunun ismini FETÖ terör örgütünün lideri Fethullah Gülen tarafından konulduğu oldu.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine yönelik FETÖ/PYD operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan hakiminsık sık Pensilvanya'ya giderek Fethullah Gülen ile görüştüğü ileri sürüldü. Tutuklu hakimin oğlunun ismini de yakın ilişki nedeniyle bizzat Fethullah Gülen'in koyduğu bildirildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam. Suriye'nin El Bab bölgesinde terörist gruplar ile çatışmalar yoğun bir şekilde devam ederken Samsunlu yiğit askerler memleketlerine ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a selam gönderdi.

Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü

Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü Kapadokya'da yolcu balonu düştü: 1 ölü. Kapadokya'da sıcak hava balonu düştü, bir yolcu hayatını kaybetti. Pilotunun kalp krizi geçirmesi sonucu kazanın meydana geldiği sanılıyor.

Başbakan Yıldırım Şanlıurfa Viranşehir'deki bombalı araçlı saldırı ile ilgili konuştu

Başbakan Yıldırım Şanlıurfa Viranşehir'deki bombalı araçlı saldırı ile ilgili konuştu Başbakan Yıldırım'dan Şanlıurfa Viranşehir'de bombalı araçlı saldırı açıklaması. Başbakan Yıldırım, Viranşehir’deki saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada terör örgütünü lanetledi ve flaş açıklamalarda bulundu.

Nesli tehlike altındaki Su Samuru, fotokapanla görüntülendi

Nesli tehlike altındaki Su Samuru, fotokapanla görüntülendi Nesli tehlike altındaki Su Samuru, fotokapanla görüntülendi. Bursa'da sulak alanlarda yaşayan su samurları, tür popülasyonunu takip etmek amacıyla kurulan fotokapan sayesinde doğal yaşam alanında görüntülendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET