• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN İLKADIM'DA 4 MAHALLEDE ŞOK ELEKTRİK KESİNTİSİ

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Liman, Selahiye, Kadifekale ve Cedit mahallelerinde gece saatlerinde elektrikler kesildi.

16 Ağustos 2016 Salı 22:53
Samsun İlkadım'da 4 mahallede şok elektrik kesintisi

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Liman, Kadifekale, Cedit ve Selahiye mahallelerinde gece saatlerinde elektrikler kesildi.

 

Samsun'da 4 mahallede gece saatlerinde yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle İlkadım ilçesinin büyük bir bölümü karanlıkta kaldı. Samsun'un İlkadım ilçesinde 4 mahallede yaşanan elektrik kesintisinin uzun sürmesi nedeniyle bazı vatandaşlar FETÖ saldırısından şüphelenerek Çalık Yedaş'ı aradı.

Yetkililer kesintinin teknik bir arıza olduğunu belirterek sorunun giderilmesi için çalışmaların başladığını bildirdi.

 

Öte yandan İlkadım ilçesinde 4 mahallede yaşanan elektrik kesintisi yapılan çalışma sonrası düzeltilerek Cedit, Liman, Kadifelale, Selahiye mahallelerine elektrik verildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET