• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLU KOMUTAN MEHMET ŞÜKRÜ EKEN F TİPİ CEZAEVİNE NAKLEDİLDİ

Samsun'da tutuklu komutan Mehmet Şükrü Eken F tipi cezaevine nakledildi. 15 Temmuz darbe kalkışması ile ilgili tutuklanan Samsun eski Garnizon Komıtanı Mehmet Şükrü Eken, Bafra F Tipi Kapalı Cezaevine nakledildi.

28 Eylül 2016 Çarşamba 10:14
Samsun'da tutuklu komutan Mehmet Şükrü Eken F tipi cezaevine nakledildi

Samsun'da 15 Temmuz darbe kalkışmasının ardından tutuklanan Samsun eski Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken, Bafra F Tipi Kapalı Cezaevine nakledildi.

 

15 Temmuz darbe kalkışmasının yaşandığı gece Samsun Valisi İbrahim Şahin'in telefonlarına bakmayan ve FETÖ/PDY darbe soruşturması kapsamsında tutuklanan Samsun eski Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in Samsun Kapalı Cezaevinden alınarak Bafra F Tipi Cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Sürücüler dikkat! Kaza tespit tutanakları artık cep telefonunda

Sürücüler dikkat! Kaza tespit tutanakları artık cep telefonunda Sürücüler dikkat! Kaza tespit tutanakları artık cep telefonunda. Nisan 2008'den bu yana kağıt formlarla düzenlenen kaza tespit tutanakları artık Mobil Kaza Tutanağı sayesinde akıllı telefonlara girdi.

Halkbank Yöneticisinin tutuklanmasına hükümetten bir tepki daha

Halkbank Yöneticisinin tutuklanmasına hükümetten bir tepki daha Halkbank Yöneticisinin tutuklanmasına hükümetten bir tepki daha. Adalet Bakanı Bozdağ, Halkbank Genel Müdür Yardımcı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de tutuklanmasıyla ilgili olarak "Siyasi operasyon" dedi.

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET