• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA 29 EKİM'DE TÜRK BAYRAĞINI ÖPEN ÇOCUK İLGİ ODAĞI OLDU

Samsun'un Atakum ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 93'üncü yıl dönümü kutlamaları sırasında dağıtılan Türk Bayrağını eline alan bir çocuk ay yıldızlı bayrağı öperek sevgi gösterisinde bulundu.

29 Ekim 2016 Cumartesi 17:20
Samsun Atakum'da 29 Ekim'de Türk Bayrağını öpen çocuk ilgi odağı oldu

Samsun'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 93'üncü yıl dönümünde Atakum ilçesinde 10 bin Türk bayrağı dağıtıldı. 

 

Samsun'un Atakum ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 93'üncü yıl dönümünde vatandaşlara Atakum Belediyesi tarafından 10 bin adet  Türk Bayrağı dağıtıldı. Atakum Belediyesi tarafından dağıtılan Türk Bayrağını eline alan bir çocuk ise ay yıldızlı bayrağı öpmeye başladı.  Minik çocuğun Türk Bayrağını öperken çekilen fotoğrafını sosyal medya sayfasında yayınlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ise bu anlar için şunları dile getirdi.


"10 bin şanlı Türk Bayrağımızı vatandaşlarımıza dağıttığımız anlardan bir fotoğraf karesi. Bayrağı eline alır almaz sevgisini, onu öperek gösteren bu minik yavrumuzu görüp, gelecek adına endişelenmek mümkün mü? Ne mutlu çocuklarını bayrak ve vatan sevgisiyle büyüten annelere, babalara.."
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı. Samsun Valiliği, FETÖ soruşturması kapsamında Samsun'da tutuklanan ve gözaltına alınan kamu personeli sayısı ile ilgili bilgileri açıkladı.

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı 14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı. Tunceli'de 14 teröristi öldüren Şahinler JÖH timleri karargahta mehter marşı eşliğinde coşkuyla böyle karşılandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET