• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN TERME İLÇE KAYMAKAMI İLYAS GÜN TEKRAR FETÖ'DEN TUTUKLANDI

Samsun'un Terme ilçe Kaymakamı İlyas Gün geçtiğimiz gün FETÖ operasyonunda tutuklanmasının ardından serbest bırakılmıştı. Kaymakam gün FETÖ operasyonu kapsamında tekrar tutuklandı.

19 Ağustos 2016 Cuma 17:13
Samsun'un Terme ilçe Kaymakamı İlyas Gün tekrar FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ve 5 gün sonra tahliye edilen Terme Kaymakamı İlyas Gün, savcının itirazı üzerine bir gün sonra mahkemece yeniden tutuklandı.

 

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ve 5 gün sonra tahliye edilen Terme Kaymakamı İlyas Gün, serbest kaldıktan bir gün sonra yeniden tutuklandı. 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Terme'de belediye binası önünde toplanan vatandaşları evine göndermek istediği yönünde konuşmaları ortaya çıkan ve suçlamaları kabul etmeyen Terme Kaymakamı İlyas Gün, FETÖ-PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

 

13 Ağustos'ta mahkemeye sevk edilen Kaymakam Gün, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Avukatlarının bir üst mahkemeye itirazı üzerine 18 Ağustos günü İlyas Gün, tahliye edildi. Savcılık FETÖ soruşturmasında tutuklanan ve serbest kalan Kaymakam'ın yeniden tutuklanması için itirazda bulundu. Yeniden gözaltına alınan Kaymakam İlyas Gün, sevk edildiği mahkemece ikinci sefer tutuklandı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu

Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu. İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Kurucuova Köyü yakınlarında koyun otlatan Akif Geniş, tesadüf eseri 2 bin yıl öncesine ait olduğu düşünülen bir kilisenin ya da hamamın tavanını buldu. Ayasuluk Tepesi olarak bilinen bölgede çocuk yaşlardan bu yana koyun otlattığını belirten Geniş, tepede eski dönemlere ait çok sayıda kalıntıyı gördüğünü söyledi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'in 'pasaportu iptal edildi' haberi asparagas çıktı

Samsun Valisi İbrahim Şahin'in 'pasaportu iptal edildi' haberi asparagas çıktı Samsun Valisi İbrahim Şahin'in 'pasaportu iptal edildi' haberi asparagas çıktı. Samsun Valisi İbrahim Şahin'in pasaportunun iptal edildiği haberleri doğru mu. Samsun Valisi İbrahim Şahin'in pasaportu iptal mi edildi. Samsun Valisi İbrahim Şahin'in pasaportunun iptal edildiği haberlerine İçişleri Bakanlığından yalanlama geldi.

Samsun Anıt Park'ta İzmir'den gelen opera sanatçısı silahla vuruldu

Samsun Anıt Park'ta İzmir'den gelen opera sanatçısı silahla vuruldu Samsun Anıt Park'ta İzmir'den gelen opera sanatçısı silahla vuruldu. Samsun Atatürk Parkında opera sanatçısı Ozan Özcan uğradığı silahlı saldırıda yaralanırken, senarist Arif Nas ise silahlı saldırganlar tarafından darp edildi.

Yeni KHK ile göreve iade edilenlerin tam listesi

Yeni KHK ile göreve iade edilenlerin tam listesi Yeni KHK ile göreve iade edilenlerin tam listesi. Olağanüstü hal kapsamında çıkarılan 683 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile çeşitli kamu kurumlarından 124 kişi görevine iade edildi. İşte göreve iade edilenlerin tam listesi...

KÖŞE YAZARLARI

ANKET