• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN İLKADIM'DA 4 MAHALLEDE ŞOK ELEKTRİK KESİNTİSİ

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Liman, Selahiye, Kadifekale ve Cedit mahallelerinde gece saatlerinde elektrikler kesildi.

16 Ağustos 2016 Salı 22:53
Samsun İlkadım'da 4 mahallede şok elektrik kesintisi

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Liman, Kadifekale, Cedit ve Selahiye mahallelerinde gece saatlerinde elektrikler kesildi.

 

Samsun'da 4 mahallede gece saatlerinde yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle İlkadım ilçesinin büyük bir bölümü karanlıkta kaldı. Samsun'un İlkadım ilçesinde 4 mahallede yaşanan elektrik kesintisinin uzun sürmesi nedeniyle bazı vatandaşlar FETÖ saldırısından şüphelenerek Çalık Yedaş'ı aradı.

Yetkililer kesintinin teknik bir arıza olduğunu belirterek sorunun giderilmesi için çalışmaların başladığını bildirdi.

 

Öte yandan İlkadım ilçesinde 4 mahallede yaşanan elektrik kesintisi yapılan çalışma sonrası düzeltilerek Cedit, Liman, Kadifelale, Selahiye mahallelerine elektrik verildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da FETÖ'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak duruşmada kendini savundu

Samsun'da FETÖ'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak duruşmada kendini savundu Samsun'da FET'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak, yargılandığı davada kendini savunarak, "15 Temmuz’da her kim darbe girişiminde bulunmuş ise Allah belasını versin. Fetullah Gülen de bu işin içindeyse Allah onun da belasını versin" dedi.

İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar

İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar İzmir'de öldürülen lise öğrencisi Ahmet Coşkun cinayetinde kan donduran detaylar. İzmir'in Menemen ilçesinde kaybolan ve cesedi su kuyusunda bulunan lise öğrencisi Ahmet Coşkun neden öldürüldü. Küçük Ahmet'in annesi cinayet zanlısı Müştak'tan 3 aylık hamile..

Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı

Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı Iğdır ve Metro Turizm otobüsleri kafa kafaya çarpıştı 8 yolcu öldü 28 kişi yaralı. Iğdır-Aralık Karayolu üzerinde Iğdır Turizm ve Metro Turizm'e ait iki yolcu otobüsünün çarpışması sonucu 8 kişi hayatını kaybederken, 28 kişi de yaralandı.

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var

İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var İstanbul Küçükçekmece Doğalgaz Patladı: Çok sayıda yaralı var. İstanbul'da 3 katlı binanın girişindeki pastanede doğalgazdan kaynaklanan patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1'i ağır 7 kişi yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET