• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN EMNİYETİNDE YENİ KHK İLE MESLEKTEN İHRAÇ EDİLEN POLİSLERİN İSİMLERİ

Samsun Emniyetinde yeni KHK ile meslekten ihraç edilen polislerin isimleri. Samsun Emniyet Müdürlüğü ve ilçe emniyet müdürlüklerinde görevli çok sayıda polis Resmi Gazete'de yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname(KHK) ile meslekten ihraç edildi.

22 Kasım 2016 Salı 15:22
Samsun Emniyetinde yeni KHK ile meslekten ihraç edilen polislerin isimleri

Samsun Emniyet Müdürlüğü ve ilçe Emniyet Müdürlüklerinde görevli çok sayıda polis memuru Resmi Gazete'de yayımlanan yeni Kanun Hükmünde Kararname ile meslekten ihraç edildi.

 

Samsun'da görevli çok sayıda polis memuru Resmi Gazetede yeni yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname(KHK) ile meslekten atıldı. Samsun'da meslekten ihraç edilenler arasında Alaçam eski Emniyet Müdürü Abdurrahman Mankan'da yer aldı. Alaçam ilçesi Emniyet Müdürü Abdurrahman Mankan, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan FETÖ soruşturması kapsamında önce açığa alınmış ardından tutuklanmıştı. 

 

Samsun Emniyet Müdürlüğü ve ilçelerde görevli olan ve meslekten ihraç edilen polis memurlarının isim listesi 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI