• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN ÖNEMLİ İŞ ADAMLARI 15 TEMMUZ'DA BOMBALANAN GAZİ MECLİSİ GEZDİ

Samsun'un önemli iş adamlarından Cemal Yeşilyurt, Hikmet Yeşilyurt ve Mehmet Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi bombalanan gazi meclisi gezdi.

21 Kasım 2016 Pazartesi 15:42
Samsun'un önemli iş adamları 15 Temmuz'da bombalanan Gazi Meclisi gezdi

Samsun'un önemli işadamlarından Cemal Yeşilyurt, Hikmet Yeşilyurt ve Mehmet Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi bombalanan gazi meclisi gezdi.

Yeşilyurt Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Yeşilyurt ve Yıldırım Holding sahiplerinden Mehmet Yıldırım, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ziyaret etti. 


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Yeşilyurt Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt'u, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Yeşilyurt'u ve Yıldırım Holding Sahiplerinden Mehmet Yıldırım'ı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ağırladı. 

 

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Milletvekili Köktaş, işadamlarına 15 Temmuz gecesi hainlerin darbe girişiminde tahribat gören meclisin bölümlerini gezdirdi. 

 

Gazi Meclisi çatısı altında 14 yıldır AK Parti Grubu'nun, Türkiye'ye aşkla, birlik ve beraberlik içinde hizmet ettiğini ve etmeye devam edeceğini belirten Milletvekili Köktaş, "AK Parti Türkiye'nin, 79 milyonun partisidir. Milletimize olan aşkımızla birlikte yaptığımız hizmetlerden, ülkemizin ayağa kalkmasından, sıkıntılarından arınarak adımlar atmaya başlamasından, hedeflerine doğru  ilerlemesinden rahatsız olanlar, farklı farklı oyunlar ve senaryolarla ülkemizin önünü kesmeye çalıştılar.  Son olarak 15 Temmuz gecesi Türk siyasi tarihi için önemli bir dönüm noktası olmuştur. 15 Temmuz da FETÖ'nün dehşet saçan darbe girişimine hep birlikte şahit olduk. O karanlık gecede hainler, Meclisimizi ve daha bir çok kritik yeri bombaladılar, ateş ettiler. Kardeşliğimize kurşun sıktılar. Asker kıyafeti içerisindeki teröristler vatandaşımızı kalleşçe katlettiler, yaraladılar Fakat 15 Temmuz gecesi, onların hesabının üzerinde bir hesap olduğunu hesap edemediler.  15 Temmuz da milletimiz, onların seçtiği hükümetin ne kadar beraber olduğunu, ne kadar kenetlendiğini bir kez daha dünyaya gösterdi.  81 il de olduğu gibi Samsunumuzda da iş adamlarımız 15 Temmuz’da bütün vatandaşlarımızın yaptığı gibi üzerine düşen görevi en iyi şekilde yaptı. Bütün imkanlarını seferber ederek istikrar için, demokrasi için, bayrak için, birlik için, kardeşlik için meydanlara indi. Darbecilere, darbe vurarak ortadan kaldıran aziz milletimize ne kadar teşekkür etsek, ne kadar iftihar etsek, övünsek azdır. Bu düşünceler içinde bir kez daha 15 Temmuz demokrasi şehitlerimizi ve terör örgütlerine karşı hayatını ortaya koyan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum." dedi.

 

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Yeşilyurt Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Yeşilyurt ve Yıldırım Holding sahiplerinden Mehmet Yıldırım'da AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a çalışmalarında başarılar diledi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı. Türk Hava Yolları’nın (THY) Miami-İstanbul seferini gerçekleştirecek tarifeli uçağında yolculardan birinin "Üzerimde bomba var" demesi üzerine yolcu uçaktan indirilerek gözaltına alındı.

Barbaros Şansal serbest kalacak mı? Barbaros Şansal ile ilgili mahkeme kararını verdi

Barbaros Şansal serbest kalacak mı? Barbaros Şansal ile ilgili mahkeme kararını verdi Barbaros Şansal serbest kalacak mı? Barbaros Şansal ile ilgili mahkeme kararını verdi. Ünlü modacı Barbaros Şansal hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame, mahkemenin iade kararı üzerine, soruşturma savcılığınca yeniden düzenlendi. İstanbul 43’üncü Asliye Ceza Mahkemesi iddianameyi bu kez kabul ederek, Şansal’ın tutukluluk halinin devamına karar verdi. Barbaros Şansal biyografisi.

Artık TSK'da kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek

Artık TSK'da kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek Artık TSK'da kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek. TSK'da başörtüsü yasağı kalktı. Artık kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek. Uygulama askeri öğrenciler için de geçerli olacak.

Bekçi başvuruları başladı! Nasıl Bekçi olunur? Şartları nelerdir?

Bekçi başvuruları başladı! Nasıl Bekçi olunur? Şartları nelerdir? Bekçi başvuruları başladı! Nasıl Bekçi olunur? Şartları nelerdir? Bekçi alımı başvuru şartları neler? Bekçi alımı başvuruları başladıBekçi alımı başvuru şartları neler merak ediliyor. Bekçi alımı başvuruları başladı. İstanbul’a lise mezunu 700 bekçi alınacak. Bekçi alımlarında KPSS şartı aranmıyor. Peki bekçi alımı başvuruları şartları neler? İşte bekçi alımı başvuruları ile ilgili bilmeniz gerekenler…

KÖŞE YAZARLARI

ANKET