• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA BERBER GÖKHAN BEL CİNAYETİNDE YENİ GELİŞME

Samsun Bafra'da berber Gökhan Bel cinayetinde yeni gelişme. Samsun'un Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'in bıçaklanarak öldürülmesi olayında yaralandıktan sonra kaldırıldıkları hastaneden kaçan iki saldırgandan biri yakalandı.

08 Temmuz 2016 Cuma 13:14
Samsun Bafra'da berber Gökhan Bel cinayetinde yeni gelişme

Samsun'un Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'in bıçaklanarak öldürülmesi olayında yaralandıktan sonra kaldırıldıkları hastaneden kaçan iki saldırgandan biri yakalandı.

 

Bafra ilçesi Cumhuriyet mahallesinde geçtiğimiz günlerde sokak ortasında  bıçaklanan berber Gökhan Bel kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti. Gökhan Bel'in bıçaklanması olayında yaralanan Cesur Y. ve Halit Y. isimli iki saldırgan ise kaldırıldıkları hastaneden firar ederek kayıplara karışmıştı.

 

Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel'in bıçaklanarak öldürülmesi olayında hastaneden kaçan şahıslardan birinin bugün yakalandığı öğrenildi. Olayda firari durumda olan diğer şahsın ise yakalanması ile ilgili çalışmaların sürdüğü bildirildi. 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor. Emeklilerin banka promosyonu için beklediği o tarih belli oldu. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödenecek. Emeklilerin banka promosyon ödemeleri 2017 Mart ayı itibari ile başlayacak..

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı. Samsun Çarşamba Havalimanı 16 Nisan'da yapılacak referandumda yurt dışı seçmenlerinin oy kullanabileceği gümrük kapısı listesinden YSK kararı ile çıkartıldı.

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak. Hükümet, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/C kapsamında görev yapan mevcut personele 'terör' soruşturmasının önünü açtı.

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı. Türk Hava Yolları’nın (THY) Miami-İstanbul seferini gerçekleştirecek tarifeli uçağında yolculardan birinin "Üzerimde bomba var" demesi üzerine yolcu uçaktan indirilerek gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET