• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN MİLLİ EĞİTİM'DE FETÖ OPERASYONLARINDA KAÇ KİŞİ TUTUKLANDI

Samsun Milli Eğitim'de FETÖ operasyonlarında kaç kişi tutuklandı. Samsun'da tutuklanan öğretmen sayısı. Samsun MEM Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli kaç kişi görevden alındı, kaç gözaltı var.

12 Ağustos 2016 Cuma 00:05
Samsun Milli Eğitim'de FETÖ operasyonlarında kaç kişi tutuklandı

Samsun Milli Eğitim'de FETÖ operasyonlarında kaç kişi tutuklandı. Samsun'da tutuklanan öğretmen sayısı. Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli kaç kişi görevden alındı, kaç gözaltı var.

 

Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yapılan FETÖ operasyonları kapsamında görevden uzaklaştırılan personel sayısının 876 olduğu açıklandı. 

 

FETÖ operasyonları kapsamında Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünde aralarında personel ve  öğretmenlerinde bulunduğu 56 kişinin ise tutuklandığı bildirildi. Samsun'da FETÖ operasyonları kapsamında kamu kurumlarında en fazla görevden uzaklaştırmanın yaşandığı Samsun Milli Eğitim'de 876 kişi görevden uzaklaştırıldı, 115 kişi gözaltına alındı, 56 kişi tutuklandı. Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yapılan FETÖ operasyonlarında 159 kişi hakkında da adli kontrol kararı verilirken, operasyonlar kapsamında gözaltına alınan 15 kişi ise serbest bırakıldı. 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET