• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN İLKADIM'DA 4 MAHALLEDE ŞOK ELEKTRİK KESİNTİSİ

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Liman, Selahiye, Kadifekale ve Cedit mahallelerinde gece saatlerinde elektrikler kesildi.

16 Ağustos 2016 Salı 22:53
Samsun İlkadım'da 4 mahallede şok elektrik kesintisi

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Liman, Kadifekale, Cedit ve Selahiye mahallelerinde gece saatlerinde elektrikler kesildi.

 

Samsun'da 4 mahallede gece saatlerinde yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle İlkadım ilçesinin büyük bir bölümü karanlıkta kaldı. Samsun'un İlkadım ilçesinde 4 mahallede yaşanan elektrik kesintisinin uzun sürmesi nedeniyle bazı vatandaşlar FETÖ saldırısından şüphelenerek Çalık Yedaş'ı aradı.

Yetkililer kesintinin teknik bir arıza olduğunu belirterek sorunun giderilmesi için çalışmaların başladığını bildirdi.

 

Öte yandan İlkadım ilçesinde 4 mahallede yaşanan elektrik kesintisi yapılan çalışma sonrası düzeltilerek Cedit, Liman, Kadifelale, Selahiye mahallelerine elektrik verildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıl hapis cezası istendi

Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıl hapis cezası istendi Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıl hapis cezası istendi. FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik soruşturmada Rota Haber Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıla kadar hapis cezası istendi.

FETÖ'den gözaltına alınan Atilla Taş kaç yıl hapis yatacak

FETÖ'den gözaltına alınan Atilla Taş kaç yıl hapis yatacak FETÖ'den gözaltına alınan Atilla Taş kaç yıl hapis yatacak. FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik, aralarında Said Sefa, Atilla Taş ve Hanım Büşra Erdal’ın da bulunduğu 29 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma tamamlanarak iddianame hazırlandı. İddianamede, Said Sefa’nın “Darbeye teşebbüs ve silahlı örgüt yöneticiliği” suçundan ağırlaştırılmış müebbet ve 15 yıla kadar hapsi, diğer 28 şüphelinin ise “silahlı örgüt üyeliği” suçundan 10 yıla kadar hapisleri istendi.

Meteor taşından yapılan tesbihin fiyatı dudak uçuklatıyor

Meteor taşından yapılan tesbihin fiyatı dudak uçuklatıyor Meteor taşından yapılan tesbihin fiyatı dudak uçuklatıyor. Bingöl’de bulunan ve oldukça pahalı olan göktaşını, Muğla’nın Bodrum ilçesine getiren tesbih ustası meteor taşını işleyerek 3 adet tesbih yaptı.

Köpeğin kulağını kesen canileri 4 bin TL'yle serbest bıraktılar

Köpeğin kulağını kesen canileri 4 bin TL'yle serbest bıraktılar Köpeğin kulağını kesen canileri 4 bin TL'yle serbest bıraktılar. Isparta'da bağladıkları köpeğin kulağını kesip sosyal medyadan paylaşan 2 cani, gözaltına alındı, 4 bin TL para cezası verilmesinin ardından serbest kaldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET