• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA KURBANLIK BOĞA FİRAR ETTİ VATANDAŞLAR KOVALADI

Samsun Atakum'da kurbanlık boğa firar etti vatandaşlar kovaladı. Samsun'un Atakum ilçesinde kesilmek üzereyken firar eden kurbanlık boğa vatandaşlara zor anlar yaşattı. 

12 Eylül 2016 Pazartesi 14:19
Samsun Atakum'da kurbanlık boğa firar etti vatandaşlar kovaladı

Samsun Haber- Samsun'un Atakum ilçesinde kesilmek üzereyken firar eden kurbanlık boğa vatandaşlara zor anlar yaşattı. 

 

Samsun'un Atakum ilçesi Beypınar mahallesinde Kurban Bayramı nedeniyle kesilmek istenen boğa biran da kasabın elinden kaçtı. Atakum ilçesinde kurbanlık boğanın kaçması nedeniyle vatandaşlarda peşine düştü. Kurbanlık boğa, vatandaşların kendisini kovalaması üzerine Atakum ilçesinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarına indi. 

 


Boğayı yakalamakta zorlanan vatandaşlar Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden yardım istedi.  Atakum Belediyesi Zabıta ekipleri firar eden boğayı uyuşturucu iğne kullanarak yakalayarak sahibine teslim etti.  Kurbanlık boğa, yaşanan bu olayın ardından kesildi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar

İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar. İzmir'in Menemen ilçesinde kaybolan ve cesedi su kuyusunda bulunan lise öğrencisi Ahmet Coşkun neden öldürüldü. Küçük Ahmet'in annesi cinayet zanlısı Müştak'tan 3 aylık hamile..

Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı

Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı. Iğdır-Aralık Karayolu üzerinde Iğdır Turizm ve Metro Turizm'e ait iki yolcu otobüsünün çarpışması sonucu 8 kişi hayatını kaybederken, 28 kişi de yaralandı.

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var. İstanbul'da 3 katlı binanın girişindeki pastanede doğalgazdan kaynaklanan patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1'i ağır 7 kişi yaralandı.

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam

El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam El Bab'daki Samsunlu askerlerden İlkadım'a selam. Suriye'nin El Bab bölgesinde terörist gruplar ile çatışmalar yoğun bir şekilde devam ederken Samsunlu yiğit askerler memleketlerine ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a selam gönderdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET