• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN TERME İLÇE KAYMAKAMI İLYAS GÜN TEKRAR FETÖ'DEN TUTUKLANDI

Samsun'un Terme ilçe Kaymakamı İlyas Gün geçtiğimiz gün FETÖ operasyonunda tutuklanmasının ardından serbest bırakılmıştı. Kaymakam gün FETÖ operasyonu kapsamında tekrar tutuklandı.

19 Ağustos 2016 Cuma 17:13
Samsun'un Terme ilçe Kaymakamı İlyas Gün tekrar FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ve 5 gün sonra tahliye edilen Terme Kaymakamı İlyas Gün, savcının itirazı üzerine bir gün sonra mahkemece yeniden tutuklandı.

 

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ve 5 gün sonra tahliye edilen Terme Kaymakamı İlyas Gün, serbest kaldıktan bir gün sonra yeniden tutuklandı. 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Terme'de belediye binası önünde toplanan vatandaşları evine göndermek istediği yönünde konuşmaları ortaya çıkan ve suçlamaları kabul etmeyen Terme Kaymakamı İlyas Gün, FETÖ-PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

 

13 Ağustos'ta mahkemeye sevk edilen Kaymakam Gün, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Avukatlarının bir üst mahkemeye itirazı üzerine 18 Ağustos günü İlyas Gün, tahliye edildi. Savcılık FETÖ soruşturmasında tutuklanan ve serbest kalan Kaymakam'ın yeniden tutuklanması için itirazda bulundu. Yeniden gözaltına alınan Kaymakam İlyas Gün, sevk edildiği mahkemece ikinci sefer tutuklandı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı. Samsun Valiliği, FETÖ soruşturması kapsamında Samsun'da tutuklanan ve gözaltına alınan kamu personeli sayısı ile ilgili bilgileri açıkladı.

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı 14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı. Tunceli'de 14 teröristi öldüren Şahinler JÖH timleri karargahta mehter marşı eşliğinde coşkuyla böyle karşılandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET