• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA FETÖ'DEN TUTUKLU ESKİ BELEDİYE BAŞKANI HADİ SEZER TAHLİYE OLDU

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

25 Nisan 2017 Salı 16:11
Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ terör örgütüne yönelik yapılan operasyonlarda gözaltına alındıktan sonra 6 Ağustos 2016 tarihinde tutuklanan AK Parti'li Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, bugün görülen dava da mahkemece tahliye edildi.

 


Bafra ilçesinde FETÖ terör örgütü soruşturması kapsamında, FETÖ/PDY üyesi olmak ve terör örgütüne finansman desteği sağlamak iddiası ile  6 Ağustos 2016 tarihinde tutuklanan ve 9 aydır tutuklu olan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer'in Bafra Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşma sonucunda adli kontrol şartı ile tahliyesine karar verildi.

 

Bafra ilçesinde FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer ile birlikte aynı davadan yargılanan tutuklu sanıklar Arif Ünal, Kadir Yasa, Mustafa Şirinoğlu ve  Hasan Uyar'ın da tahliye edildikleri öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

KÖŞE YAZARLARI