• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CUMHURİYET MEYDANINDA DEMOKRASİ NÖBETİ: DARBE PROTESTOLARI SÜRÜYOR

Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti: Darbe protestoları sürüyor. Samsun'da 17 Temmuz askeri darbe girişimine yönelik başlayan protestolar gece boyu sürdü. Samsunlular Cumhuriyet Meydanında 3 gündür Demokrasi Nöbeti tutuyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 01:42
Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti: Darbe protestoları sürüyor

Samsun'da darbe girişimine yönelik 17 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanlara çıkılması talimatını vermesi ile başlatılan Demokrasi Nöbeti bu gece 3'üncü gününde de çok sayıda vatandaşın katılımı ile devam ediyor. 

 

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Cumhuriyet Meydanında vatandaşların darbecilere karşı başlattıkları Demokrasi Nöbeti bu gecede coşku içerisinde devam ediyor. Samsun Cumhuriyet Meydanında darbecilere karşı duran vatandaşlar ellerinde Türk Bayrakları ile bu gecede sabaha kadar nöbet tutacak.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in de katıldığı Demokrasi Nöbetinde vatandaşlar Cumhuriyet Meydanına gelen mehteran takımı ile coştu. Mehteran takımının çaldığı marşlara Türk Bayraklarını sallayarak eşlik eden Samsunlular, Cumhuriyet Meydanında bir yandan da darbe girişimine ve darbecilere tepkilerini gösteriyor.

 

 

Samsun'da darbe girişimine yönelik 17 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanlara çıkılması talimatını vermesi ile başlatılan Demokrasi Nöbeti bu gece 3'üncü gününde de çok sayıda vatandaşın katılımı ile devam ediyor. Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlar yanlarında bulunan ve gece yorgun düşerek uyuyan çocuklarının üzerine ise Türk Bayraklarını örtüyor.

 

İşte Samsun'da Demokrasi Nöbetinden bu gece objektiflerimize yansıyan fotoğraflar..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor. Emeklilerin banka promosyonu için beklediği o tarih belli oldu. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödenecek. Emeklilerin banka promosyon ödemeleri 2017 Mart ayı itibari ile başlayacak..

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı. Samsun Çarşamba Havalimanı 16 Nisan'da yapılacak referandumda yurt dışı seçmenlerinin oy kullanabileceği gümrük kapısı listesinden YSK kararı ile çıkartıldı.

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak. Hükümet, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/C kapsamında görev yapan mevcut personele 'terör' soruşturmasının önünü açtı.

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı. Türk Hava Yolları’nın (THY) Miami-İstanbul seferini gerçekleştirecek tarifeli uçağında yolculardan birinin "Üzerimde bomba var" demesi üzerine yolcu uçaktan indirilerek gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET