• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CUMHURİYET MEYDANINDA DEMOKRASİ NÖBETİ: DARBE PROTESTOLARI SÜRÜYOR

Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti: Darbe protestoları sürüyor. Samsun'da 17 Temmuz askeri darbe girişimine yönelik başlayan protestolar gece boyu sürdü. Samsunlular Cumhuriyet Meydanında 3 gündür Demokrasi Nöbeti tutuyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 01:42
Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti: Darbe protestoları sürüyor

Samsun'da darbe girişimine yönelik 17 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanlara çıkılması talimatını vermesi ile başlatılan Demokrasi Nöbeti bu gece 3'üncü gününde de çok sayıda vatandaşın katılımı ile devam ediyor. 

 

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Cumhuriyet Meydanında vatandaşların darbecilere karşı başlattıkları Demokrasi Nöbeti bu gecede coşku içerisinde devam ediyor. Samsun Cumhuriyet Meydanında darbecilere karşı duran vatandaşlar ellerinde Türk Bayrakları ile bu gecede sabaha kadar nöbet tutacak.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in de katıldığı Demokrasi Nöbetinde vatandaşlar Cumhuriyet Meydanına gelen mehteran takımı ile coştu. Mehteran takımının çaldığı marşlara Türk Bayraklarını sallayarak eşlik eden Samsunlular, Cumhuriyet Meydanında bir yandan da darbe girişimine ve darbecilere tepkilerini gösteriyor.

 

 

Samsun'da darbe girişimine yönelik 17 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanlara çıkılması talimatını vermesi ile başlatılan Demokrasi Nöbeti bu gece 3'üncü gününde de çok sayıda vatandaşın katılımı ile devam ediyor. Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlar yanlarında bulunan ve gece yorgun düşerek uyuyan çocuklarının üzerine ise Türk Bayraklarını örtüyor.

 

İşte Samsun'da Demokrasi Nöbetinden bu gece objektiflerimize yansıyan fotoğraflar..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı. Samsun Valiliği, FETÖ soruşturması kapsamında Samsun'da tutuklanan ve gözaltına alınan kamu personeli sayısı ile ilgili bilgileri açıkladı.

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı 14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı. Tunceli'de 14 teröristi öldüren Şahinler JÖH timleri karargahta mehter marşı eşliğinde coşkuyla böyle karşılandı.

Jandarma araçlarından siyah plaka kaldırılacak

Jandarma araçlarından siyah plaka kaldırılacak Jandarma araçlarından siyah plaka kaldırılacak. İçişleri Bakanlığı'na bağlanan Jandarma Genel Komutanlığı'na bağlı araçlar artık siyah plaka yerine turkuaz renkli plaka kullanmaya başladılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geliyor, tramvay Salı günü ücretsiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geliyor, tramvay Salı günü ücretsiz Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geliyor, tramvay Salı günü ücretsiz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın (28 Mart 2017 Salı) Samsun'a geliyor. SAMULAŞ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun ziyareti nedeniyle Salı günü tramvayın ücretsiz olacağını duyurdu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET