• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN TERME İLÇE KAYMAKAMI İLYAS GÜN TEKRAR FETÖ'DEN TUTUKLANDI

Samsun'un Terme ilçe Kaymakamı İlyas Gün geçtiğimiz gün FETÖ operasyonunda tutuklanmasının ardından serbest bırakılmıştı. Kaymakam gün FETÖ operasyonu kapsamında tekrar tutuklandı.

19 Ağustos 2016 Cuma 17:13
Samsun'un Terme ilçe Kaymakamı İlyas Gün tekrar FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ve 5 gün sonra tahliye edilen Terme Kaymakamı İlyas Gün, savcının itirazı üzerine bir gün sonra mahkemece yeniden tutuklandı.

 

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ve 5 gün sonra tahliye edilen Terme Kaymakamı İlyas Gün, serbest kaldıktan bir gün sonra yeniden tutuklandı. 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Terme'de belediye binası önünde toplanan vatandaşları evine göndermek istediği yönünde konuşmaları ortaya çıkan ve suçlamaları kabul etmeyen Terme Kaymakamı İlyas Gün, FETÖ-PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

 

13 Ağustos'ta mahkemeye sevk edilen Kaymakam Gün, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Avukatlarının bir üst mahkemeye itirazı üzerine 18 Ağustos günü İlyas Gün, tahliye edildi. Savcılık FETÖ soruşturmasında tutuklanan ve serbest kalan Kaymakam'ın yeniden tutuklanması için itirazda bulundu. Yeniden gözaltına alınan Kaymakam İlyas Gün, sevk edildiği mahkemece ikinci sefer tutuklandı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak. Samsun'un İlkadım Belediyesi 11 Aralık 2016 Pazar Mevlid Kandili Gecesinde Gürbüz Cami'nde Mevlit Kandili Özel Programı düzenleyecek.

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri. Mevlit Kandili 11 Aralık 2016 Pazar günü. Mevlid Kandilinde neler yapılmalı, nasıl ibadet edilmeli, hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili gecesinde okunması gereken dualar ve Mevlid Kandilinin faziletleri haberimizde

Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler

Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ), beklenen soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle don uyarısı yaptı.

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası Projesi’nin tamamlandığını açıklayarak "Hazırlanan bu proje bütün sektörlere rehberlik edecek" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET