• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ADALET SARAYINDA RESMİ ARAÇLARDA BULUNAN FG PLAKALAR SÖKÜLDÜ

Samsun Adalet Sarayında resmi araçlarda bulunan FG plakalar söküldü. Samsun Adalet Sarayında FG plaka operasyonu. Samsun Adliyesi bünyesinde bulunan resmi araçlarda ki FG plakalar söküldü.

23 Ağustos 2016 Salı 15:05
Samsun Adalet Sarayında resmi araçlarda bulunan FG plakalar söküldü

Samsun Adalet Sarayı bünyesinde kullanılan resmi araçlarda ki FG plakalar tek tek söküldü. Fethullah Gülen isminin baş harflarından oluşan FG plakalar Samsun Adliyesinde ki araçlardan kaldırıldı.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı genelge ile birlikte tüm Türkiye genelinde sivil ve resmi araçlarda bulunan FG plakalar sökülüyor. Samsun'da da Adalet Sarayı bünyesinde kullanılan resmi araçlarda bulunan FG plakaları da bu kapsamda söküldü.


Samsun Adliyesi'ne tahsis edilen bazı plakalar, harf grubunda 'FG' harfleri bulunduğu için sökülürken, söz konusu araçların yeni plaka tahsis edilene kadar Adalet Sarayı bahçesinde bekletileceği öğrenildi. 

 

Kaynak: samsunhaber.tc

DİĞER HABERLER

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı. Samsun'da kapatılan Feza Okulları’na yönelik FETÖ operasyonunda aranan bir kişi Sinop'ta yakalandıktan sonra tutuklandı.

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi. İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye edildi.

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da daha önce gözaltına alınıq serbest bırakılan Aktif-Sen üyesi 3 öğretmenden 2'si FETÖ'den tutuklandı.

Samsun'da FETÖ'den aranan 4 kişi Atakum ilçesinde yakalandı

Samsun'da FETÖ'den aranan 4 kişi Atakum ilçesinde yakalandı Samsun'da Vezirköprü Cumhuriyet Savcılığı tarafından haklarında yakalama kararı çıkartılan 2’si kadın 4 kişi FETÖ operasyonunda Atakum ilçesinde yakalanarak Vezirköprü ilçesine gönderildi.

KÖŞE YAZARLARI