• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA KURBANLIK BOĞA FİRAR ETTİ VATANDAŞLAR KOVALADI

Samsun Atakum'da kurbanlık boğa firar etti vatandaşlar kovaladı. Samsun'un Atakum ilçesinde kesilmek üzereyken firar eden kurbanlık boğa vatandaşlara zor anlar yaşattı. 

12 Eylül 2016 Pazartesi 14:19
Samsun Atakum'da kurbanlık boğa firar etti vatandaşlar kovaladı

Samsun Haber- Samsun'un Atakum ilçesinde kesilmek üzereyken firar eden kurbanlık boğa vatandaşlara zor anlar yaşattı. 

 

Samsun'un Atakum ilçesi Beypınar mahallesinde Kurban Bayramı nedeniyle kesilmek istenen boğa biran da kasabın elinden kaçtı. Atakum ilçesinde kurbanlık boğanın kaçması nedeniyle vatandaşlarda peşine düştü. Kurbanlık boğa, vatandaşların kendisini kovalaması üzerine Atakum ilçesinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarına indi. 

 


Boğayı yakalamakta zorlanan vatandaşlar Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden yardım istedi.  Atakum Belediyesi Zabıta ekipleri firar eden boğayı uyuşturucu iğne kullanarak yakalayarak sahibine teslim etti.  Kurbanlık boğa, yaşanan bu olayın ardından kesildi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET