• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CUMHURİYET MEYDANINDA DEMOKRASİ NÖBETİ: DARBE PROTESTOLARI SÜRÜYOR

Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti: Darbe protestoları sürüyor. Samsun'da 17 Temmuz askeri darbe girişimine yönelik başlayan protestolar gece boyu sürdü. Samsunlular Cumhuriyet Meydanında 3 gündür Demokrasi Nöbeti tutuyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 01:42
Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti: Darbe protestoları sürüyor

Samsun'da darbe girişimine yönelik 17 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanlara çıkılması talimatını vermesi ile başlatılan Demokrasi Nöbeti bu gece 3'üncü gününde de çok sayıda vatandaşın katılımı ile devam ediyor. 

 

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Cumhuriyet Meydanında vatandaşların darbecilere karşı başlattıkları Demokrasi Nöbeti bu gecede coşku içerisinde devam ediyor. Samsun Cumhuriyet Meydanında darbecilere karşı duran vatandaşlar ellerinde Türk Bayrakları ile bu gecede sabaha kadar nöbet tutacak.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in de katıldığı Demokrasi Nöbetinde vatandaşlar Cumhuriyet Meydanına gelen mehteran takımı ile coştu. Mehteran takımının çaldığı marşlara Türk Bayraklarını sallayarak eşlik eden Samsunlular, Cumhuriyet Meydanında bir yandan da darbe girişimine ve darbecilere tepkilerini gösteriyor.

 

 

Samsun'da darbe girişimine yönelik 17 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanlara çıkılması talimatını vermesi ile başlatılan Demokrasi Nöbeti bu gece 3'üncü gününde de çok sayıda vatandaşın katılımı ile devam ediyor. Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlar yanlarında bulunan ve gece yorgun düşerek uyuyan çocuklarının üzerine ise Türk Bayraklarını örtüyor.

 

İşte Samsun'da Demokrasi Nöbetinden bu gece objektiflerimize yansıyan fotoğraflar..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Yeni KHK ile göreve iade edilenlerin tam listesi

Yeni KHK ile göreve iade edilenlerin tam listesi Yeni KHK ile göreve iade edilenlerin tam listesi. Olağanüstü hal kapsamında çıkarılan 683 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile çeşitli kamu kurumlarından 124 kişi görevine iade edildi. İşte göreve iade edilenlerin tam listesi...

Kar yağışı İstanbul'u tekrar etkisi altına alacak

Kar yağışı İstanbul'u tekrar etkisi altına alacak Kar yağışı İstanbul'u tekrar etkisi altına alacak. İstanbul'da çarşamba günü karla karışık yağmur şeklinde başlayacak yağış, perşembe ve cuma günü kar yağışıyla etkisini sürdürecek. Kar yağışı pazar gününe kadar devam edecek.

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı

Nevşehir merkezli FETÖ operasyonu: 9 şehirde 16 asker gözaltına alındı Nevşehir merkezli, İstanbul, Bursa, Şanlıurfa, Kilis, Antalya, Samsun, Şırnak, Mersin ve Ankara’da meslekten ihraç edilen 19 askere yönelik yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı

Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı Samsun'da El Bab şehidi Ramazan Taşkın'ı Çarşamba'da son yolculuğuna binler uğurladı. El-Bab'da terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu uzman çavuş Ramazan Taşkın'ın cenazesine binler katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET