• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA 29 EKİM'DE TÜRK BAYRAĞINI ÖPEN ÇOCUK İLGİ ODAĞI OLDU

Samsun'un Atakum ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 93'üncü yıl dönümü kutlamaları sırasında dağıtılan Türk Bayrağını eline alan bir çocuk ay yıldızlı bayrağı öperek sevgi gösterisinde bulundu.

29 Ekim 2016 Cumartesi 17:20
Samsun Atakum'da 29 Ekim'de Türk Bayrağını öpen çocuk ilgi odağı oldu

Samsun'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 93'üncü yıl dönümünde Atakum ilçesinde 10 bin Türk bayrağı dağıtıldı. 

 

Samsun'un Atakum ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 93'üncü yıl dönümünde vatandaşlara Atakum Belediyesi tarafından 10 bin adet  Türk Bayrağı dağıtıldı. Atakum Belediyesi tarafından dağıtılan Türk Bayrağını eline alan bir çocuk ise ay yıldızlı bayrağı öpmeye başladı.  Minik çocuğun Türk Bayrağını öperken çekilen fotoğrafını sosyal medya sayfasında yayınlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ise bu anlar için şunları dile getirdi.


"10 bin şanlı Türk Bayrağımızı vatandaşlarımıza dağıttığımız anlardan bir fotoğraf karesi. Bayrağı eline alır almaz sevgisini, onu öperek gösteren bu minik yavrumuzu görüp, gelecek adına endişelenmek mümkün mü? Ne mutlu çocuklarını bayrak ve vatan sevgisiyle büyüten annelere, babalara.."
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası Projesi’nin tamamlandığını açıklayarak "Hazırlanan bu proje bütün sektörlere rehberlik edecek" dedi.

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alınan ve atanan müftüler

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alınan ve atanan müftüler Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alınan ve atanan müftüler. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. 8 il müftüsü başka görevlere atanmak üzere görevden alınırken, 31 il müftüsünün ataması gerçekleştirildi.

Samsun'da ilaç mümessili Okay Altınışık trafik kazasında hayatını kaybetti

Samsun'da ilaç mümessili Okay Altınışık trafik kazasında hayatını kaybetti Samsun'da ilaç mümessili Okay Altınışık trafik kazasında hayatını kaybetti. Samsun'un Yakakent ilçesinde kullandığı otomobil traktör ile çarpışan ilaç mümessili Okay Altınışık hayatını kaybetti.

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de! Dışişleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Sağlık bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET