• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CUMHURİYET MEYDANINDA DEMOKRASİ NÖBETİ: DARBE PROTESTOLARI SÜRÜYOR

Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti: Darbe protestoları sürüyor. Samsun'da 17 Temmuz askeri darbe girişimine yönelik başlayan protestolar gece boyu sürdü. Samsunlular Cumhuriyet Meydanında 3 gündür Demokrasi Nöbeti tutuyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 01:42
Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti: Darbe protestoları sürüyor

Samsun'da darbe girişimine yönelik 17 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanlara çıkılması talimatını vermesi ile başlatılan Demokrasi Nöbeti bu gece 3'üncü gününde de çok sayıda vatandaşın katılımı ile devam ediyor. 

 

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Cumhuriyet Meydanında vatandaşların darbecilere karşı başlattıkları Demokrasi Nöbeti bu gecede coşku içerisinde devam ediyor. Samsun Cumhuriyet Meydanında darbecilere karşı duran vatandaşlar ellerinde Türk Bayrakları ile bu gecede sabaha kadar nöbet tutacak.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in de katıldığı Demokrasi Nöbetinde vatandaşlar Cumhuriyet Meydanına gelen mehteran takımı ile coştu. Mehteran takımının çaldığı marşlara Türk Bayraklarını sallayarak eşlik eden Samsunlular, Cumhuriyet Meydanında bir yandan da darbe girişimine ve darbecilere tepkilerini gösteriyor.

 

 

Samsun'da darbe girişimine yönelik 17 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanlara çıkılması talimatını vermesi ile başlatılan Demokrasi Nöbeti bu gece 3'üncü gününde de çok sayıda vatandaşın katılımı ile devam ediyor. Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlar yanlarında bulunan ve gece yorgun düşerek uyuyan çocuklarının üzerine ise Türk Bayraklarını örtüyor.

 

İşte Samsun'da Demokrasi Nöbetinden bu gece objektiflerimize yansıyan fotoğraflar..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak. Samsun'un İlkadım Belediyesi 11 Aralık 2016 Pazar Mevlid Kandili Gecesinde Gürbüz Cami'nde Mevlit Kandili Özel Programı düzenleyecek.

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri. Mevlit Kandili 11 Aralık 2016 Pazar günü. Mevlid Kandilinde neler yapılmalı, nasıl ibadet edilmeli, hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili gecesinde okunması gereken dualar ve Mevlid Kandilinin faziletleri haberimizde

Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler

Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ), beklenen soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle don uyarısı yaptı.

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası Projesi’nin tamamlandığını açıklayarak "Hazırlanan bu proje bütün sektörlere rehberlik edecek" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET